Muusikavideo musta Põrnikaga!!

huvitavamad ja kasulikumad viited

Moderaator: ingmar

Vasta
pizzapoiss
haige
haige
Postitusi: 125
Liitunud: R Mär 19, 2004 8:25 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Muusikavideo musta Põrnikaga!!

Postitus Postitas pizzapoiss »

Novaspace oma loole on teinud hea muusikavideo kus on tegemist kiirendusvõistlusega.. enamus on kõik USA muskelautod ja sinna vahele on ära eksinud ka meie nunnu ja väga ilus must põrnikas.. mis kui tähelepanelikult vaadata, kiirendab usa auto eest minema teatud hetk.
Video saab siit ja see video on üleval kuni kuu lõpuni. soovitan parema klahviga klõpsata ja teha save target as... ja salvestada oma arvutisse kuna fail on suur. 81,71MB

http://www.pizzatakso.ee/beetle.mpg
ja siit me tuleme!!
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

khm, kui kunagi peaks tulema mingi download osa meie lehele ja ruumi osas mingi kokkuleppe saab, siis panen selle sinna ka yles :)

PS. kui panna videol paus nii 00.38 aja juures, siis v6ib vabalt nautida barj22ri taga seisvat ilusat kollast T2'hte :)
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mart »

äkki seesama põrra?

Pilt

Miks just see? Sest ei imestaks, kui muusikavideo jaoks küsiti masinat just DKP-klubist, kus on ju teadupärast ainult cal-lookerite eliit.
Ahjaa, klubisse pääsemiseks peab 1/4 miili läbima alla 13 sek...
Tõeline auto sõidab ilma veeta!
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

No jah ja vägisi läheb mõte sinna, et kui meil üx reklaaamifirma tahtis, et üx Põrr tuleks pildi peale, siis polnud meil seda kuskilt võtta... :cry:

No OK oli pisut talv ka, aga... :wink:
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Postitus Postitas bill »

...tegelikult tuletame meelde,kes seisis lume käes Hommiku TV-s kabrio kõrval! :D Nii et leidub kindlasti nii mitmeidki,kuigi mõnel ei ole veel rattaidki... :wink: !!!!
pizzapoiss
haige
haige
Postitusi: 125
Liitunud: R Mär 19, 2004 8:25 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas pizzapoiss »

Marika kirjutas:No jah ja vägisi läheb mõte sinna, et kui meil üx reklaaamifirma tahtis, et üx Põrr tuleks pildi peale, siis polnud meil seda kuskilt võtta... :cry:

No OK oli pisut talv ka, aga... :wink:
hehee ma tahtsin minna.. aga ma hakkasin mõtlema et mul ju Pizzatakso reklaamid peal.. et kas siis ongi üldse mõtet midagi muud reklaamida?? või on see topeltreklaam?? ja teine asi.. et tsipa lumine oli väljas see aeg. ja ma ei saa lumega üldse sõita.. (auto nii kerge et sõidab kuhu tahab)
ja siit me tuleme!!
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Nojah, kogu lugupidamise juures...seekord sooviti väheke "vormikamat" autot ka. :wink:
Vasta