põrnika varuosade internetikaubmaja

äritegevus meie armsate liikurite ümber

Moderaator: ingmar

Vasta
mrtn
ebaselge diagnoosiga
ebaselge diagnoosiga
Postitusi: 14
Liitunud: E Mär 29, 2004 9:04 pm
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kontakt:

põrnika varuosade internetikaubmaja

Postitus Postitas mrtn »

Situatsioon on järgmine:
Põrnikal mootor katki - vaja uusi juppe selle parandamiseks. Otsustasin need tellida netist.

Mõtlesin, et tellin need jupid BBTst, kuid nemad pole suvatsenud oma hindu saata. Siis leidsin internetipoe aadressil www.csp-shop.de

On´s kellelgi selle kohaga kogemusi? Või oskate äkki mõnda muud soodsamat kohta soovitada (seal tunduvad asjad päris kallid). Või saaks äkki kuidagi Saksa Auto kaudu?

Ja üks imelik asi veel seal - kui Lätti maksab 20kg kauba kohaletoomine 50â??, siis Eestisse 160â?? (Soome 80â??). Huvitav, miks meile kallim on.

Tänud!

P.S. olen sellel alal veel väga algaja (põrnika omanik alles 1 kuu).
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

BBT-s pidavat nii kiired ajad olema, et nad "metsas puid ei näe". Seepärast nad ka vastavad kaua. Minu laual on nüüd kogu BBT selle aasta hinnakiri..... 8)
Kaasas oli kiri a`la kui head allahindlust tahate saada siis ostke vähemalt 45 000 euro eest aastas... :shock:
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Tere Martin

Kui ma mäletan siis sinuga me kohtusime ükspäev Audrus (olin selle sama punase Põrraga) Lisaks, kui mu mälu nüüd mind ei peta, otsisid oma Põrnikale silindreid, saalesid ja midagi sellega seonduvat. Komistasin Pärnus täiesti juhuslikult ühe sellise poe otsa kus müügimees väitis olevat lausa kohapeal mingi komplekt selliseid vidinaid :? (mida täpselt ei mäleta). Riia mntl. West Spordi vastas. Kiika läbi äkki jääb tellimis vaev ära. Lisaks kui tahad mõnda kiiret nõuannet, võid minuga ühendust võtta.
Üldiset olen tähelepannud, et Pärnust üht teist ikka leiab lausa otse poest!!
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
mrtn
ebaselge diagnoosiga
ebaselge diagnoosiga
Postitusi: 14
Liitunud: E Mär 29, 2004 9:04 pm
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas mrtn »

Vau! Ei või olla. Kohe kui Pärnusse jõuan, lähen vaatama. Esimesed asjad tellisin aga juba Soomest ära.

Aitäh teavitamast!
Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kaarel »

Pärnu lähedalt laudast võid ka midagi leida :lol:
karlamurlasurlavurlakaturla
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Ma selle lauda püsiklient!!! :lol: 8)
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Vasta