Help !!!

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
Hippy
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 238
Liitunud: P Apr 25, 2010 3:18 pm
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Help !!!

Postitus Postitas Hippy »

Tere.

Minu nimi on Kastikas. Olen sündinud küll peale Berliini Müüri langemist, kuid minu küljes on detaile, millele on veel kirjutatud „Made in W-Germany“ ja olen uhke selle üle. Suhteliselt soliidse ea kohta olen päris kobeda väljanägemisega ja minu peremees uhkeldas minuga terve suve. Nüüd aga teatas ta üleolevalt, et minusugusega ei kannata talvel sõita. No meees, õpi sõitma!!!

Igal juhul ütles ta, et tema pere eelarve ei võimaldavat minu olmeprobleemidega tegelda. Just nagu mina polekski ta pere liige, et pean ise endale otsima talvitumiseks kuiva ja turvalise paiga. Mul on ka paarkümmend aastat vanem ja ärahellitatud vend (Hipikas) ja temale leiti küll talveks noobel koht kuskil Tartu Lõunakeskuses. Nüüd ma siis pöördungi viimases hingehädas Sinu poole.

Kui Sul on mõni kuiv ja turvaline kohake, kus saaksin talvituda, oleksin Sulle väga tänulik. Omalt poolt luban, et ei mina ega mu peremees ei tülita sind kevadeni (~mai). Lisaks suudame kevadel kindlasti midagi huvitavat välja mõelda ja sa jääd rahule. Kui Sa saaksid mind aidata, palun teata sellest mu südametule peremehele.

Sinu Kastikas


50 14 808
erki@aussieround.com
Manused
kastika pilt.JPG
prr 1956
T-1 1963
T-3 1990 doka
T-5 2009
Kasutaja avatar
Hippy
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 238
Liitunud: P Apr 25, 2010 3:18 pm
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: Help !!!

Postitus Postitas Hippy »

Kuigi minu sügisesele appikarjele oli veidi tagasihoidlik vastukaja, olen sunnitud uuesti abi püaluma.

Minu vana hipikas talvitus Tartu Hawaii kaupluses ja neljapäeval pean seal koha vabastama. Vaatasin veidi ilmateadet ja selgus, et sajab lörtsi. Ei tahaks kuidagi oma suverehvidega hakata kohe Tallinna poole ujuma.

Kas on mõni kaasvõitleja Tartus või seal kandis, kelle juurde saaksin garazeerida oma bussi ilmade paranemiseni? Koge, kui päike paistma hakkab vabastaksin pinna.

Tore, et oma appikarje viimasele sekundile jätsin aga asi lihtsalt on selline.

Erki
50 14 808
prr 1956
T-1 1963
T-3 1990 doka
T-5 2009
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: Help !!!

Postitus Postitas jeff01 »

turvaline välipind tartu linnas oleks olemas, garaazi kahjuks ei mahu.
Kasutaja avatar
Hippy
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 238
Liitunud: P Apr 25, 2010 3:18 pm
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: Help !!!

Postitus Postitas Hippy »

jeff01 kirjutas:turvaline välipind tartu linnas oleks olemas, garaazi kahjuks ei mahu.
Tänud jeff01. Ilm oli siiski ok ja sõitsin kangelaslikut Tallinnasse. Kohe, kui Hawaiist välja sain, kõrbes sisse kojamehe mootor aga sellest polnud lugu
prr 1956
T-1 1963
T-3 1990 doka
T-5 2009
Kasutaja avatar
kaupz
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 858
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:58 pm
Asukoht: eesti, harjumaa, keila vald

Re: Help !!!

Postitus Postitas kaupz »

nägin dokat tallinnas sõitmas, numbrit peast ei teadnud, aga eriti variante ka ei old, oligi Hippy.
miski läikiv valuvelg oli ka all.
Ostan VW T2 Hipibuss nimelise sõiduki, igasugune info on oodatud.
(o\_!_/o) Drive Your Old Vw To Work Every Summer Day
Vasta