Bbt-st juppe

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

jossu
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: T Aug 22, 2006 5:07 pm
Asukoht: Tartu/Kuressaare

Bbt-st juppe

Postitus Postitas jossu »

ega keegi ei plaani kusagilt juppe tellida?Nt bbt-st? äkki saaks suurema portsu valmis siis saaks alet kah, kui kellegil huvi siis andku märku
Kasutaja avatar
saar
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 168
Liitunud: T Dets 30, 2003 12:19 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas saar »

Mnjaah. Mingi hetk tahaks mingeid juppe tellida küll.
Aaga... veel pole jõudnud inventuuri teha ja ülevaadata, et mida vaja...

Millal ja kui kiiresti sa plaanid seda tellimist korraldada?
maru rahulik!
jossu
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: T Aug 22, 2006 5:07 pm
Asukoht: Tartu/Kuressaare

Postitus Postitas jossu »

no tglt aega on, et talvejooksul vx asi tehtud saada, et peale lund saaks bussikallale asuda:P
kristo33
kaine mõistus
kaine mõistus
Postitusi: 34
Liitunud: L Sept 02, 2006 7:20 pm
Asukoht: soome,lappeenranta

Postitus Postitas kristo33 »

Kas siin on kysimuses ainult bussi jupid vöi lähevad pörrad ka arvesse?
turbo paneb asjad liikuma
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas Style »

Kes see BBT on? Ja kas Eestist juppe ie saa? Endal tundub, et 50% juppidest on ka siin leitavad.
jossu
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: T Aug 22, 2006 5:07 pm
Asukoht: Tartu/Kuressaare

Postitus Postitas jossu »

pörra jupid läevad kah, aga minumeelest tundusid bbt hinnad kõige soodsamad, see mingi beliga firma vist kui mai eksi:)
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

Style kirjutas:Kes see BBT on? Ja kas Eestist juppe ie saa? Endal tundub, et 50% juppidest on ka siin leitavad.
on leitavad, aga kasutatud kujul doonorite pealt. kui mõni eesti firma ka asju maale toob, tuleb umbes pool aastat oodata (jajah, forss ilmselt tihedamini taani ei satu :) ). ses mõttes et kui vaja midagi uut ja säravat, on kõige kiirem (aga kaugeltki mitte kõige lihtsam) ise tellida.

või on sul, style, mõni hea auk kuskil olemas? :)
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas Style »

ingmar kirjutas: või on sul, style, mõni hea auk kuskil olemas? :)
Oleneb, mida soovi on... Auke on igasuguseid... :wink:
jossu
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: T Aug 22, 2006 5:07 pm
Asukoht: Tartu/Kuressaare

Postitus Postitas jossu »

nu aga kambapeale saab äkki akkama :lol:
räägi jah täpsemalt oma "aukudest" kust midagi kaevata vx
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Tõstaks vana teemat.
Kellel on huvi midagi BBT-st tellida see laeb omale kodulehelt kataloogi alla ja saadab tootekoodid hinnapäringuks mulle. Ma püüan siis Gunteriga jutule saada ja meie "suurtellimusele" soodsamad hinnad saada.

Kuna kevad on juba käes ja tellimisega oleme nagunii hiljaks jäänud siis päringute saatmiseks on viimane tärmin 13.04.07. Sobib?

BTW mul omal polegi sealt eriti midagi vaja aga Teet rääkis augu pähe...
8)
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Postitus Postitas Teet »

Indrek kirjutas: BTW mul omal polegi sealt eriti midagi vaja aga Teet rääkis augu pähe...
8)
Sa oled jah nii kergesti moositav, et ma ei jõua veel teemani jõudagi, kui juba BBTst tellimine on otsustatud :P

aga jah, minu nimekiri on pikk (pagan - masin on ju omet igati viks ja tehnika praktiliselt uuendamist ei vajagi...) ning maht on ka rahas täitsa arvestatav. Seega tellimine on fakt, mitte "turu-uuring". Vaadake oma põrrid siis kriitiliselt üle ning liituge ;)
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Teet kirjutas: (pagan - masin on ju omet igati viks ja tehnika praktiliselt uuendamist ei vajagi...) Vaadake oma põrrid siis kriitiliselt üle ning liituge ;)
Vihjeks siis, et kui tahes viks ja viisakas põrr ka välja näeb, vajab ta nn. kulujuppe. Mida tahan öelda on see, et korralikul põrnikaomanikul võiks oma põrrile olla varuks: esisillapuksid ja Å?arniirid, gaasi-siduri trossid, piduriklotsid-silindrid, ka taga torsioonide puksid ei teeks paha jne....
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas Style »

Indrek kirjutas:vajab ta nn. kulujuppe. Mida tahan öelda on see, et korralikul põrnikaomanikul võiks oma põrrile olla varuks: esisillapuksid ja Å?arniirid, gaasi-siduri trossid, piduriklotsid-silindrid, ka taga torsioonide puksid ei teeks paha jne....
OT, aga kas tõesti BBT-st saab neid kuluosi niivõrd odavamalt, et kaugelt maalt tellida? Minu arvates saab ka Eestimaal enamusele siin sõitvatele põrradele kõik kulujupid kätte kohapeal.
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Postitus Postitas Teet »

Style kirjutas:Minu arvates saab ka Eestimaal enamusele siin sõitvatele põrradele kõik kulujupid kätte kohapeal.
- kui hangid mulle tagumised ('66) 5*205 tagatrumlid kohapealt, oled Forsist/JPst võimekam - mulle tulevad nad juba 2006 aasta Augusti algusest
- piduriklotse Forss ei suutnudki hankida - ei esimesi ega tagumisi.

ning on ka vaks vahet, kas ajada taga funktsionaalsust või originaali (mille puhul hind ei ole üldse oluline parameeter):
- vahetasin minagi kõik pidurisilindrid - aga tõele au andes on 100eek/tk maksval B-osal ning originaalil ühine vaid funktsionaalsus. Kui ajada masinat musta numbri suunas, tuleks tegelikult need B-osa silindrid mingi hetk taas välja rookida. Ma küll BBT kataloogi veel ses osas ei uurinud, kuid sealt on tõenäolisem saada valida B-osa ning A-osa vahel.
- pooltelje kaitsekummid: Forsist võetu pakub taas vaid funktsionaalsust - originaal on hoopis teine asi.
Indrek kirjutas:Mida tahan öelda on see, et korralikul põrnikaomanikul võiks oma põrrile olla varuks: esisillapuksid ja Å?arniirid, gaasi-siduri trossid, piduriklotsid-silindrid, ka taga torsioonide puksid ei teeks paha jne....
nõus - trossid peavad varuks olema :)
muu on maitse asi - klotsid ei kulu üleöö ning korralik põrriomanik keerab neid niikuinii aeg-ajalt peale, saades nii ülevaate trumlites toimuvast. Sharniirid-rooliotsad ei kulu kah ju üleöö. Eeldame, et mitte kõik põrnikad ei sõida iga päev Männiku teed...
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Muide, uuriks, et kui paljud eestlased on B.B.T.-ga suhelnud?
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Vasta