Arendusbüroo

ettepanekud, ideed, kriitika - kõik siia!

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Arendusbüroo

Postitus Postitas ingmar »

Mõtted, ideed, kriitika, laitused, ettepanekud, karjed nii meie armsa klubi lehe kohta kui ka siin asuva foorumi pihta.
Leiad, et mingi alapealkiri on puudu? Midagi on liiast? kellelegi/millelegi tehakse ülekohtu? Anna sellest teada. EHK siis ka midagi muutub :)
Viimati muutis ingmar, P Mär 14, 2004 4:44 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mart »

Klubi koduka jõulukujundus on päris sümpaatne :lol:
ats
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 45
Liitunud: L Jaan 03, 2004 2:35 pm
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ats »

:idea: Et nagu siin juba kusagil mainisin - kazulik ja tänuväärt ettevõtmine.
On üks ettepanek ka laekunud hindamiskomisjonilt.
Nimelt võiks kiirvaliku aknas, kust foorumeid valida saab, teha ka ühe võimaluse foorumi avalehe, kus kõik teemad rivis, ühe hüppega tagastuda. See võib ka täiesti omaette nupuke olla - "Foorumi avalehele" näiteks.
Ma vabandan ette ja taha :? , kui see võimalus juba olemas on aga ma ise seda üles ei leidnud. Kuid tundub, et ei ole.
Me vähemalt 3-sajaga sõidame - eriti kolonnis...
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

Nii... sain ma õieti aru, et oleks vaja kuskil foorumisügavustes nuppu, millele vajutades lennutataks teid kohe esilehele? Kui nii, siis tegelikult on see olemas (pisut varjatult küll siiski). Selleks on seesama põrnikaklubi logo üleval vasakul. See viib otse esilehele.

Jah, on olnud ettepanekuid, et see paremini tähistada. PÜÜAN seda teha. Kuna foorumi tarkvara pole minu tehtud, vaid võetud juba olemasolev, siis sealt selle õige koha üles otsimine võtab aega :)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

:D No vat toimibki! Kes seda oleks võinud arvata, muidu vaatad lihtsalt, et ilus pilt. (autol klaasi peal ka selline - tõsi seal klikkimine ei aita:))
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: Arendusbüroo

Postitus Postitas marco »

Mind häirib(mitte palju, aga pisut ikka), et klikitavad lingid ei avane uues aknas. Kui leian mõne huvitava lingi ja seda kogu aeg edasi klikid, siis kole tüütu on pärast tagasi klikkida. Minu teada saab seda foorumi seadetes muuta(mitte isiklikes seadetes).

Tänan tähelepanu eest!
Terv. Marco
Terv. Marco
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Arendusbüroo

Postitus Postitas ingmar »

ideeliselt... võiks nüüd parem olla. kahjuks leitud modifikatsioon ei rakendu olemasolevatele :( küll aga uutele lisatavatele

testiks näiteks google
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: Arendusbüroo

Postitus Postitas marco »

ingmar kirjutas:kahjuks leitud modifikatsioon ei rakendu olemasolevatele :( küll aga uutele lisatavatele

testiks näiteks google
Olemasolevaid minu teada ei saagi muuta.

Kiitus selle muutuse eest!!!
Terv. Marco
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Arendusbüroo

Postitus Postitas ingmar »

ah noh... saaks ikka :) aga tunnistan ausalt - olen laisk ja ei viitsi kogu baasi käsitsi läbi jooksutada :)
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: Arendusbüroo

Postitus Postitas Brick »

Omk. Nii puht huvi pärast - palju kulub päevas aega rämpsu ja spammijate eemaldamisele?
Tundub, et on paras aeg reg.küsimus kavalama vastu vahetada... (pole välistatud et teatud ringkondades jagatakse "lahendatud" foorumite kontakte (või siis lihtsalt on leitud järjekordne turvaauk))
Kasutaja avatar
pikksilm
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Sept 22, 2012 4:35 am

Re: Arendusbüroo

Postitus Postitas pikksilm »

1. Foorumisse lisatud pildid võiksid olla "autosize" ehk siis sõltuvalt monitori resolutsioonile kuvatakse postitusse lisatud pilte ikkagi kogu suuruses, kuid kohandatud mõõtmetes, et foorumi põhja/raame paigast ei lükkaks.

2.Kasutajate profiili all võiks eraldi lahter "Autod" jaoks olla, kuhu saab soovikorral ülese loendada oma autode nimekirja. Nii tekiks vähem huvilisi, kellel see nimekiri signatuuris on ning foorumist teemasid lugedes oleks visuaalselt vähem asju silmi segamas kui "teemat" lugeda.
Kasutaja avatar
Hippy
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 238
Liitunud: P Apr 25, 2010 3:18 pm
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: Arendusbüroo

Postitus Postitas Hippy »

...ja telefonist foorumisse astudes peab iga kord uuesti sisse logima. Arvuti suudab meelde jätta aga telefon "unustab". Kas see on telefoni viga või on mingi turvalisuse funktsioon sisse lülitet? Teistesse foorumitesse saan telefoniga kohe sisse. Külalisena foorumis olles ei näe "uued postitused" ja paratamatult peaks olema sisse logitud.
prr 1956
T-1 1963
T-3 1990 doka
T-5 2009
Vasta