Klubiga liitumine

Põrnika klubi kohta käiv jutt...

Moderaator: ingmar

Vasta
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Klubiga liitumine

Postitus Postitas Style »

Tahaks liituda Põrnika klubiga (oletame, et olen uustulija)!

Mis selleks vajalik?
Kas saab seda teha ilma VW-aircooled omamata?
Mis maksab liitumine ja aastamaks?
Mis liitumine mulle annab soodustustest ja kohustustest?
Kes on juhtkonnas?
Millega ma saan klubile kasulik olla?
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

http://www.beetle.ee/index.php?page=liikmed#liikmeks

kõige viimane osa. tegelikuses on nii, et vastuvõtt toimub iga hooaja viimasel ürritusel ja liikmeks saavad uued soovijad, kes on ennast aasta jooksul üritustel näidanud. ja vastu võetakse AINULT õhkjahutusega VW omanike (huvitav et siiani pole veel ühtki vanakooli õhu-telliskivi tulnud).
liitumine maksab palju närvikulu tehnilise grupi ülevaatusel, aastamaks on siiani olnud 100 raha. juhtkonna koha pealt jään mina vakka, sest ei tea, aga kasulik olemise koha pealt pead ise kisama, millega saaksid aidata. me ju ei tea igaühe tegevusalasid, tutvusi ja võimalusi.
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas Style »

ingmar kirjutas:http://www.beetle.ee/index.php?page=liikmed#liikmeks

kõige viimane osa. tegelikuses on nii, et vastuvõtt toimub iga hooaja viimasel ürritusel ja liikmeks saavad uued soovijad, kes on ennast aasta jooksul üritustel näidanud. ja vastu võetakse AINULT õhkjahutusega VW omanike (huvitav et siiani pole veel ühtki vanakooli õhu-telliskivi tulnud).
liitumine maksab palju närvikulu tehnilise grupi ülevaatusel, aastamaks on siiani olnud 100 raha. juhtkonna koha pealt jään mina vakka, sest ei tea, aga kasulik olemise koha pealt pead ise kisama, millega saaksid aidata. me ju ei tea igaühe tegevusalasid, tutvusi ja võimalusi.
Tegelt, seda kõike ma teadsin. Lihtsalt tahtsin tähelepanu juhtida, et see lõik võiks rohkem lahti seletatud olla ja nähtavam. Kelle poole pöörduda, kui tahaks sisse astuda?
Kasutaja avatar
kaupz
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 858
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:58 pm
Asukoht: eesti, harjumaa, keila vald

Re:

Postitus Postitas kaupz »

tundub et see osa on kodulehelt nüüd kadunud.
ingmar kirjutas:http://www.beetle.ee/index.php?page=liikmed#liikmeks

kõige viimane osa. tegelikuses on nii, et vastuvõtt toimub iga hooaja viimasel ürritusel ja liikmeks saavad uued soovijad, kes on ennast aasta jooksul üritustel näidanud. ja vastu võetakse AINULT õhkjahutusega VW omanike (huvitav et siiani pole veel ühtki vanakooli õhu-telliskivi tulnud).
liitumine maksab palju närvikulu tehnilise grupi ülevaatusel, aastamaks on siiani olnud 100 raha. juhtkonna koha pealt jään mina vakka, sest ei tea, aga kasulik olemise koha pealt pead ise kisama, millega saaksid aidata. me ju ei tea igaühe tegevusalasid, tutvusi ja võimalusi.
Ostan VW T2 Hipibuss nimelise sõiduki, igasugune info on oodatud.
(o\_!_/o) Drive Your Old Vw To Work Every Summer Day
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: Klubiga liitumine

Postitus Postitas Teet »

ehh - ma ei vaadanud esialgu kuupäevi. Imestasin, et Andres (nüüd) sellist asja küsib ning et kuhu küll aastamaksu-raha läeb: saja eero eest tahaks lisaks kõlavale liikmetiitlile kindlasti igasuguseid asju saada :)

aga jah - täitsa huvitav, kas ja kuidas selle asjaga tänapäeval on?
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Vasta