vajatakse keevitajat

õpetused, nipid, kogemused, küsimused, vastused, probleemid, lahendused

kõik, mis pole konkreetselt mudeli kohta käivad teemad

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
Rosalie
asjapulk
asjapulk
Postitusi: 3
Liitunud: N Jaan 04, 2007 11:43 pm
Asukoht: Tallinn

vajatakse keevitajat

Postitus Postitas Rosalie »

et minu puhul on siis tegemist mitte eriti värske põrnikaomanikuga (nats üle poole aasta juba). sai see tükk ära tehtud, muidugi oma viga, et autoremondilukksepaks ei ole õppinud, ega naisterahval ju see amet ka mööda külgi maha jookse, aga arvan et mujal on minust veidi rohkem tolku :lol:
ja nüüd ongi häda käes :roll: - lasin meesterahval oma põrnika kõhu altpoolt üle vaadata, tuleb välja, et vaja keevitustöid teha, noh nii omajagu (võib-olla isegi mõni detail välja vahetada). pappi nagu putru mul maksta ei ole, järsku teab keegi Tallinnas mõnda sellist asjaarmastajast onu, kes nii põrnikatest (sh varuosade hankimisest) ja keevitamisest midagi teab ja oleks nõus mu põrnika mõõduka tasu eest korda tegema? Igasugune inf on teretulnud. Tahaks sellel suvel oma Rosaliega väheke ringi ka sõita :oops:
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Re: vajatakse keevitajat

Postitus Postitas Indrek »

Rosalie kirjutas:pappi nagu putru mul maksta ei ole, järsku teab keegi Tallinnas mõnda sellist asjaarmastajast onu, kes nii põrnikatest (sh varuosade hankimisest) ja keevitamisest midagi teab ja oleks nõus mu põrnika mõõduka tasu eest korda tegema? :oops:
Minu kurb kogemus on , et isegi kui oleks pappi nagu putru siis Tallinnas pole sellist meistrit leida. Iseasi, kui mõni klubiline-huviline, kes vastavaid riistu ja ruume omab, selle töö Sulle ära teeb aga vastavat teenust on siit kandist mõtetu otsida. Kohalikud töökojad eelistavad uutel autodel plekke vahetada....
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

see pole mitte pealinna mure. seda olen kohanud ka mujal - linnas ja maal.
Kasutaja avatar
Rosalie
asjapulk
asjapulk
Postitusi: 3
Liitunud: N Jaan 04, 2007 11:43 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rosalie »

nii te mul pole lootustki? :(
ühelepoole küsin, kust ma võiksin saada käsipiduri põrnikale kogu stafiga, mis sinna juurde käib. ma nimelt ostes ei taibanud kontrollida kui komplektne mu põrra on ja ei avastanud käsipiduri puudumist enne kui mul seda vaja läks :D naiste värk :oops:
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

lootust on alati. aga koha, kus tehtaks seda tööd, leidmine võib suht kaua aega võtta.
Kasutaja avatar
Hannes
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 270
Liitunud: R Veebr 27, 2004 5:16 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hannes »

Tean et Põltsamaa kandis on plekiabi saadud.Ise kontakte ei oma.
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mart »

Too Põltsamaa plekirätsep pani pärast minu põrra kallal pusimist oma ameti lõplikult maha. :peajasein:
Aga ehk tasuks uurida näiteks automoto foorumis olevaid pakkumisi
Ega sealtki ei tarvitse odavaid pakkumisi oodata, aga tegijad on vähemalt mingil määral vanatehnikale spetsialiseerunud.
Tõeline auto sõidab ilma veeta!
skygenius
asjapulk
asjapulk
Postitusi: 1
Liitunud: N Mai 07, 2009 9:05 pm

Postitus Postitas skygenius »

juppe saab tellida ladu24 pole eriti kallid ka :wink:
eivalj
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 35
Liitunud: E Sept 29, 2008 12:10 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas eivalj »

Nagu ma aru saan, siis asub põrr Tln-s. Seega on jäle pikk transport Viljandisse. Siin on küll üks keevitusjumal. Aga kuidas tal ajaga on, ei tea kommenteerida, kui huvi on teda siia tuua, siis võin kontaktid anda.
T-2 74a
Vasta