T3 väike elektrinüanss

õhuga ja veega kolmas bussi keremudel

Moderaator: ingmar

Vasta
hullmaks
haige
haige
Postitusi: 102
Liitunud: N Juun 10, 2010 10:15 am

T3 väike elektrinüanss

Postitus Postitas hullmaks »

Huvitavat asja panin tähele 83a 1,9(vist) vesibokser. Nimelt, kui lülitan lähitulede pealt kaugtuledele, paneb korraks veetaseme tule vilkuma. kas see on seotud sellega, et sai hiljuti veesärk tühjaks lastus, et mõned torud põja alt poole pealt ära vahetada, vot ei oska öelda. Paras jama oli ka õhu välja saamine,õhutusnippel vist umbes, nii et esimese sõidu ajal tuli ikka paaki vett juurde panna
lexuz
kaine mõistus
kaine mõistus
Postitusi: 32
Liitunud: E Mär 05, 2012 3:03 pm

Re: T3 väike elektrinüanss

Postitus Postitas lexuz »

Elektrikala kohta ei oska öelda aga õhu väljaajamine endalgi käsil. Mootori vahetuse järgselt tuleb regulaarselt peale valada ..lekkeid ei ole täheldanud...ca 70 km saab sõita ja siis jälle paisupaak tühi. Jätad seisma, seisab ja jahtub...siis tekib mingi tase paaki, kuid alla miinimumi. Ulme värk. Mul mootoriks 1.6 TD
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: T3 väike elektrinüanss

Postitus Postitas Brick »

lexuz kirjutas:tekib mingi tase paaki, kuid alla miinimumi. Ulme värk. Mul mootoriks 1.6 TD
Huvitav, mul küll sellist jamamist polnud kui omal mootori vahetasin. Kummast paagist jutt - kui mootori paremal küljel olevast, siis kas tagumisest paagist peale ei imeta? Või tõmbab mõlemad tühjaks?
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: T3 väike elektrinüanss

Postitus Postitas marco »

Igasugused elektri anomaaliad on suuremjaolt tingitud kehvast massist.

Võibolla mõnel pole seda tagumist paaki, siis soovitan kindlasti see muretseda. Selle tagumise paagiga on muresid vähem ja elu ilusam!!!
Terv. Marco
lexuz
kaine mõistus
kaine mõistus
Postitusi: 32
Liitunud: E Mär 05, 2012 3:03 pm

Re: T3 väike elektrinüanss

Postitus Postitas lexuz »

Mul pole seda tagumist paaki...tean küll millest jutt aga mul kollasel pole seda kunagi olnud...Coachil ja Caravellel minu mäletamist mööda oli. Sinna läks ju ainult paisupaagi ülevoolu toru külge...ja muud ei midagi? Või kuskaudu see süsteemi tagasi imemine toimib?
hullmaks
haige
haige
Postitusi: 102
Liitunud: N Juun 10, 2010 10:15 am

Re: T3 väike elektrinüanss

Postitus Postitas hullmaks »

pääsesin ühe pealevalamisega, see vahe on, et kui ennem oli paisupaak ise servani vedelikku täis siis nüüd on üleval ikka õhumull näha. ülevoolupaak on abiks jah, sealt ta ikka usinalt imeb ja sinna ta ka surub, nimelt lendas geneka rihm mille tulemusena ka lõpetas töö veepump, tulemuseks hirmus aurupilv tagaotsas. valasin siis paisupaaki hunniku jahutusvedelikku juurde, ja kui keerasin ülevoolupaagi korgi lahti, oli see ülemise servani täis,nii et välja oli ajanud ülevoolupaagi ülaosas olevate avade kaudu.
Vasta