Huvi t2 mootorihindade osas.

õpetused, nipid, kogemused, küsimused, vastused, probleemid, lahendused

kõik, mis pole konkreetselt mudeli kohta käivad teemad

Moderaator: ingmar

Vasta
Jako
asjapulk
asjapulk
Postitusi: 3
Liitunud: K Apr 09, 2014 12:01 am

Huvi t2 mootorihindade osas.

Postitus Postitas Jako »

Tere, huvi järgmine.
Soovin müüa enda 74 a bay-lt originaal mootorit (1600cc bensiin) ostja on olemas ja mootor võtab vajadusel hääled sisse, kuid vajab ilmselt timmimist.
Mureks on hinnaklass, mida võib küsida ühe taolise mootori eest Eestis. Midagi üleliia läikivat ja uhket pole, aga eelmine omanik väitis, et on hoidnud töökorras.
Vabandan piltide puudumise ja umbkaudse kirjelduse eest.
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: Huvi t2 mootorihindade osas.

Postitus Postitas jeff01 »

Mina ostjana lähtuks seisukorrast ja olukorrast mismoodi myyakse.

100€ kui väidetakse korras kuid tõestust pole (Eelmise omaniku väidete alusel myydav kaup sinnakanti kipub jääma)
200€ kui on kuiv ja puhas, komplektne, miskit pole murtud jne (mitte äsja pestud)
300€ kui saab veenduda hooratta taga saale osa....et see ei loksu ega liigu plokis, teha survetest ja visuaalselt ok
400€ kui kõik eelnev on ok aga lisaks saaks saab ka käima panna, kuulata häält, mõõta õlisurvet
500€ kui keegi selgeltnägija ütleks kõigele lisaks, et ka plokikaaned on mõradeta ja korralikud :D


Olen liigutanud mootoreid alates 0-600€
eestis on korralikku 1600dp mootorid väga raske leida ja seepärast olen ka 600€ soomemaale saatnud.

Õige hinna kujundab turg....selleks on see foorum OK...nyyd on sinu otsustada kui palju viitsid pingutada myygi nimel ja mida teha / kontrollida, siis siia yles riputada nädalaks ja ongi selge mis su mootor maksab.
Vasta