VW Multivan T3.-marco

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Vasta
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas marco »

Bussi uus võti!!! Hambad veel sisse saagimata.

Pilt

Pilt
Terv. Marco
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas marco »

Jälle tuleb vist juhtmete kalale minna. Vahelduva eduga kord põlevad esituled ja siis jälle ei põle. Kui ei põle, siis millegi pärast läheb armatuuris täistule märguande tuli põlema. Ja kui see märguande tuli põleb, siis esiots täiesti kutu....ka parktuled. Kõik muu nagu töötab. Vahetasin põhilüliti ära, aga see ei lahendanud probleemi.

Väike kevadhooldus sai ka tehtud. Vahetust vajasid esimesed alumised sarniirid ja käigukastil üks simmer oli lekkima hakanud.
Terv. Marco
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas marco »

Kui kellelgi on sellise kangaga iste kuskil vedelemas ja on nõus mulle seda loovutama, siis julgelt märku anda. Ei pea olema pikk iste, võib ka lühike olla. Mind huvitab vaid kangas!!!

Pilt
Terv. Marco
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas marco »

Täna käisin bussil külas. Vaikselt, aga edeneb!

Pilt

Pilt
Terv. Marco
urbaan
StaarBussimüüja
StaarBussimüüja
Postitusi: 219
Liitunud: K Jaan 16, 2008 1:38 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas urbaan »

Tubli poiss.Ületuise tuleb sama värv mis originaalis oli?
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas marco »

urbaan kirjutas:Tubli poiss.Ületuise tuleb sama värv mis originaalis oli?
Ma tänan! Värv tuleb ehk natuke heledam, aga katus jääb originaal värviga, sest nii kõrgele nagunii keegi ei vaata ja pealegi on mul plaan katust lõikuda.
Terv. Marco
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas Teet »

uuel plekil (?) ning eriti liitekohas / pahtli servades paistaks korraliku töö puhul krundijääke. St detail tahab enne keevitamist kruntimist ning kindlasti ei käi pahtel otse metallile: miinimumprogramm = krunt-kaks metalli ja pahtli vahel, pedantsem programm = kaks krunti (olenevalt metoodikast kas hape + täide või EPO+täide) + kattevärv metalli ja pahtli vahel.
loodetavasti ei panda uut plekki keevitamisel vana plekiga kattuma - selline on päris hirmus ja lühikese elueaga "kolhoosikeretöö". Ok plekiasendus käin serv-servaga sättides ja vahe pidevalt kokku lastes. Piltidelt vaatab vastu suht sirge tiib ja pahtel eelkõige vanal plekil - võib vihjata plekk-plekile lähenemisele...

parimat,
Teet
ei taha mitte rõõmu rikkuda vaid võimalikke saast-plekitöö tegemisi vältida
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas marco »

Kõik postitavad enda autodest ilusaid pilte, siis ma teen vastupidi. Antud hetkel on selge, et buss keerati värvimisega peesse ja sellisel kujul teda kokku panna ei saa. Värv on laiguline. See tähendab, et kohati on läiget, aga kohati on nii kare, nagu oleks liivapaber värvi alla jäänud. Pool töörahast jäi küll kokkuleppel "värvimise" tõttu maksmata, aga kes see ikka hakkab nüüd teise jama üle tegema. Bussi tõin eile oma garaazi tagasi ja nii ta nüüd seisab, tühistades kõik mu lootused kevadel uhke punase bussiga ringi sõita. Paar klõpsu tegin ka, aga seda kümne meetri kauguselt.

Pilt

Pilt
Terv. Marco
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas Teet »

kattevärv on suure pildi peal jäämäe tipp. Kui aluskihid ok, siis sellisel kujul asjaliku sõbraliku maalri juurde viies kulub koos materjalidega (sh värv. Pinnakas) kolmekohaliste numbrite teise poole pealt pärinev eeronumber ja asi saab hea.
küsimus on aga, kas alumised kihid allesjätmist väärivad. Ma viitasin ülal, et ma ei näe tiivakaarte pahtli all krunti. Ok töö puhul on ta seal olemas, hea töö puhul lausa mitmes kihis...
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas marco »

Seda ma nägin oma silmaga, et matiks oli see buss korralikult nühitud, sest vana värv koorus ja see oli enamus jaolt maha nühitud. Samuti oli buss enne värvimist üleni krunditud.

Pilt

Pilt
Terv. Marco
MeelisV
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 205
Liitunud: R Okt 24, 2014 8:16 pm
Asukoht: Jõelähtme vald

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas MeelisV »

kas enne pahteldamist kah krunditi ?
kas viimane pilt on värvikamber ?

arutelu ei aretaks sellel teemal aga lugemiseks veel analoogseid juhtumeid

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=45065" onclick="window.open(this.href);return false;
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas marco »

Üllarit ma tean. Ma mäletan, kui ta veel vasara tänavas tegutses, juba siis oli tal probleeme klientidega. Üllar on ainult kordades kallim mees, kui see soss sepp, kes mulle tegi. Ei tahtnudki näituse autot, aga värv oleks võinud ikka ühtlane olla. Praeguseks on selge, et põhjuseks oli see, et värvi oli lihtsalt vähe ostetud ja pühapäevasel päeval ei olnud seda ka kuskilt juurde võtta.

Alguses tunduski, et kõik on ilus, sest minu viidud plekid krunditi kenasti kõik üle. Muidugi polnud tegemist mitte mingisuguse kambriga.

Olen võtnud otsuse, et teen ise selle bussi korda. Suurt raha maksta ei ole, et profidel teha lasta, siis tulebki selle kiire elutempo juures see aeg leida ja tegutseda. Vähemalt pole siis kedagi teist süüdistada, kui nässu läheb. :D
Terv. Marco
marco
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 301
Liitunud: L Juul 16, 2011 11:56 am
Asukoht: Tartu

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas marco »

No ei hakanud ise tegema, läks uue mehe kätte ja seekord õige mehe kätte. Siinkohal suured-suured tänud Anvarile, ehk foorumikeeli Urbaanile, kes bussi tegijaga mind kokku viis. Seekord ise tulemusega megarahul. 8) Algab kokkupanek...

Pilt

Pilt

Pilt

Viludas tundub tumedam!!!
Pilt

Pilt

Katus nüüd valge, aga aukudega!!! :lol:
Pilt
Terv. Marco
Kasutaja avatar
uno
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 409
Liitunud: E Mär 26, 2012 2:15 pm
Asukoht: Tallinn, Muuga

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas uno »

Täitsa kena disain :)
urbaan
StaarBussimüüja
StaarBussimüüja
Postitusi: 219
Liitunud: K Jaan 16, 2008 1:38 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW Multivan T3.-marco

Postitus Postitas urbaan »

See jokeri stiilis alumine valge lahedus ja ainult katuse valgeks võõpamine ilma aknapostideta on väga hea .Minimalistlik ja maitsekas.Kui kokku laduda näeb ja linkide,tihendite ja iluvõrede näol musta kontrasti tekib näeb ta veel parem välja.Tore, et rahule jäid ja ühe saaga lõpetamisel abiks sain olla.Muretuid meetreid või kilomeetreid.
Vasta