Auto(de) hoiustamine

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
Hippy
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 238
Liitunud: P Apr 25, 2010 3:18 pm
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Auto(de) hoiustamine

Postitus Postitas Hippy »

Ootamatult on üles hüpanud probleem autode hoiustamisega. Oleks vaja talveks mingit pinda, kus saaks talvituda 2-3 autot. Kindlasti ei taha ma neid jätta talveks õue vedelema aga teretulnud oleks ka aastaringne garazerimise võimalus. Võib olla ka mingi angaari nurgas, kus ma ei tee tüli. Oluline, et autode peale ei ladustataks näiteks ehitusmaterjale vms. Talvitumine võiks ei pea toimuma Tallinnas ja võib olla suvalises Eesti nurgas. Oluline, et oleks kuiv koht.

Raske südamega olen valmis ka mingit renti maksma aga seda siis arve alusel ja ülekandega või sulas ja tseki vastu. Kas keegi teab kedagi, kes oleks valmis garazerimist pakkuma?
prr 1956
T-1 1963
T-3 1990 doka
T-5 2009
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: Auto(de) hoiustamine

Postitus Postitas jeff01 »

Olen sellist teenust varem pakkunud niipalju kui pind lubab aga su postitust lugedes ma siiski siinkohal vist pakkuma ei hakka :wink:
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Auto(de) hoiustamine

Postitus Postitas ingmar »

tõstan teemat ja tõsta autode kogust +1 võrra
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: Auto(de) hoiustamine

Postitus Postitas Teet »

mul tekkis siinse teema peale mõte. Sõbral on Tallinnast natuke alla 100km ida suunal päris palju (suurt) katusealust pinda. Suuuur kuur + midagi endisaegse lauda taolist. Muldpõrandatega. Helistasin ja küsisin, kas oleks variant teha "1 päev talguid pinna puhastamiseks = 1 talv masinate hoiustamist" diili. Mõte on talle ok. Teeb lähipäevil olukorrast pilte.

miinuseks on see, et koht ei ole asustatud ja ka lähemate naabriteni on natuke maad. Suht "eikusagil", aga siiski. Mu Ida-Viru "eikusagil" kadusid nt sel talvel pikendusjuhtmed jms "üks mees saab kaenlasse võtta ja ära jalutada"-tüüpi asjad.
Pole aga halba heata - juba mitu aastat tagasi paigaldatud, aga konfimata + tööle panemata alarmisüsteem sai mul selle peale tööle pandud :)

et siis keda huvitab, andku mulle teada ja ehk leiab sobiva sümbioosi. Hippy - Su ovaal ja terrorist on üpris väärtuslikud, niiet need tahaks vast ikka hoiustamiseks kindlat ehk nn asustatud / valvatud paika...
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Vasta