Tere foorumirahvas!

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
Brickmaster
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 16
Liitunud: N Okt 25, 2012 2:09 pm
Asukoht: Mustamäe/Muuga
Kontakt:

Tere foorumirahvas!

Postitus Postitas Brickmaster »

Tere!Olen Henri ,17 aastane mehehakatis ja käin Pirita Koolis 10 klassis.Ma elan Mustamäel ja vahel ka Muugal.(P.S Muugal kasutaja Uno vahetus läheduses).Terve oma elu olen olnud paadunud masinate armastaja aga üle kõige olen lummatud "tellistest",ehk siis VW T3-edest.Sõbrad ja klassikaaslased sellest aru ei saa :D Umbes 5 aastasest peale olen pidevalt joonistanud oma toa seinale ja kõikvõimalikele paberinutsakatele T3-esid nii hästi,kui olen osanud.Mul endal pole VEEL sõiduki juhtimisõigust ,kuid plaanin selle endale teha ja pärast seda soetada endale ühe eespool nimetatud aparaadi.Nüüd olen igavuse peletamiseks umbes aasta aega proovinud konstruktoritest Volkareid nikerdada.
Ma ei ole teab mis auto spets aga tean autode tehnilisest poolest ja tellistest üht-teist ja uurin huviga interneeduse avarustest erinevaid T3-de,ja muude autodega seotud lehekülgi.sageli teen endalgi näpud õliseks ja nokitsen ema auto või naabri VW kallal.Ma kardan,et mu T3-e haigus sai hoo sisse,kui minu Muuga naaber endale valge 87'aasta Transporteri sai. :D
Tahtsin selle teemaga ennast tutvustada ja loodan,et minu vähene vanus pole probleemiks ja minu,ning foorumlaste vahel sujub kõik hästi! :sign:
Tervitustega,
Brickmaster :D
Kasutaja avatar
VÄGE TÄIS
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 211
Liitunud: R Mai 08, 2009 10:16 am
Asukoht: rakvere
Kontakt:

Re: Tere foorumirahvas!

Postitus Postitas VÄGE TÄIS »

Jõudu loodame,et see haigus süveneb :D
Kasutaja avatar
uno
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 409
Liitunud: E Mär 26, 2012 2:15 pm
Asukoht: Tallinn, Muuga

Re: Tere foorumirahvas!

Postitus Postitas uno »

Eks need T3-ed on jah sellised, mis tekitavad järjest hullemini süvenevat haigust. :D
Räägi lähemalt, mis valge T3 ja muugal?
Nüüd aastake veel ja siis load ja esimeseks liikuriks T3 :rock:

Kui abi vaja, siis võta ühendust
Kasutaja avatar
Brickmaster
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 16
Liitunud: N Okt 25, 2012 2:09 pm
Asukoht: Mustamäe/Muuga
Kontakt:

Re: Tere foorumirahvas!

Postitus Postitas Brickmaster »

uno kirjutas:Eks need T3-ed on jah sellised, mis tekitavad järjest hullemini süvenevat haigust. :D
Räägi lähemalt, mis valge T3 ja muugal?
Nüüd aastake veel ja siis load ja esimeseks liikuriks T3 :rock:

Kui abi vaja, siis võta ühendust
Muugal ohaka teel seisab minu naabrihärra 87 aasta pooliku vaheseinaga T3.See on juba seal aastast 2004 umbes :cry: .Tänud heade sõnade eest! :shake:
Vasta