mis mootor oleks sobiv?

põrnikate ümber käiv elu

Moderaator: ingmar

Vasta
jaan

mis mootor oleks sobiv?

Postitus Postitas jaan »

Teema on sellina, et mu põla mootor on jube väsinud omadega.
kas keegi oskab adekvaatset infot anda selle kohta, missugune (mis auto) mootor oleks võimalik põrnikale peale monteerida ilma suuremaid ümberehitusi? kui vastuseks on ühe teise põrnika mootor, siis niipaljukest mõtlesin ma ise ka välja :) aga tahaks midagi särtsakamat siiski.
ette tänades,
jaan
Kasutaja avatar
kiwlow
vaikne tüüp
vaikne tüüp
Postitusi: 8
Liitunud: L Apr 03, 2004 11:16 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kiwlow »

räägitakse et vaja vw bussi mootor kärab põrnikale küll .....mul ei tule keelepeale mis bussiga tegu , aga igatahes linnas selliseid liikumas ikka näeb .....
"Parem teada valesti, kui üldse mitte teada."
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Re: mis mootor oleks sobiv?

Postitus Postitas bill »

Kui otsid teravamat mootorit ,siis bussi ( T4) on ilmselt üks variantidest,kuigi ka sellega pead vaeva nägema.Teiseks käigukasti vahetükiga annab sinna igasugu asju vahele istutada. Küsi Roosi käest,temal ju GOLF 2,0 vahel ! Aga kõva mootoriga tulevad ka muud probleemid endaga kaasa,näiteks vajad kindlasti paremaid pidureid ! Ja lõpuks peaks põrnikas ikka oma häälele truuks jääma,või naga MART ütleb et õige auto sõidab ilma veeta! :wink:
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

yhelgil masinal pole armsamat h22lt, kui armas 6hkjahutuse p6rin (okok... tunnistan, et v8 ON ka sympaatne :p ). ja Mardi jutt on 6ige vee koha pealt - hei, sisep6lemis mootor ja vesi ei k2i ju ometi kokku - tuli ja vesi :)
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Pakun välja, et kui rahakott vähegi kannatab (eeldan seda mootori vahetuse soovist) võtta tõsiselt kaalutusele ehitada korralik põrnika mootor (Armeeriklase stiilis) siis tal särtsu, kärtsu ja muud iseloomulikku küllaga! Netis ümber ehituse materjali küll, kusagil oli lausa välja toodud graafikud ja erinevad võimalused, erinevate mootorite modifikatsiooni graafikutega, kus oli toodud maxvõimalik ja originaal!
Aga jah, Jätame põrnikale ikka tema iseloomu ja hoiame originaalsust! :oops:
Aga kui tahad sellest põrnika mootori tegemisest pikemalt teada siis võb vestelda. Äkki keegi targem ka aitab. Ma hetkel võtan hoogu ja kogun materjali ja infot.
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Vasta