v2rv

õpetused, nipid, kogemused, küsimused, vastused, probleemid, lahendused

kõik, mis pole konkreetselt mudeli kohta käivad teemad

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

v2rv

Postitus Postitas ingmar »

Hei,

Vaatasin just eile kurva pilguga oma bussi yle ja t6desin, et 1 v2rviparandus kuluks 2ra kyll. k2isin siis v2rvikojas uurimas, et mis hinnaga saaks. sealt aga t6deti, et kuna buss on sadoliniga tehtud (hannes teadis nii 6elda), siis sadolinil on see mure, et eri partiide v2rvid pole sama tooni. ja et kui teha lihtsalt osadele detailidele v2rviparandus, siis v6ib tulemus koledaks minna st tuleks lapiline. kas keegi teab rohkem kommenteerida seda v2rviteemat? yle kere v2rvima hakata ei ole rahakotile kohane (pole kuskilt seda nati yle 10k v6tta).
lisaks veel, et kuidas sadolini v2rvid lakki suhtuvad? kas reageerima ja mullitama ei hakka? sadolini v2rv ise on suht tuhm, pisike lisal2ige kuluks marjaks 2ra.
Kasutaja avatar
Hannes
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 270
Liitunud: R Veebr 27, 2004 5:16 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hannes »

Ka sadolinil on oma lakk olemas,samuti värvi või laki kõvendi.Oma kogemus ütleb,et sadolin on väga õrn värv(täkked ja kriipsud).Mulle soovitati veoautodel kasutatavat kahekomponendilist alküüdi.On väga hea läikega ja mehaaniliselt tugev.Tallinnas müüb seda Kemiflora,aga küll leiab seda ka Tartust.Hinnalt on see nats kallim sadolinist.
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

A ma nüüd lollipääga küsin: :oops:
Kas on siis võimalik tavalist värvi üle lakkida mingi asjanduse või millegagi. Ta nagu läigib ja puha aga alati tahab ju midagi paremat.
Ma mäletan, et kui värvimine oli siis sai sel teemal maalriga räägitud ja valitud odavam, ilma lakita, varjant. Aga nüüd tahaks juba midagi juure :roll:
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
Hannes
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 270
Liitunud: R Veebr 27, 2004 5:16 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hannes »

Reeglina lakitakse ikka toorest kuivamata värvi,paljudel värvisegudel on teatud kogus lakki juba sees.Vana värvi läikima panijaks on paraku siiski poleerpastad.Mida odavama ostad,seda tihedamini nühid.
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

A siinkohal äkki keegi oskab mingit head pastat soovitada. Nagu ma aru saan siis siinkohal vist vaha ei aita. See ainult kaitseb.
Ma olen oma "kole" autopeal igast pastasi proovinud Üks oli väga hea aga seda lihtsalt ei leia kusagilt enam. (SOUDAL S2). Kui keegi seda näeb andku märkku.
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
siim528

Postitus Postitas siim528 »

Mina kasutan G3-e. Ei ole kunagi hätta jäänud läikima saamisega. Kui värvidest jutt siis Lesonali veoauto värv on üsnagi hea ja odav. ca 300 eeku kilo. Peab kindlasti sellega arvestama et enne värvima asumist kindlasti lahustit juurde kallama peab. Värv ise üsna paks ja kipub muidu jooksma minema.
Vasta