Ehk teab keegi korralikku plekkseppa ?

põrnikate ümber käiv elu

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
kiwlow
vaikne tüüp
vaikne tüüp
Postitusi: 8
Liitunud: L Apr 03, 2004 11:16 am
Asukoht: Tallinn

Ehk teab keegi korralikku plekkseppa ?

Postitus Postitas kiwlow »

Kui omale põrnika ostsin siis sai välja vahetatud kõik poritiivad ... Oü Forssi sai külastatud ja järgmine hetk oligi tellitud 4 uut poritiiba ... aga kui tiivad kohale jõudsid oli üllatus päris suur .... Esimesed tiivad sobisid nagu valatult, aga tagumistel Poritiibadel ei olnud tagatulede auke ... Nagu ma olen aru saanud siis 1973 aastastel põrnikatel on kõige suuremad/ilusamad :D tagatuled ... Aga kui ma augi sisse lõikasin et tulesid paigaldada selgus veel see et sellist lamedat kohta kuhu tuled istuma peaksid jääma puuduvad.... Vtiivad on täiesti kumerad ...
Nüüd oleksi küsimus ... ehk teab keegi korralikku plekkseppa kes keevitaks tagumistele poritiibadele sellised tulede augud nagu vanadel tiibadelgi oli.... Ise selle tööda hakkama ei saa kuna tiivad on eriti õhukeset plekist meisterdatud ....
Kui keegi sai aru mida ma mõtlesin siis oleks väga tänulik info eest :)
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Re: Ehk teab keegi korralikku plekkseppa ?

Postitus Postitas bill »

Kui sa nendesse suurtesse tuledesse nii kiindunud oled ,siis soovitan parem uued tiivad otsida sest nende kuju on hoopis erinev just tagant osast! Muidugi kui sul vanad tiivad alles on ,annaks sealt tulepesad välja lõigata ja teiste külge keevitada aga see on ka paras jantimine.Pealegi pead pärast kõvasti pahtlit peale määrima et kuju paika saaks! :wink:
Mart ja auto
kaine mõistus
kaine mõistus
Postitusi: 29
Liitunud: K Mär 31, 2004 9:12 pm

Keretööd

Postitus Postitas Mart ja auto »

Saan Sind aidata modimisel. Asun Tartus. Tel 50-97478
Vasta