Tahaks ka nagu liikmeks!?

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
pizzapoiss
haige
haige
Postitusi: 125
Liitunud: R Mär 19, 2004 8:25 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Tahaks ka nagu liikmeks!?

Postitus Postitas pizzapoiss »

Põrnikas on juba mitu mitu aastat olnud... mõnelgi üritusel käidud.. tavaliselt on auto kas rikkis või vihmane ilm on.. ja ei saa kuidagi tulla kuhugile. Aga tänu Lubja onule on autu korras.. ja peaks nagu paugupill töötama üle mitme aasta. Seega tahaks ka nagu nimekirjas eksisteerida ja liikmekaarti omada :D

Nagu kuskil kirjas oli.. peab panema pudeli tooli alla autos.. et liikmeks saada :P aga ma olen seda korduvalt teinud ja onu Lubi pole märganud irwwww.. võibolla tööd on nii palju olnud korraga et jäi kahe silma vahele..

Auto kohta nii palju et tegemist on 1968. aastal sündinud beebiga kes on juba täismeheks kasvanud.. palju noorenduskuure läbinud... ja siiani terve kui purikas :D Praeguse seisuga nagu noor mees!! dBille on ka mõnusalt.... mis sumbutist välja tuleb.

Help me!
ja siit me tuleme!!
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Su jutust järeldan, et Lubi polegi korrumpeerunud. :roll:
Kuidas Sa siis nii kahe silma vahele oled jäänud? Kui ikka Põrr ja sa ise komplektis üritustel oled olnud, siis peaks vist selle suve esimesel kokkusaamisel komisjoni kokku ajama ja auto üle vaatama. Siis see komisjon otsustab, kas saad liikmeks.
pizzapoiss
haige
haige
Postitusi: 125
Liitunud: R Mär 19, 2004 8:25 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas pizzapoiss »

hmm jama on see et avatar ei funka kohe mitte kuidagi.. igatepidi proovinud... aga pilti ei tule :(

seniks võite pilti vaadata Pilt
ja http://www.hot.ee/suguyhe/bagi.htm
Viimati muutis pizzapoiss, L Mär 20, 2004 12:01 pm, muudetud 1 kord kokku.
ja siit me tuleme!!
Dilts

Postitus Postitas Dilts »

Mul on sama mure mis sTeilgi oli..... Põrnikas seisab juba kolmandat aastat järjest ..... kuna pole lihtsalt kedagi kes teeks mootori korda ..... Äkki on sul võimalus anda mulle kah '' Lubja onu '' kontakte või siis kedagi kes tunneks põrnika mootoreid !!!
pizzapoiss
haige
haige
Postitusi: 125
Liitunud: R Mär 19, 2004 8:25 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas pizzapoiss »

hmm hmm ma arvan et lubjaonu igaühega ei jõua tegeleda :( aga ma arvan et keegi kindlasti aitab sind.. Põrnika mootor on tegelt imelihtne.. kui tunneks seda paremini siis aitaks sind ise.
ja siit me tuleme!!
Vasta