Korras Õhk CU mootoriga isendi nägemisesoov Tallinna ümbruse

õhuga ja veega kolmas bussi keremudel

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
martr
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 188
Liitunud: R Sept 08, 2006 1:51 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Korras Õhk CU mootoriga isendi nägemisesoov Tallinna ümbruse

Postitus Postitas martr »

Tere

mul T2 bussil on peal õhkjahutusega T3 CU koodiga mootor ja olen siit sealt pilte näinud ja tundub, et mõni jupp mul sealt puudu ja võibolla ka originaalist vale. Näiteks jagaja on mul ühe vaakumotsaga, õhu sissevõtu otsas ei ole voolikut ja ehk midagi veel.

Nüüd vastu talve oleks paras aeg teha järgmiseks kevadeks mootor võimalikult originaali sarnaseks.

Kas kellelgi on peal CU koodiga mootor ja selline, mis on heas korras ja kõikide vajalike juppidega nagu olema peab.
Tuleks ehk sõidaks oma bussiga korraks külla ja võrdleks ja teeks mõne pildi?!? Harjumaa oleks piirideks esialgu.
minu buss:1977, 9 kohta, mootor 79-82, 2L: CU050205, 51KW, 1970cm3, 2 Solex PDSIT32/34
VALVESEADMED GSM koduvalve, maja ehitus, korterite remont, jalgrattad
tmurk
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
Postitusi: 87
Liitunud: R Mai 13, 2011 8:02 am

Re: Korras Õhk CU mootoriga isendi nägemisesoov Tallinna ümb

Postitus Postitas tmurk »

Jõudu !

Buss Hiiul, tõsi mootoriks CV, ehk automaatkastiga.

Tõnu
5164837
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: Korras Õhk CU mootoriga isendi nägemisesoov Tallinna ümb

Postitus Postitas jeff01 »

Neil on seda torustiku osa vägapalju erinevat ka sama koodiga mootoritel. Lähtu loogikast mida jagaja membraan vajab ja tead ka kuhu see ühendada....kuidas ühendada on muidugi teine teema kui kohta pole ja pead selle ehk tekitama.
Mul oli kunagi suur mure yhe bussiga kui pidin kokku panema miski pritsemootori garaazis leiduvatest tükkkidest + suur osa tükke tuli ükshaaval otsida kuid kui ajusid on juba ca 30 erineva tootekoodiga olin päris jännis. Õhulugejaid a-la 10 erinevat, juhtmestikke 2-3 erinevat, pihusteid erinevaid, tühikäigu mootoreid erinevaid jne jne. Õnneks leidus netis väga abistav dokument, mille abil sain lähtuda ajust sest neid oli vaid 2, sobitada see juhtmestikuga ja leida sobiv õhuluge ja muud detailid riburadapidi järgi....kui sul on kahtlusi nende detailide sobivuses võin üritada seda dokumenti leida.
Vasta