Foorum läheb maha

ettepanekud, ideed, kriitika - kõik siia!

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Foorum läheb maha

Postitus Postitas ingmar »

Peale pikemaid kaklusi foorumiga olen otsustanud järgmist - järgmisel nädalal (kunagi, ma täpselt päeva ei tea veel pakkuda) võtan ma foorumi maha ja panen peale kõikse viimase versiooni, mis praegu phpBB2 softil pakkuda on. milleks? praegune soft on paljuski vananenud ja uuem versioon pakub tõhusaid vahendeid spämmijate ja räpspostitajate vast. lisaks kuna olen teinud vahepeal kehva tööd uuendamisel, siis on välja arenenud nje-rõõba-nje-mjaasa tüüpi versioon, mida uuendada on väga raske ja mis endiselt ei tööta nii nagu võiks.

Ehk siis võtan kõik maha, panen uue mootori tööle ja siis püüan ka andmed üle tõsta. kas ja kuidas see õnnestub, seda on siis järgmise nädala lõpus näha. kui te järgmine nädal saate foorumi asemel mingeid vigu või kahtlast jura, siis ärge veel kohe kohkuge - iti-päkapikud võivad just parajasti foorumi mutreid paika sättida ja sisselaset optimiseerida.

Loodan siis mõistvat suhtumist ja abi - kui mingi jupikene, mis enne ilusti tööta, enam elumärke ei anna või on sootuks kadunud, siis andkem sellest teada. olen vahepeal juurde pookinud rida igasugu juppe, mis nüüd võivad lihtsalt ununeda tagasi panna.

vot.
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Postitus Postitas Teet »

...kas praegust paralleelselt näiteks /vanafoorum/ käima ei saa jätta? Nii igaks petteks...
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

nooh... mõte ju oleks... eks võin proovida, iseasi kuidas pärast õnnestub uue versioon vana versiooni koha peale ümber istutada.
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

vägagi vaikselt on meie kalli foorumi süda uuenenud. hulga käsitööd, tiba närvikõdi, nagu leiutamist ja meeldetuletamist ning voilaa - töötab :)

et kui nüüd midagi tähtsat minema on jalutanud, palun sellest teada anda mulle, püüame kinni püüda ja tagasi tuua. praegu kohe tean öelda et RSS hviid on puudu... vot :)

aga ehitus käib täie hooga! :node: :node: :node:
Manused
050105_rear.jpg
050105_rear.jpg (29.13 KiB) Vaadatud 12092 korda
Vasta