VW 1200 1964a.

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Kasutaja avatar
Hippy
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 238
Liitunud: P Apr 25, 2010 3:18 pm
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: VW 1200 1964a.

Postitus Postitas Hippy »

jeff01 kirjutas:...sest ma ei tea ise kah mis tahan ja see on juba kolmas kord värvida 1000km sõidu kohta :D )...
:) :) :)
krt, sama värvimise intensiivsuse juures, oleks minu bussile selle suve jooksul 22 kihti värvi peale tekkinud:) COOL
prr 1956
T-1 1963
T-3 1990 doka
T-5 2009
tauno
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 20
Liitunud: N Mär 22, 2012 12:07 pm
Asukoht: Tartu-Elva

Re: VW 1200 1964a.

Postitus Postitas tauno »

Põrnikarahvale toredat alanud hooaega!
Ühtlasi teatan et esimesed 400km. on läbitud sellel kevadel edukalt ja probleemideta-mootor ja veermik käitub tänu "Jeff"ile eeskujulikult,küttekulu selle töristamisepeale tundub et on isegi alla 10 liitri ja rahvas näitab tänaval tihtipeale näpuga :)
Kuna "muud projektid" ja seoses sellega rahapuudus tuletavad ennast meelde-siis otsib põrra sobivuse korral omale uut peremeest.
Kel huvi- võtke ühendust! Järelmaksu ei paku ja vahetus oleks vaid sularaha vastu.
tauno
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 20
Liitunud: N Mär 22, 2012 12:07 pm
Asukoht: Tartu-Elva

Re: VW 1200 1964a.

Postitus Postitas tauno »

Mõni pilt...
Manused
IMG1234.jpg
IMG1233.jpg
IMG1232.jpg
IMG1235.jpg
IMG1236.jpg
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: VW 1200 1964a.

Postitus Postitas Teet »

ilus. Puuduvad tükid külge ja on väga ilus. Lisades veel ka "veatu kroomi", oleks "perfecto"! Praegu kraabib see muu kõrval silma. Oleks mujal kah "wear&teari", ei kraabiks ilmselt.
kas keskosa just teist värvi olema peab, on vast maitseasi ning hoian ses osas moka maas :)

kas esituleklaasidel on mingi lahe tavatu "rihveldus"?
suunad passiks mu meelest siiski tiiva peale. Suundade puudumine tiival seostub nt mulle rohkem ikka hilisema ajaga, kui nad stanges olid ja mitte nn semafoori ajastu (uhke) vanakooliga. Uuemakstegemine on aga ju kuuekümnendate või varasema masina puhul regress :D

edu hoolitseva omaniku leidmisel,
Teet
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
tauno
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 20
Liitunud: N Mär 22, 2012 12:07 pm
Asukoht: Tartu-Elva

Re: VW 1200 1964a.

Postitus Postitas tauno »

,,,jah paraku on hunnik pudinaid veel puudus tõesti...-aga lõppkiirusele ei mõju,nagu selgus ;)
see külgede must on tegelikult tumehall metallik...-ja isegi sobib..-vist ,odav telefonikaamera näitab toone hoopis teises valguses paraku..-see punane oleks kah nagu pruun hoopis...
esituleklaasid on Ingmarilt saadud ja bussi omad (nagu hiljem selgus) Ilmselt ta andis nimelt mulle valed klaasid!
Suunad ratsis sinna tulesisse Joosep -sest ma ise olin sellega väga päri...Roostes kroomi osas on Sul õigus kyll,et ei lähe mitte..-tagantjärele vaatan,et see kuidas Joosep enda põrra värvilahenuse teostas- on tõeliselt "Jeff" ilt välja mõeldud tal-äkki saab minuoma ka veel liivapaberiga "päästa" ;)
Vasta