S-Peterburg, 2006, 2007, 2008, 2009!

teated väiksematest kokkusaamistest

Moderaator: ingmar

Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

S-Peterburg, 2006, 2007, 2008, 2009!

Postitus Postitas ingmar »

Ilmselt sai alguse sellest, et me käisime see aasta soomes, kus saime kokku meie vene naabritega ja kus Vaido teenis suure kuulsuse tõlgina :)

järgmine samm - vene ekipaazh külastas meid Vormsil käesoleva aasta suurürituse raames. Ja seal käidi idee välja...

Edasi kuulsin, et asja oli ka mitteamelikult arutatud telefonitsi. Aga et mida? Venelased kutsuvad, nagu pealkirjastki võiks arvata, endale külla 2006 aasta suvel. Kuna, mis ja kuidas olema saab, pole teada. Praegu aga tahaksid nad teada, palju üldse potensiaalselt oleks meid minemas (inimesi/autosid). On meeles selline teema, et telefonitisi oli pakutud meile ka "katust" :) Ehk et vene delegatsioon tuleb meile Narva piiripunkti vastu, võtab meid oma "kaitse" alla (pannes siis ilmselt autod ette-keskele-taha) ja veab meid Peterburgi, trallitab ringi ja lõpeks toob veel piirile tagasi ka.

Niih, idee on välja käidud. Palun siis arutelu antud teemal :)


PS. Vaido - Sind tevitatakse palavalt :shake:
Viimati muutis ingmar, P Veebr 22, 2009 4:34 pm, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

njah, kuna keegi veel pole sõna võtnud, teen ise otsa lahti. sain uuesti tagasisidet venemaa poolt. on neilgi arutelu oma foorumi tekitatud - http://kaferclub.fastbb.ru/index.pl?1-0 ... 1131113869

sama asi on ka lätlastel
http://www.india.lv/phpBB22/viewtopic.php?t=13

aga et mitte teemast kõrvale kalduda - mina olen praegu huviline (nojah, eks ma lükkan siis pulmad kuhugi teise aja peale :wink:, kuigi ilmselt on oodata :tuld: vastaspoolelet (a)). kas üksi või kaksi, seda veel ei tea.

aga inimesed, kas ma siis üksi aint tahan? kus on suured massid!!?? :cry: :shock:

HA! unustasin ilmsetl tähtsaima infouuenduse - on selginenud juba kuupäevad. 23-24 Juuni, 2006.
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Kuule, kes need kuupäevad paika pani? Peterburglased ise või?
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

jah, ma sain aru et neil kuupäevadel nad ürituse korraldavad (ilmselt vist siis vaatamata asjaolule, kas me ja lätlased tuleme või mitte)
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

See Peter Purki minek on tegelikult plaanis olnud juba õige mitu aastat ja lätlastega ka kokku lepitud, et läheks koos. Nüüd on asi niikaugel, et peaks ära tegema.
Et siis jääge liinile. Varsti tuleb infotulv. :wink:
aivar
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 336
Liitunud: N Jaan 22, 2004 9:37 am
Asukoht: Elva
Kontakt:

Postitus Postitas aivar »

Olen sealmail 2 aastat kunagi elanud niiet igatahes käsi! :lol:
Minuarust organiseerima seda reisi peab hakkama juba nüüd!Kes oskab öelda milline viisa peab olema jne...
Eks inimestel läheb ju otsustamisega ka aega. Siin ei saa ju jätta viimasele minutile midagi!
Alustuseks selgitaks välja palju on huvilisi ja siis saab juba venepoistega uuesti ühendust võtta.Vastu lubasid nad tõesti tulla kui on vaja,aga eks arutame kas on vaja.Või võtame ise :tuld: kaasa . :wink:
aivar
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 336
Liitunud: N Jaan 22, 2004 9:37 am
Asukoht: Elva
Kontakt:

Küsimus?

Postitus Postitas aivar »

Kas ja kui paljud on huvitatud Peterburgi minekust.? Soomlastele on ka kutse tulnud.Küsivad kas lähme soome kaudu ja kui palju meil minejaid oleks?
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

kas soome kaudu meile ringi ei tule? st kas tee pole pikem? aga mina olen huviline, ilmselt siis kahes isikus.
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Ärge nüüd siin foorumis vastanute põhjal minejate arvu hakake kokku panema. Siin käib ikka väike osa klubi liikmetest. Minejaid on rohkem.
Kui programm on paika saanud, siis saab see üles pandud. Eks programmi põhjal tehakse ka paljuski see tuleku-mittetuleku otsus.
Tõenäoliselt lülitame sõidu klubi suveprogrammi ja sel ajal muid klubilisi üritusi ei tee.
aivar
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 336
Liitunud: N Jaan 22, 2004 9:37 am
Asukoht: Elva
Kontakt:

Postitus Postitas aivar »

Ega me üritagi siin midagi paika panna! Väike arutelu ju võib olla?
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

sellepärast ongi jutt teema "Üritused-kokkusaamised" all, mis pole klubi ametlik info kandja, vaid on alternativide arutamise koht. kus siis seda veel arutada kui mitte foorumis? klubi ju kokku ei saa niisama laua taga.
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

On inimesi, kes võtavad seda foorumit viimase tõena. Need kes pole veel klubi liikmed ja üllatuseks ka mõned, kes on.
66 ZFJ
asjapulk
asjapulk
Postitusi: 4
Liitunud: E Mai 03, 2004 9:20 am

Postitus Postitas 66 ZFJ »

nii
esimesed päiksekiired on väljas ja ma arvan et paras aeg see teema lume alt välja kaevata ja üles sulatada- marika, ma pole küll klubi liige... aga ikkagi pane mind lenska kursile kirja:)
aeg on tegelt keffa ja nagu ikka- lätlaste välja pakutud... (vt vene foorumit)
õnne ja tervist soovib mart

ps. mina võtan küll kõike(nii siin kui seal) viimase tõena ja mis seal salata- vötame mönuga :)
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

nooh, kuidas siis on, kas see retk on mõnel meist kavas teha? tuttav peterburist ikka torgib ja uurib, kuidas seis on :)
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

peterburglased võiksid meie kõnedele ja sms-idele vastata, siis saaks asja edasi ajada. Jõuluaegsest kohtumisest saati pole nad palutud programmi ja ajakava saatnud. Ühesõnaga, vaikus nende poolt.
Aga tegeleme asjaga.
Vasta