T2 Buss aastast 1879- toodetud spetsiaalselt päästeametile.

bussid kuni aastani '79 ehk esimene ja teine keremudel

Moderaator: ingmar

Vasta
stenca
vaikne tüüp
vaikne tüüp
Postitusi: 5
Liitunud: P Mai 08, 2005 6:11 pm

T2 Buss aastast 1879- toodetud spetsiaalselt päästeametile.

Postitus Postitas stenca »

Minu käsutuses on 1979 aasta 1,6l. mootoriga vw T2. buss on täis originaal ja 46000km sõitnud- pärit Saksamaa päästeteenistusest.
kogu käibeosa seega väga heas korras kuid-
MURE JÄRGMINE:
sõites hakkab aegajalt kõlama häält nagu käiks pooltelje välimine ots kuulidest üle... kolistab ja paugutab korrapäraselt.
võtsin ratta maha ja vaatasin granaadi üle mingeid kulumismärke pole ei vasakul kust hääl kostub ega ka mitte paremal. hääl tekib vahetevahel ja mina ei oska muud kahlustada kui käigukasti.
kas on kellegi sarnaseid kogemusi...
kui koliseb sis annab kuskilt üle ja max kiirus jääks 30km/h juurde kuna pole lõhkumise tuju olen treleriga koju tassinud bussi aga mure suur ja iseenese võimalikust rumalusest käigukasti maha võtta ei viitsiks kohe.
seega on kellelgi sarnast kogemust?ideid?
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Kõlab nagu difri taldrik oleks mõnest hambast ilma jäänud....
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Telcontar
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 19
Liitunud: T Mai 03, 2005 12:25 am

Postitus Postitas Telcontar »

Postitatud: Püh Mai 08, 2005 17:20 Teema: T2 Buss aastast 1879- toodetud spetsiaalselt päästeametile.

Kas on Wolfsburgi tehas saanud T2 joonised otse Karli ja Gottliebi joonestuslaualt?
stenca
vaikne tüüp
vaikne tüüp
Postitusi: 5
Liitunud: P Mai 08, 2005 6:11 pm

to Telcontar

Postitus Postitas stenca »

tänan- sellest infost oli mul bussi remondiks oluliselt palju abi.
aga kuna Teie Härra Ilmeksimatu tundute olema siis vbo järgmisele teravmeelsusele lisate ka vea mille kohta nõu küsin?ja lahenduse sellele...? ja ilmeksimatult siis...


ette tänades Telcontar'i
ja mõtlema jäädes et kui vaenulikust õhkub juba foorumis numbriga eksides- mis siis veel klubi üritustel toimuda võiks...?
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

:)
Vaevalt, et keegi nüüd väga vaenulik on. Eks üritusel elate oma vaenu üksteise peale välja. :wink:
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
saar
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 168
Liitunud: T Dets 30, 2003 12:19 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas saar »

Kas kolksub siis, kui keerad vasakule ja ei kolksu siis, kui keerad paremale? (või vastupidised suunad).

Mina oma moskvitchil suutsin diffri hammasrattalt kaks hammast maha sõita (rumal juhus) ja siis oli nii, et kui keerasin vasakule (ehk vedas parem ratas), siis kolksus ja "andis järele" ja kolks (kume kõmin) oli nii kõva, et hirm tuli peale (ikkagi metall vasut metalli).
Paremale poole liikudes probleemi ei olnud.
maru rahulik!
stenca
vaikne tüüp
vaikne tüüp
Postitusi: 5
Liitunud: P Mai 08, 2005 6:11 pm

Postitus Postitas stenca »

kolkusus siis kui keerasin paremale... muidu vähem siis eriti räigelt.
täna võtsin difri maha ja lahti ja tõepoolest difritaldrikul hambaid puudu- õnneks leidsin uue ja nägija taldriku ja loodan et mure selleks korraks murtud.
kui peale kokkupanekut ikka kolksub vot siis on HAMBAD;)
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

ja tõepoolest difritaldrikul hambaid puudu-
Ma ju ütsi!
Ma muidu kummardan sellise mehe ees, kes nii operatiivselt oma käigukasti sisu päevavalgele toob! Minul oleks sellise ettevõtmise ettevalmistaminegi päevi ja kuid aega võtnud....
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
Hannes
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 270
Liitunud: R Veebr 27, 2004 5:16 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hannes »

Suvalise venna plõksimist selles foorumis ei tasuks küll seostada Põrnika klubiga, veelvähem meie üritustega.
Telcontar
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 19
Liitunud: T Mai 03, 2005 12:25 am

Postitus Postitas Telcontar »

Fabandan, repliik oli pigem nalja kui õelutsemisena mõeldud. Mind on mujalgi emotikonidega koonerdamise pärast kirutud.
Vasta