AIRCOOLED CLUB
ESTONIa

Oleme omavahel kõik tuttavad ja head sõbrad. Seni käisime üritustel, kui ühtne sõpruskond ja ühel hetkel hakkas arutelu, et peaksime tegema ametliku Klubi. Arutelud võtsid aega umbes aasta, kuid lõpuks 04.11.2019 sai klubi ametlikult kinnitatud. Asutajateks on Levo, Laumets, Karmen Väinsaar ja Marje Aasmets. Juhatuse liikmeteks said Marje Aasmets ja Erki Tevet.
 
Meie esimeseks suuremaks plaaniks oli osa võtta Itaalias toimuva igaaastase üritusega “Volks’n Roll” Kohale oli plaanis minna 9 autoga. Treilieriga pidime autod Milanosse saatma ja ise lennukiga kohale lendama. Plaanid olid juba suures osas paigas ja ka lennupiletid olid ostetud, kuid siis kahjuks tuli Covid-19 viirus, lennud tühistati ja ka üritus jäeti ära.
 
2019 aasta lõpus andsime välja oma esimese 2020 aasta kalendri.
 
2020 aasta olemegi pigem, nii palju kui võimalik, pannud rõhku sellele, et võtame oma Klubiga osa erinevatest üritustest, et ennast tutvustada. Korraldame ka ise mitmeid üritusi, et ennast nähtavaks teha.
 
Seoses maailmas leviva viirusega, oleme üsna hästi hakkama saanud. Huvi Klubi vastu on tõusnud ja osalejate arv on tõusutee

Meid Kõiki seob kirg
vanade põrnikate ja busside vastu

Klubi tegemised

Mida me teeme

0
members
0
Club rides
0
Repairs in workshop
0
Total KMS by the club
Meie eelised

Miks valida meid

Klubisse kuulumine on suurepärane võimalus jagada oma ühiseid huvisid ja saada osa meie ühistest tegemistest ja sõitudest. Iga sõit viib meid uude kohta, kohtume uute inimestega ja kuigi me kõik oleme erinevad, on üks asi, mis meid seob – armastus tagamootorite vastu.

Selle küsimuse üle oleme palju vaielnud. Mis see siis on? Kas elustiil või ikkagi haigus? Õiget vastust ei olegi, see on mõlemat. Nii palju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Nii on ka meil Klubis. Kes omab põrnikat või bussi, et sellega lihtsalt ringi sõita. Kes aga paneb rõhku selle tuunimisele. Üks on meil aga ühine, me hoolime oma autodest ja kanname nende eest parimat hoolt.

Meil kõigil on üks ühine huvi – hoida oma masinad teedel ja töökorras. Kui keegi jääb hätta, siis pole vaja kaugelt abi otsida. Meie liikmetel on olemas parimad teadmised, kuidas ühe kapriisse õhkjahutusega mootoriga käituda. 

Kuuludes meie perekonda, ei ole Sa enam kunagi üksi. Lõpuks oled leidnud selle, mida oled igatsenud. Kui siiani oled hulkuri kombel üksi mööda radu kulgenud, siis nüüd on Sul olemas mõttekaaslased, ühised üritused, ühised teed, mida mööda põristada. 

Me keegi ei ole sündinud mehhaaniliste teadmistega. Kui Sul on huvi ise oma masinat remontida, siis oled just õiges kohas. Me innustame, juhendame ja Sa saad hakkama! Kui Sa ei karda käsi määrida või küüsi murda, siis oled just õiges kohas. Meil on naisi, kes remondivad oma Põrnikaid ise, kes soovivad ise oma käsi määrida ja see kõik on võimalik, sest meil on parimad juhendajad. 

Saad reaalselt tunda, kuidas vanasti asjad autode juures olid, silma jäämine teepeal garanteeritud..

Tule meiega sõitma!

Saa meie pere
liikmeks

Liitumine

  Aircooled Club Estonia liitumisankeet.
  Meiega liitumiseks peaksid omama VW sõidukit tagamootoriga või näitama üles huvi antud sõidukite vastu. Soovid kuuluda tugevasse kogukonda ja soovid panustada klubi edukusse sh üritustest osavõtt ja otsuste/konkurssidel hääletamine.

  Liikmemaks on 50 €. Liitumispakett sisaldab hinnas kuni 1 aasta pikkust Klubi liikmestaatust, klubilise autokleebist ja autokleebise postitamist tavapostiga ankeedis määratud aadressile ning annab õiguse saada klubi liikmetele ettenähtud soodustusi üritustel ja osta ning omada Klubi sümboolikaga tooteid.

  Tutvu palun klubi põhikirjaga, enne liitumisavalduse täitmist, siis teaksid millised on Sinu, kui tulevase klubiliikme ja Aircooled Club Estonia esindaja õigused ja ka kohustused. Kui oled nendega tutvunud ja nõustud, siis täida allpool olev avaldus.

  Liitumisavaldused vaadatakse üle 1 kord kuus iga kuu viimasel tööpäeval Klubi juhatuse poolt ja otsusest antakse teada e-maili teel, mis on märgitud ankeeti.

  LIITUMISAVALDUS:

  Enda tutvustus:

  Millistel Aircooled või muudel autodega seonduval üritustel oled käinud viimase 2 aasta jooksul?:

  Klubi kleebiseid soovin saada:
  ValgeMust
  Kust sa meie kohta kuulsid?
  YoutubeGoogleFacebookSõbralt
  Jah olen tutvunud põhikirjaga Jah
  Auto pildid:


  Add to cart