kelle "56BTL" ovaal?

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

kelle "56BTL" ovaal?

Postitus Postitas Teet »

lustisõidu piltidelt paistab midagi väga ilusat - ovaal "56BTL"
kas keegi teab sest midagi? Kas reg number vihjab tõesti aastale ('56 "beetle")? Klaasiring paistab madal, niiet võiks tõesti tehase-ovaal olla. Masin on küll "moodsas kuues" (st ei aja originaali taga - madaldus, värv jne), aga piltel näeb tõesti sigahea välja:
http://nagi.ee/photos/busse/23521939/in-set/388309/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://nagi.ee/photos/busse/23521815/in-set/388309/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://nagi.ee/photos/busse/23521869/in-set/388309/" onclick="window.open(this.href);return false;

...ja kui on '56, siis kas on tegu Eesti vanima põrnikaga? :)
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Kasutaja avatar
uno
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 409
Liitunud: E Mär 26, 2012 2:15 pm
Asukoht: Tallinn, Muuga

Re: kelle "56BTL" ovaal?

Postitus Postitas uno »

See on meie kõigi sõber Erkii ehk Hippy.
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: kelle "56BTL" ovaal?

Postitus Postitas ingmar »

tegu kõige vanemaga jah Eestis
Teet kirjutas:lMasin on küll "moodsas kuues" (st ei aja originaali taga - madaldus, värv jne)
ei ütleks, et "moodne", vahendid on samas, mis ~70nendatel kasutati, seega igati kohane. ja musta värvi oli ju vanasti ka? aga jah maitse üle ei mainita, samas ma olen rõõmus et nii ilus auto pole originaali kohalselt "kitse" moodi kõrge. kui üldse, siis võiks veel rohkem teed kallistada. ja ma tean ka seda, et Erki minu vaadet ei jaga :)
Kasutaja avatar
Hippy
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 238
Liitunud: P Apr 25, 2010 3:18 pm
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: kelle "56BTL" ovaal?

Postitus Postitas Hippy »

Nuhah. Kui ikka kannika ja asfaldi vahele mahub ainult ustme vakatu, on minu jaoks ceidi madalavoitu kyll
prr 1956
T-1 1963
T-3 1990 doka
T-5 2009
Kasutaja avatar
pikksilm
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Sept 22, 2012 4:35 am

Re: kelle "56BTL" ovaal?

Postitus Postitas pikksilm »

Erki, kuidas ühiskonnale meeldimisega nüüd lood on, oled ära harjunud madala kulgemisega ?
Loodan, et uuel aastal Eesti madalate autode kodulehele ka artikkel masinast valmis saab, sealne positiivne vastukaja ehk hoiab su meelt modernsuse poole :)
Kasutaja avatar
Hippy
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 238
Liitunud: P Apr 25, 2010 3:18 pm
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: kelle "56BTL" ovaal?

Postitus Postitas Hippy »

pikksilm kirjutas:Erki, kuidas ühiskonnale meeldimisega nüüd lood on, oled ära harjunud madala kulgemisega ?
Loodan, et uuel aastal Eesti madalate autode kodulehele ka artikkel masinast valmis saab, sealne positiivne vastukaja ehk hoiab su meelt modernsuse poole :)
Õnneks talv käes ja madal Põrnik talveunes. Eks ma siis kevadel hakkan jälle harjutama. Veidi kahju oleks tõstma hakata, kui eelmine omanik on teinud hirmus kalliste tükkiega madalduse ja kõvasti vaeva näinud. Eks ma siis püüan olla moodne mees, krt
prr 1956
T-1 1963
T-3 1990 doka
T-5 2009
Kasutaja avatar
pikksilm
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Sept 22, 2012 4:35 am

Re: kelle "56BTL" ovaal?

Postitus Postitas pikksilm »

Hippy kirjutas:
pikksilm kirjutas:Erki, kuidas ühiskonnale meeldimisega nüüd lood on, oled ära harjunud madala kulgemisega ?
Loodan, et uuel aastal Eesti madalate autode kodulehele ka artikkel masinast valmis saab, sealne positiivne vastukaja ehk hoiab su meelt modernsuse poole :)
Õnneks talv käes ja madal Põrnik talveunes. Eks ma siis kevadel hakkan jälle harjutama. Veidi kahju oleks tõstma hakata, kui eelmine omanik on teinud hirmus kalliste tükkiega madalduse ja kõvasti vaeva näinud. Eks ma siis püüan olla moodne mees, krt
Mul on ainult hea kuulda seda :wink:
Vasta