Ei saa mina aru!!!

põrnikate ümber käiv elu

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Ei saa mina aru!!!

Postitus Postitas nokkel »

Vaatasin siin Mardi näidatud lingil neid saksa imesid ja tekkis küsimus - Kuidas see võimalik on, et nad laovad valukad alla ja tagumistel ratastel kallet ei ole? :roll:
Kas nad modivad seal siis midagi ümber vei panevad lihtsalt jäiga amordi vahele nii, et telg oleks enam vähem sirges asendis.
Lisaks veel tekkis küsimus, et kas need stabilisaator vardad mida nad nii usinasti esisillale peale veavad mingit tavajuhile tunnetatavat efekti ka annavad???
JA kurja ma aru ei saa - küll on fanatid!!! Sellise viimse detailini viivad oma töö, et imesta või lolliks.
Igatahes Mart suuremad tänud selle lehe üles riputamisel - panid mõtted teises suunas liikuma :wink:
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Re: Ei saa mina aru!!!

Postitus Postitas bill »

See et rattad otse on,on ilmselt sellest et on pandud madaldus sari vahele torsioonidele,Ja need samad vardad mis seal piltide peal ,on tegelikult taga otsas(võibolla eksin sest ei tea ju mis pilte sa nägid) ja nende varrastega saad ka saba maha venitada ja üks efekt on neil vist veel! Nimelt kui sul seal mingi 200hobust vahel siis need paar originaal polti midagi kinni enam ei hoia,see lihtsalt kõnnib sealt kere alt minema.Palja amordiga saba sirgeks ei venita,sest amort ei tohi ju põhja (varras kõver) ega üles lõppu(klapid segi) käia. Esisillal minu teada saad panna ainult uue stabilisaatori varda(1),juhul kui sul on torsioonvedrustus ja oled sinna madaldus ;junnid; vahele sillale keevitanud.Uus varras natuke teise kujuga , vana võib hakata vastu maad käima! 1302 ja1303-l vahetad lihtsalt lühemad vedrud ja amordid ja muud minuteada seal ei tehtagi.Igatahes pillid on hästi ehitatud ja meil on mille pealt õppida! UURIME EDASI !
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Ma Mõtlesin seda tehnika artiklit, "Loose the lean"! Seal need sinised vardad! Nagu ma arusaan need siis lihtsalt madalamaks ajamiseks või annavad nad siiski mingit stabiilsust masinale juurde ka? Seal vend väitis küll, et küll oli tore nüüd kihutada! :D

Aga see madaldussari torsioonidele - mis see veel on, palju maksab ja kas paigaldamine keerukas!
Sest nagu ma aru saan pole mõtet madalamaks teha lihtsalt torsiooni maha keeramisega (rattad vist lähevad lääpa ära, nagu mõnel Scorpal või "ruloode" masinatel)!
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Postitus Postitas bill »

Ei oska kahjuks tagumisest madaldussarjast rohkem rääkida,sest olen ainult näinud et olemas need on.Küll aga panin oma autole esimesed paika. Lasin ise teha.Üks originaal BUGBACK-i oma on mul näidiseks olemas.Hinda enam ei mäleta,sest asjast paar aastat möödas.Kataloogides on pildid kindlasti olemas.Sillal tuleb lihtsalt keskelt kaks juppi välja lõigata ja need tükid vahele keevitada.Ja siis ise keerad endale sobiva kõrguse paika. Pildid ja hinnad leiad HOT CARS-ist! Seal on ka see tagumine variant näidatud.
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Asoo siis kusagil neti uuringutest olen kohanud sellist kohta kus vend näitab et võtab vahelt tüki välja! Mulle oli siis see arusaamatu asi, et milleks seda veel vaja on aga seal oli tekst mingis hispaanja või uruqyai keeles ja ma ei saanud nagu mitte midagi aru.

Siis lisaks veel küsimus!
Kas põrnikale oleks võimalik peale ehitada süsteemi millega saaks juhtida pidurdus tugevast eestpoolt tahapoole??? Mul polint selles, et see automaatkast koguaeg veab ja lahtise kruusapeal suht koht ebameeldiv - esimene ots on pidurdamisel kogu aeg loha!
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Postitus Postitas bill »

Keeruline lugu :cry: !Ilmselt peab WRC meestelt nõu küsima!?
Vasta