uus leht

ettepanekud, ideed, kriitika - kõik siia!

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

uus leht

Postitus Postitas ingmar »

nii... kuna mingis tulevikus on mul kavatsus leht restruktureerida (praegune "uus leht" on tegelikult kyll vaid vana plaani v2rskendatud n2gu, idee on asi nullist uuesti teha). et... pange siia teema alla ideid, mida v6iks uus leht sisaldada ja ja mida oleks otseselt ja VAJA.
lisaks uuele koodile pyyan saada ka korralikuma kujunduse. eks kui midagi looma hakkab (kujunduse poole pealt) siis riputan ka n2ite(d) yles, et austatud publikum saaks oma kiiduavaldusi v2ljendada v6i siis kive loopida, vastavalt vajadusele :)
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

A mul väike idee kõlks on!

Et lehel seal kus liikmed on võiks olla iga liikmekohta pikem kirjeldus - auto saamiselugu, ehitus, oma pildid ja andmed sõidukist. Lisaks midatal selle autokohta öelda on.

Kindlasti on see suur ja mahukas töö veebilooja jaoks, kuid et säästa weebmasterit teeks ettepaneku, luua alus mille teksti lisav liige soovib ära täitta ja weebmaster vaatab asja üle ning kui asi on ilusti kenasti tehtud peaks tulemus päris kena olema!

Küll nüüd sai segane jutt :oops:, aga siin natuke raske seda väljendada? :roll:
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

Lihtsalt ideed siis, milline v6iks olla uue lehe struktuur:
login - saab registreeruda ja teha "oma" pesa, kus r22kida l2hemalt oma s6idukist(s6idukitest), riputada yles pilte, teha arendust66d ja ajada teisi kadedaks.
liikmed - ehk siis analoogne olemasolevaga
tegevus - j2llegi olemasoleva sarnane asi
tervishoid - know-how hoolitsemiseks, olemasolevat uuendada
ajalugu - olemasolevat uuendada ja edasi kirjutada
teated - viia teadete sisestamine AINULT foorumisse ja sealt selektiivselt v6tta ja kuvada t2htsamad teated siis ka klubi lehele
kuulutused - tooks j2llegi klubi lehele v2lja samad asjad, mis on foorumis, sisestamine k2ib foorumi kaudu
lingid - teha mingi suurem kogu viidetest ja need 2ra kategoriseerida
kontaktid - miks mitte panna yles info (kes soovib avaldada), kasv6i kelle poole p66rduda piirkonniti kui kellelgi on mingi asjaga mure (tehniline pool, idee jne)
foorum - noh, see tuli, on ja ilmselt ka j22b. suures laastus nii nagu ta on

vahepeal vaja siia teema alla midagi kirjutada ju, siis n2ha, et justkui midagi toimuks ja midagi arendatakse ka lehega :)
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Miks Sa, Ingmar, tahad teated viia AINULT foorumisse? Ma arvan just risti vastupidi, aga kui Sa veenvalt ära põhjendad, siis äkki saan aru... :oops:
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Jah. Pakun välja, et teated võiksid ikkagi lehel ilmuda aga nende sügavam sisu ja kirjeldus ning ka kommentaarid leiaksid ikkagi aset foorumis. Selleks võiks olla siis väike lingike, mis vastava kohapeale foorumis juhatab. Siis on nagu leht pidevas uuenemises ja külastatavus säilib ka! :roll:
Muidugi omaette tüli nagu ma aru saan on teadete ülesriputamine vist. (a ma ei tea ka)

Teiseks pooldan seda sisse logimise asjandust. Aga see peaks eeldame seda, et iga liige saab endale parooli. Pean silmas seda, et neid ei saaks nagu juurde teha. igal põrnikal oma kood nö.

Üldjuhul tubli - TAK DERZATT. :D
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Postitus Postitas bill »

Leht tore ja soliidne aga mida pole on GALERII! :cry:
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Aga vaata TEGEVUSe alt. :wink:
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Postitus Postitas bill »

Hea kui keegi vahel ütleb,et võta jalg ; juhtmete; pealt ära! :oops:
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

Marika, t2hendab idee oli selles, et praegu on teadete lisamine nii, et on olemas omaette ADMIN liides, mille kaudu saab teateid yles riputada. lisaks nyyd tuleb teade panna ka foorumisse. topeltt66 yhes6naga. idee oli mul, et teated kirjutatakse foorumisse ja ma yritan ehitada systeemi, mis siis mingite m2rks6nade j2rgi v6taks foorumisse kirjutatud teate ja kuvab selle ikkagi lehe enda algusesse. ses m6ttes et lehe vaatajale ei muutu sisuliselt mitte midagi. ikkagi on teated foorumis ja pealehel.

vot :) ehk p6hejndasin piisavalt 2ra. lihtsalt seletasin nati halvasti selle oma eelmises postis.
Vasta