t3 inimesed teeme ära

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
VÄGE TÄIS
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 211
Liitunud: R Mai 08, 2009 10:16 am
Asukoht: rakvere
Kontakt:

t3 inimesed teeme ära

Postitus Postitas VÄGE TÄIS »

lähme 28 aprillil aitame selle vana ja väärika bussi ära värvida äkki võetakse kandilsed kah rivvi :shake:
Kasutaja avatar
uno
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 409
Liitunud: E Mär 26, 2012 2:15 pm
Asukoht: Tallinn, Muuga

Re: t3 inimesed teeme ära

Postitus Postitas uno »

Millise ja kus värvida vaja
Paneks enda oma ka järjekorda :)
Kasutaja avatar
Hippy
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 238
Liitunud: P Apr 25, 2010 3:18 pm
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: t3 inimesed teeme ära

Postitus Postitas Hippy »

mnjaaa... Minu viimane värvimine oli paarlümmend aastat tagasi vesivärvidega ja paberile. Selle kogemuse järgi arvestades ei ole ma eriti professionaalne maaler.

Kui niisama kiibitsejaid ja targutajaid vaja, olen ma igal juhul tegija. Seda tööd oskan ma paremini, kui keegi arvatagi võib.
prr 1956
T-1 1963
T-3 1990 doka
T-5 2009
Kasutaja avatar
uno
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 409
Liitunud: E Mär 26, 2012 2:15 pm
Asukoht: Tallinn, Muuga

Re: t3 inimesed teeme ära

Postitus Postitas uno »

ma mõtlesin selles suhtes järjekorda, et minu oma tahab ka värvimist :lol:
Kasutaja avatar
VÄGE TÄIS
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 211
Liitunud: R Mai 08, 2009 10:16 am
Asukoht: rakvere
Kontakt:

Re: t3 inimesed teeme ära

Postitus Postitas VÄGE TÄIS »

tere neid niisama mehi ja naisi on alati vaja läinud astu aga ligi Värvimise koha pealt nii palju ,et minu esimene bussi värvimine siin möni pilt isegi värvi püss sai selle tarvis soetadud
Viimati muutis VÄGE TÄIS, T Mai 15, 2012 6:38 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
VÄGE TÄIS
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 211
Liitunud: R Mai 08, 2009 10:16 am
Asukoht: rakvere
Kontakt:

Re: t3 inimesed teeme ära

Postitus Postitas VÄGE TÄIS »

värvime sinu bussi ka ära kui sa oma bussi pärast annetad vanade autode varjupaigale :rock: :rock: :rock: :rock: :shake:
Kasutaja avatar
uno
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 409
Liitunud: E Mär 26, 2012 2:15 pm
Asukoht: Tallinn, Muuga

Re: t3 inimesed teeme ära

Postitus Postitas uno »

no jah, kui sellest ära tüdinen, esialgu sõidan ise.
Värvimise peal tegelt tahak skätt ise proovida ;)
Aga appi tuleks hea meelega :shake:
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: t3 inimesed teeme ära

Postitus Postitas Mart »

VÄGE TÄIS kirjutas:lähme 28 aprillil aitame selle vana ja väärika bussi ära värvida äkki võetakse kandilsed kah rivvi :shake:
Kui Sa mõtled 28. aprilli all klubi avaüritust, siis seal värvimise objektiks olev masin on küll vana ja väärikas, aga siiski mitte bussi tõugu. Paar aastat tagasi annetati Varjupaigale küll üks sõidukorras õhkjahutusega T3, aga mis sellest saanud on, ei tea.

Põrnikaklubis "Telliskivide" sektsioon ei olegi ehk väga paha mõte. Kunagi klubi algusaegadel oli ka vanade Volgade sektsioon ja erinevalt nendest on T3 bussidel Põrnikatega siiski otsene vereliini sugulus. Siin tuleb muidugi arvestada, et Põrnikaklubi ei ole tavaline autoklubi, st siin ei ole põhirõhk tehnika fännamisel vaid väikese kiiksuga kostüümi- ja stiilipidudel (vaadake klubi galeriid, siis saate aru). Kui selline stiil sobib, siis ma ei näe põhjust, miks ka "kandilisemad" bussid ei võiks rivis olla. Eks mõned on pool-ametlikult viimastel aastatel juba olnud ka.
Tõeline auto sõidab ilma veeta!
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: t3 inimesed teeme ära

Postitus Postitas ingmar »

tegelikuses kas mitte õhuga tellis ei lähe otseselt ka klubi reeglite kohaselt ametliku auto alla?
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: t3 inimesed teeme ära

Postitus Postitas Mart »

Õhk-tellistega on nii ja naa. Mõniteist aastat tagasi tekkis olukord, kui esimesed t2 bussid olid lisaks põrnikatele juba rivis ja oli vaja mingeid reegleid sõnastada. Tookord tundus, et õhkjahutusega mootor on piisavalt hea ühisnimetaja, mis piiritleb vanemat VW-de perekonda, mis võiks klubisse sobida. See, et ka t3 busside esimesed aastakäigud olid õhkjahutusega, jäi lihtsalt kahe silma vahele (tollal olid "tellised" veel tänavapildis üsna tavalised ja poleks ilmselt olnud kuigi teretulnud). Praeguseks on hulk aega mööda läinud ja olukord üksjagu muutunud, kuid Style on olnud seni ainuke, kes on seda 'seaduseauku' 2007-2008. aasta üritustel osaledes teadlikult ära kasutanud. Mina olen oma valge peletisega üritanud pigem tagaplaanile hoida.
Küsimus ongi selles, et kui juba õhk-tellised ametlikult lubada, siis on raske ka teistele t3-dele ära öelda, sest mudel on ju sama. Ja kuna need bussid on juba ka mingil määral kultusmasina staatuses ja tänavapildis suht haruldased, siis ma ei näe ka, et nende lisandumine klubi kuvandile kuidagi halvasti mõjuks. Kuigi jah, tehnilises mõttes pole turbodiisel-syncro bussil ja põrnikal muud ühist kui taga paiknev mootor. Võibolla ongi aeg reeglid sellisena ümber sõnastada.
Tõeline auto sõidab ilma veeta!
Vasta