Esisild

põrnikate ümber käiv elu

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Esisild

Postitus Postitas nokkel »

Niisiis. Käib kibe kiire esisilla ehitus. Kas keegi oskab öelda mis mind ees ootab kui ma torsioonid lahti päästan? :? St. et ei oska nendele asjadele nagu õiget nime anda, aga need kaks varrast mis ratast nagu torsiooniga ühendavad, lahti võtan. Asi nimelt selles, et tahaks liivakaga üle lasta ja ära värvida. Aga ei tea hinnata kas pärast on mingi suur jama neid kokku panna. Kibe kiire on asjaga :cry:
Lisaks kas keegi teab kas rooli lõtku rooli karbist ka kuidagi likvideerida on võimalik.
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Midagi ei juhtu....
Ma millalgi sarniire vahetasin, siis võtsin kõik lahti...
Roolikarbis saab peale keerata küll aga kui tigu on ikka väga kulunud, siis pole nagu kasu...
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Selge siis kõik laiali!

Aga mis seal rooli värgil siis peale tuleks keerata kui tigu läbi pole! :?
Muidugi ma pole teda veel lahti võtnud, kuid reedeks peaks kõik täiesti laiali ja laua peal olema, et mida sealt otsida ja vaadata.
Kellegil mingit head nõu ka sellekohapealt on, et ma tegin amordid lahti, ja ülemine läbiviik on paksult roostes (põhimõtteliselt rooste puru) Kui selle sealt ära koputasin, siis nüüd haigutab seal ilgelt suur auk. :cry:
põhimõtteliselt silla seis paha :roll: :( :cry:
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Postitus Postitas bill »

Sillal niipalju vast ikka rauda veel alles on ,et amordi kinnitused uued keevitada( mõni jämedam vinkelraud näiteks)! Üldiselt ussitanud sillaga ja suure roolilõtkuga sõita küll ei soovita. Või kui sõita pane kiiver igaks juhuks pähe ,võib tervisele hiljem väga kasulik olla! :wink: Head nokitsemist!
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

ajee!
Sild käes! Liivapritsungi vend ka leitud, kes 150 raha eest puhtaks laseb. Eks näis mis see roolikarbi osa näitab, kui ma ükskord sinna maani jõuan!
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

No nii!!!
Lõpuks on siis põrral sild all ja sõit täies hoos! Tegin mõned pildid ka! Mõnikord ikka küsitakse pilte ja värkke! Kohe kirjutan siia ka lingi!
www.hot.ee/automatic
Lingid laevad natuke kaua ja üks link on alles serva all. Aga peagi kohendan asja ära.
Samas kutsun üles kõiki tegijaid ja ehitajaid sama moodi üles riputama piltte oma töödest! Et oleks mida vaadata ja teistel mille järgi õppust võtta![/img]
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

mina hoian oma... "logiraamatut" rohelise bussi kohta kohas nimega http://www.dragon.ee/dooker/buss/78/

eks seal ole nati pilte ka, varsti ehk viitsin teha ka parema systeemi, et juba olemasolevad pildid ka n2htavale tuleks
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Tänan Ingmar! Andsid siis järjekordselt mulle head nõu!!! :)
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mart »

leidsin arvutist oma tegemiste kohta ka mõned pildid ja kirjutasin paar sõna juttu juurde. kui viitsimist jätkub, teen kunagi edasi.

http://f5.infonet.ee/mart/VW/
Tõeline auto sõidab ilma veeta!
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Vääga ilus eeskuju!
Vot nii peabki asju ajama!
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Väga meeldiv on vaadata, et tegijad on minu üleskutset kuulda võtnud ja aega leidnud midagi asjalikku eestikeelset kokku kribida ja üles riputada. 8). Asjalikud pildid õpetused tegemised ülestäheldada.

Käin välja ka idee!!! Eks igaüks ole oma ala meister ja vaadata kui palju siis aegade jooksul materjali ja nõuandeid koguneb. Ning kui need nõuanded ja materjalid ei ole autorikaitse all. Võiks nad mingi hetk koondada üheks tervikuks - manuaaliks, õpetuseks või midagi sellist. Pärast lisada see siis Põrnika klubi lehele ABIMEHE lingina. :?: :!: :?: :!: :?: :!:
Seniks jätkame oma igapäeva tegevusi ja kes leiab materjali aega ja võimalust, andke aga minna. :D
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Mart ja auto
kaine mõistus
kaine mõistus
Postitusi: 29
Liitunud: K Mär 31, 2004 9:12 pm

Postitus Postitas Mart ja auto »

Tahaks ka pilte näidata oma põrnika keretöödest aga pole digifotikat ega isegi skännerit mitte. Aga loodan varsti vea parandada. Sry. Ingmar ,et ei ole veel kutsunud sind oma põrnika kereremonti vaatama. Selle vea parandan lähiajal:)
Vasta