VW Caravelle T3 - Brick

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

urbaan
StaarBussimüüja
StaarBussimüüja
Postitusi: 219
Liitunud: K Jaan 16, 2008 1:38 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas urbaan »

Mahe buss :) Ega sul need LT peeglid üle pole, mis sul varasemate pitide peal küljes on?
Kasutaja avatar
dexter
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 531
Liitunud: P Okt 12, 2008 9:18 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas dexter »

Sai ka oma silmaga see buss üle piilutud.. Väga muhe...Ja veljed said samuti kenad.
1966--->hea aasta, kuid aeglane...ja jääb pikaks ajaks selliseks
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas Brick »

Ei, NEED peegleid üle ei ole (künka otsas tehtud pilt on tegelikult vanem). Aga kui kedagi peaks huvitama siis 2 tavalist on üle, ja kusjuures alles nüüd kõrvuti pannes märkasin, et parem on isegi veidi kumera klaasiga.

Need krdi veljed said täna alla, aga homme tuleb selgitama hakata miks äkki küte alla vajuma hakkas.
No ja Dexter torevend - isiklikult tõi teisest riigi otsast mulle huvipakkuvad vidinad kohale. :shock: Respect!
Kasutaja avatar
uno
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 409
Liitunud: E Mär 26, 2012 2:15 pm
Asukoht: Tallinn, Muuga

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas uno »

See LT peeglid on päris hea mõte, peaks enda syncrole samuti midagi välja mõtlema.
Tavalisi peegleid on mul 3 komplekti
Kasutaja avatar
dexter
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 531
Liitunud: P Okt 12, 2008 9:18 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas dexter »

Tore kui sain aidata :rock:
Tegelikult oli see jah suht kokkusattumis, et just sinna sattusin....Ikkagi minu esimene reis Hiiumaale..
1966--->hea aasta, kuid aeglane...ja jääb pikaks ajaks selliseks
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas Brick »

Sai perega üks kena grill päikseloojangus korraldatud. Algatuseks minestas aga mu ufo bussis sõidu ajal niimoodi ära, et kukkus kolinal kokku. Huvitav, et bussi tõstes oli ta veel täiesti toekas.

chill...
Manused
pic1.jpg
pic1.jpg (96.89 KiB) Vaadatud 26259 korda
pic2.jpg
pic2.jpg (106.49 KiB) Vaadatud 26259 korda
hullmaks
haige
haige
Postitusi: 102
Liitunud: N Juun 10, 2010 10:15 am

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas hullmaks »

seda ma nimetaks tellise sihtotstarbeliseks kasutamiseks:)
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas Brick »

Eelmine nädal tegime 6-kesi väikese tiiru soomes. Ainus küsimus oli: bussi kõrgus vs Eckeröline soodne sõiduauto pakett kõrgusele kuni 1.9m. Teh.passis on mul kõrguseks 1.94m - et kas vaadatakse passist või... Talinas probleeme polnud (küll aga saadeti üks teine buss kallimat piletit ostma), Helsingis aga uuriti küll ega pole üle 1.9m... no ei ole ju - vaata kui vana ja äravajunud rääbis mul on, ja koorem nodi ka veel kongis :node: Saime soodsalt :rock:
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas Brick »

Tavalistele sõitudele vahelduseks sai mu buss sel nädalavaheusel veits rohkem mahvi kui ta muidu harjunud on... Reisijaid koos kolaga maast laeni ning paadikäru ka veel sabas... Vahepeal meenutas olukord juba kangesti sellel pildil toimuvat. Siiski heameel tõdeda, et see viimane episood jäi tulemata. Metsavahel jäi pedaali ja põranda vahele ruumi küll, aga peale asulamärki ülesmäge, lagedate põldude vahel vastu tugevat tuult kiiruse kogumine oli ikka joomajooooo! Ikka lahjake küll see 1.6td sellise laadungi jaoks... Tubli sellegipoolest - temp.seier seisis täpselt sama liikumatult oma koha peal nagu Lenini mausoleumi uksevalvur. Ja pressida tuli, sest praam ju ei oota...

Aga muidu tõestas buss järjekordselt end kui mõnusa, sooja, tuule- ja vihmakindla majana. Ideaalist on siiski puudu vaid multivani salong ja miks mitte ka õhusoojendi. Ja et mitte valida sääskede, pussuhaisu või vihmamärja istme vahel, sai millalgi aknavahele üks "matkalisa" tehtud... seegi on juba korduvalt end väärtasjana tõestanud.

Veelkord sai tõestatud, et Keila-Linnamäe mnt on üks sitemaid asfaltteid üleüldse mida ma selle bussiga sõitnud olen, ja mu ootused mr Hippy käest saadud vedrude osas kasvasid veelgi.


Ja üks beezikas T3 Westfalia telk-katusega jäi silma kuskil Kloogaranna kandis...
Manused
Poolel teel...
Poolel teel...
pic3.jpg (113.26 KiB) Vaadatud 26078 korda
Vent-pelt...
Vent-pelt...
pic4.jpg (65.08 KiB) Vaadatud 26078 korda
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas Brick »

Nonii
Hippy käest saadud vedrud all ja nüüd "asi" ikka tüki maad konkreetsem. Tagavedrudel on kollane+roheline markeering - sellist kombinatsiooni ei anna ükski tabel, mida siiamaani näinud olen. Lisaks selgus töö käigus, et üks tagumine amort vajab vahetust.

Lihtsalt - ilusad punased asjad...
Manused
pic5.jpg
pic5.jpg (137.21 KiB) Vaadatud 26049 korda
Viimati muutis Brick, K Veebr 27, 2013 1:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas Brick »

Laiskus... No mitte üks projekt ei viitsi praegu areneda! Sai lestal käidud, need pidid ka end ise püüdma - suure punnitusega suutsime vaid tonkad vette ligusse heita. Aga väide, et magavale kassile hiir suhu ei jookse, sai küll ümber lükatud - jookseb ikka küll, vahel lausa mitu tükki korraga...

buss muudkui sõidab ja sõidab...
Manused
algul...
algul...
pic6.jpg (83.3 KiB) Vaadatud 25953 korda
hiljem...
hiljem...
pic7.jpg (77.56 KiB) Vaadatud 25953 korda
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas Brick »

Kui lumi on tee peal treppi sõdetud, siis on tunne nagu sõidaks trummi sees...
Manused
Ott ja vana kõplane...
Ott ja vana kõplane...
pic8.jpg (30.27 KiB) Vaadatud 25786 korda
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas Brick »

Ehee, asjaolude kokkulangemise tõttu saabus minu hoovile tagasi mu ex-golf - 1.9td. Kuna mootor käib endiselt nagu shveitsi kell, siis... :rock:
Vahepealsest amordipuudusest on saamas amordiülejääk - praktiliselt uued esimesed (2wd) Boged on vist üle jäämas... Et võiks ju nt kaaluda vahetust 15" rehvide vastu.


Vabariigi aastapäeva paiku oli selle aasta esimene kena rannailm - kohe läheb lustimiseks...
Manused
pic9.jpg
pic9.jpg (66.52 KiB) Vaadatud 25609 korda
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas Brick »

Nonii esimesed 25km läbitud 1.9TD-ga... mootorikate pealt maas ja õhupuhasti toas :D
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: VW Caravelle T3 - Brick

Postitus Postitas marco »

On nüüd siis ka vaiksem? Ja minek tunduvalt parem?
Terv. Marco
Vasta