Lõikuspidu, 19.sept 2009

teated väiksematest kokkusaamistest

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas ingmar »

LÕIKUSPIDU 2009

kel midagi tarka pole teha 19. septembril, see tulgu lõunasse, Lõuna-Parki. abi on vaja. hea inimese heast mõttest sai asi alguse - oma (natuke kurva) lõpu leiavad mitmed minu hoovi kogunenud bussid (t2 ainult, t1 bussid on esialgu kaitse all). kõik, mis vähegi mõtekas on, tuleb lahti kruvida/lõigata ja ühte kuhja panna, kogu alles jääv metall aga teisi hunnikusse. lihtne, eks!

kogunemine: 19. september, algusega umbes kell 1200

kuna tööd on hulga ja see on määriv tegevus, siis oleks VÄGA vaja teada, kes ja palju tuleb, et teaks järelpeo kohta plaanida. ehk andke kibekähku teada, kes oleks tulemas ja kas tulija ka ööbida tahab. teada saab siis anda dooker[at]dooker.eu / +372 50 32 586 / siia samma foorumisse. ja tehkem seda KIIRELT! kuna kõik ei pruugi foorumit kaeda, siis anna ka sõbrale teada ja küsi, mida tema teeb

kaasa: hea tuju, ehk midagi süüa-juua (osa proovin ikka omalt poolt ka välja käia), tööriistad-vahendid: kamba peale pikendusrull, suured lõikeriistad-relakad (väikestega on tunduvalt vähem teha), tarvikud lõikuritele, ohutusvahendid (klapid, prillid, kindad)

kõik muud detailid on selgumisel



------------------------------



HARVEST FEST 2009

in case you don't have nothing to do on 19.Sept you're welcome at South-Park where (kind of sad) end will find some t2 buses i have gathered in time (all the t1 buses are currently under protection). so everything worth anything must be screwed/cutted off and placed in one pile, all the rest metal and rust in the other

gathering: 19.Sept at 1200

i need ASAP to know who can come to plan the evening party. so everyone let me know if you come and let me know if you need a place to stay for night: dooker[at]dooker.eu / +372 50 32 586 / in this thread

what would you need for this event? good mood, something to eat-drink (i will try to get something from my side aswell), tools (some decent extension cord, big metal cutting tools + needed parts for tools [it just will take a hell lot of time with small ones]), safety accessories (headphones, glasses, gloves)

and as always - all the details are coming soon!
Manused
lõikuspidu.jpg
lõikuspidu.jpg (143.19 KiB) Vaadatud 32091 korda
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas ingmar »

kuna ma juba oma blogisse panin pildid üles... siis miks mitte ka rikastada meie foorumit. pilte on ju alati tore vaadata. ehk et noa alla lähevad järgmised isendid:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

onurenka ja jossu peaksid oma bussid ära tundma... jah, ka teie isendid jäävad ette. nii et kiirustage, sm. unetud. ma ei saa 100% lubada, et kõik teie masinalt tulnud jupid ka pärast tuvastatavad on ja ma neid väga lihtsalt loovutan :)

ja kui aega ilmselgelt üle jääb, siis on valida nende kahe vahel... ühte neist ma EHK tahan päästa. aga eks seda näeb koha peal, kas või mida jõuab ja kuidas

Pilt
Pilt
jossu
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: T Aug 22, 2006 5:07 pm
Asukoht: Tartu/Kuressaare

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas jossu »

Täna Ignmariga juba alustasiem vaiskelt talgutega, üks buss ootab vaid lõikajat, ka teisega sai algust tehtud...
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas ingmar »

preagune idee on telkida otse keset ilusat (eeldusel, et ilm on kuiv) sügist! kes väga vana ja väeti, see saab ka tuppa, lisaks on pakkuda ka üks neljakohaline matkabuss.

et VÄGA külm ei hakkaks, tuleks enne tuttu minekut ka liviko soe pesu selga ehk panna. igalühek backup pudel kaasa, eks ma püüan omalt poolt ka midagi lauale orgunnida. sama kehtib toidu kohta


viva la lõuna!
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas ingmar »

NJUUS!!!

Pilt

see isend on nimekirjast maas, Jossu tükeldab ise. on meil vähem tööd (loodetavasti) ja saame kiiremini "sööma" hakata :)
jossu
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: T Aug 22, 2006 5:07 pm
Asukoht: Tartu/Kuressaare

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas jossu »

Ma juba kodus, öösseks jääda ei saand pittu. Küll aga lõunas käib pralle mis tartunigi kosta. Kui mina lahkusin oli juba kaks autot juppeks, kolmas kohe kohe saamas... Päev oli tore, rahvast faffa... Hääd peo jätku teile seltsilised...
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas ingmar »

uh ah jah. SUURIMAD tänud kõigile abilistele. ilmaga vedas, rahvas oli ülivahva... ja HULK tööd sai tehtud. kokku leidsid otsa 3.5 bussi, mis läksid juppideks. kui juurde lisada äraveetud ja veel äravedamist ootavad autod, siis minu hoovi kvantitatiivne väärtus kukub suurelt :) aga no tuleb ju ruumi teha... uutele :)

aga veel kord SUURED TÄNUD

pilte... panen siia ka varsti. ja homme töötlen oma päevapildiaparaadi sisu, kui ihuliikmed enam ei valuta nii suurelt. seniks on www.dooker.eu lehel juba esimene pakk pilte olemas, Pika Petsi kaamerast.
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas ingmar »

vedas, pilte ei peagi panema. kiir-ülevaade on lausa klubi tegemiste all olemas (tänu Mardi kiirele tegutsemisele) ja no juba nimetatud lingil on ka kõik olemas. endiselt ootan veel videomaterjali
Kasutaja avatar
tiblu
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 199
Liitunud: L Aug 11, 2007 10:11 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas tiblu »

Suuri tegusid olete teinud, kahjuks täitsin samal ajal kohustusi suguvõsa ees. Parem õnn järgmine kord. Hoogu juurde!
Kasutaja avatar
saar
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 168
Liitunud: T Dets 30, 2003 12:19 am
Asukoht: Tartu

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas saar »

Stiilinäide peremehe tegudest: http://toru.ee/view/0b245415d831

Peremees tegelikult põhiliselt rääkis telefoniga ja tegi muud tühja-tähja, aga see ongi peremehe õigus :)
maru rahulik!
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas ingmar »

mitte õigus, aga kohustus. seda nimetatakse juhtimiseks. info vastuvõtt, töötlemine, tööde jaotamine ja töökäigu juhtimine :)
Kasutaja avatar
mart154
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 252
Liitunud: T Okt 12, 2004 5:06 pm

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas mart154 »

ingmar kirjutas:mitte õigus, aga kohustus. seda nimetatakse juhtimiseks. info vastuvõtt, töötlemine, tööde jaotamine ja töökäigu juhtimine :)

Pilt
Kasutaja avatar
saar
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 168
Liitunud: T Dets 30, 2003 12:19 am
Asukoht: Tartu

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas saar »

Ma ei tea, miks, aga ma lugesin "tühikäigu juhtimine" -- ju ma seal üritusel siis piisavalt ka tühikäiku nägin...

Meie Pika Peetriga tühja käiku ei teinud vaid saime ühe bussiga kahekesi ühele poole.
maru rahulik!
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Lõikuspidu, 19.sept 2009

Postitus Postitas ingmar »

jah, siinkohal pean Saart ja Pikka Petsi eriti kiitma :)

ja... meenub ka, et minuni on edastatud videomaterjal. aga ei pole ma seda veel kokku kruvinud söödavaks animatsiooniks. aga... ehk... üks päev...
Vasta