VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Vasta
canarbic
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 71
Liitunud: R Okt 07, 2011 1:46 pm

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas canarbic »

Väike vahereportaaz. Polstrimees tegi alustust lae vakstu paigaldamisega. Paras keemia on seda sinna saada paika kuid lahendus hakkab varsti kokku saama.
20160328_141625.jpg
Veel vaja lagi mõõtu lõigata ja servad ära viimsitleda.
20160328_140821.jpg
MeelisV
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 205
Liitunud: R Okt 24, 2014 8:16 pm
Asukoht: Jõelähtme vald

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas MeelisV »

kes polstrit teeb ?
s.t. ilus töö ja paneks kõrva taha
canarbic
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 71
Liitunud: R Okt 07, 2011 1:46 pm

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas canarbic »

Ja muusikaga juhtus selline asi et läksin jälle natuke üle võlli... kogematta... :)

Tegelt oli asi nii et algusest peale tahtsin saada lihtsalt väga hea kvaliteediga heli. Kindlasti ei tahtnud näha selles bussis subwoofrit, täitsa välistatud. Helimees kuulas mu mõtted ära, noogutas kaasa ja ütles et OK, teeme hetkel nii nagu tahad, aga kuskile peab lõpuks subakas ka tulema.

Kui asi sai kokku ja tegime testi subwoofriga ja ilma pidin ikkagi järgi andma ja selle alla neelama et kuskile on vaja see supakas ka toppida. Täiesti välistatud oli neljakandiline rõve kast millel mingi läikiv võim küljes ja hunnik juhtmeid veel sabas tolgendab, liiga rullnokk noh. Väike ajurünnak ja helimehega leiutasimegi lahenduse kus subakas on tagavara ratta asemel ja võimud mõlemad esiistmete all. Supakas ise on kiirliitmikuga et kui on kaugemale minek siis saab woofri välja visata ja tagavara ratta tagasi omale kohale pista.

Kogu tehnika on parim mis Alpinel hetkel riiulilt võtta on.

Tulemus helikvaliteedi ja bassi seisukohalt on selline et mina oma elus pole sellist kvaliteeti ja jõudu-laksu-powerit jne. never-ever kuulanud, näinud.

Kogu muusika teostus on tehtud Pärnus, Pae tänaval, Rehviprofi tuunig shop`is. Teostaja oli Tiit, kogu krempli ja paigalduse eest küsis väga mõistliku hinda. Kui kellegil peaks kunagi olema häda helitehnika, mürasummide jmt alal siis Tiit is the man. Soovitan!

Nüüd veits pilte ka:
20160125_142954.jpg
20160125_154648.jpg
20160126_111622.jpg
20160126_153532.jpg
20160126_154955.jpg
20160126_185026.jpg
20160127_185215.jpg
20160127_193204.jpg
20160127_194229.jpg
20160128_114845.jpg
canarbic
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 71
Liitunud: R Okt 07, 2011 1:46 pm

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas canarbic »

vol 2:
20160128_173250.jpg
20160128_192320.jpg
20160128_200546.jpg
20160129_162209.jpg
20160129_132952.jpg
20160201_143502.jpg
20160201_162156.jpg
20160204_150113.jpg
20160201_162217.jpg
20160203_133952.jpg
canarbic
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 71
Liitunud: R Okt 07, 2011 1:46 pm

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas canarbic »

kill bill vol 3:
20160204_170343.jpg
20160204_193039.jpg
20160205_113611.jpg
20160204_193432.jpg
canarbic
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 71
Liitunud: R Okt 07, 2011 1:46 pm

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas canarbic »

MeelisV kirjutas:kes polstrit teeb ?
s.t. ilus töö ja paneks kõrva taha
Pärnus, Väike-Veski tänaval on Alvari nimeline klemm. Nr. 51975009, lahe tüüp, teeb head tööd ja hind ka mõistlik.
urbaan
StaarBussimüüja
StaarBussimüüja
Postitusi: 219
Liitunud: K Jaan 16, 2008 1:38 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas urbaan »

Kui see buss valmis saab on aastakümneteks eestis t2 ehitused poolkõvad projektid, kuna latt on nii kõrgel, et ma tahaks näha, kes selle üle lööb :)
MeelisV
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 205
Liitunud: R Okt 24, 2014 8:16 pm
Asukoht: Jõelähtme vald

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas MeelisV »

urbaan kirjutas:Kui see buss valmis saab on aastakümneteks eestis t2 ehitused poolkõvad projektid, kuna latt on nii kõrgel, et ma tahaks näha, kes selle üle lööb :)
niimoodi tõmmati praegu lahtise käega vastu vahtimist ja mott trambiti mutta :D
urbaan
StaarBussimüüja
StaarBussimüüja
Postitusi: 219
Liitunud: K Jaan 16, 2008 1:38 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas urbaan »

MeelisV kirjutas:
urbaan kirjutas:Kui see buss valmis saab on aastakümneteks eestis t2 ehitused poolkõvad projektid, kuna latt on nii kõrgel, et ma tahaks näha, kes selle üle lööb :)
niimoodi tõmmati praegu lahtise käega vastu vahtimist ja mott trambiti mutta :D

Miks nii, pigem võik see ju motivatsiooni ja sportlikku viha tekitada :)Ega ei peagi alati paremini tegema aga juba sama hästi teha oleks kõva sõna. Sinu keretööd kandideerivad ilmselt suurimamahulise t2 katekoorias :D .Supakaid annab viisakamalt panna kui nimetutud rullnoka kasti stiilis.Mina isiklikult olen selle "karvase viltriide" suhtes traumeeritud aga see on juba minu mure :) Sõber tegi nii näiteks:http://fotoalbum.ee/photos/mkudak/92148451/
Kasutaja avatar
uno
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 409
Liitunud: E Mär 26, 2012 2:15 pm
Asukoht: Tallinn, Muuga

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas uno »

Väga äge töö tehtud ja eks iga lisavidina ilu on vaataja silmades.
Kes üritab vanast autost teha võimalikult tänapäevast.
Teine üritab säilitada võimalikult palju originaalsust
Kolmandad tahavad, et masin lihtsalt liiguks

Urbaan- kõigil ei ole Cuchi kotte võtta ja ja supaka kastiks teha :lol: :lol: :lol:

Hetkel tean, et ca viis T2e on saamas suuremahulist renoveerimis tööd.

Mõelge, kui need ilusad asjad ükskord teedele vurama saab :)
canarbic
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 71
Liitunud: R Okt 07, 2011 1:46 pm

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas canarbic »

Jep Uno. Nii on.
Mina üritasin enda bussi teha selliselt et välimus oleks originaali laadne. Seetõttu sai valitud ka vastav värvitoon, veljed, välistatud toonklaas jmt. mitte ajakohane teema välimuse juures.
Tehnika poolest on kõik orignaal mis selle kerega bussile tehases on külge pandud. Lihtsalt valisin välja võimaliku parima lahenduse: 2,0 type 4 mootor, topelt karpad, 6 ribaline käigukast.
Sisu toonid ja lahendus on valitud selliselt et need liiga kontekstist välja ei läheks ja oleks mingil määral ajastukohased. Lihtsalt sai pandud mugavamad istmed, müramatid, polstrid jne. Juhul kui kunagi soovin sisu originaali taastada siis on seda ka võimalik teha.
Üks vahva lisa mida julgen väga soovitada on Ingmari käest läbi VW Heritage tellitud uus käigukang:

https://www.vwheritage.com/shop/bay-bus ... tartRow=41" onclick="window.open(this.href);return false;

Seda soovitan soojalt!! Kui varem oli käiguvahetus ebakindel ja ebatäpne siis nüüd lülituvad käigud ülikorrektest ja superhästi. Nüüd saab naine ka ilusti käikudega hakkama ja mina saan kõrvalistmel istuda ja õlli nautida :) COOL 8)

PS. nende valmivate T2 projektide teemasid on ikka ülilahe vaadata, Meelis V, Onurenka, Urbaan ja muud. Loodame et kõik siis ikka teele ka saavad lõpuks :rock: eks me ikka üksteist inspireerime ka juuu. Pikksilma dropped, kooruva värviga bussile parimad stiilipunktid minu poolt! Jäta see ikka rotikaks ja erine massist :)
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas jeff01 »

Oi kuidas meeldib, et vanavolkarite ehitustase on nii järsu hüppe teinud :)
Hakkab lõpuks vähemaks jääma neid rulliga värvitud mädapõrandalisi
Väga kena töö...
PussyWagen
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
Postitusi: 86
Liitunud: P Mär 10, 2013 12:08 am

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas PussyWagen »

Eks me kõik üritame teha nii kuidas oskame. Kuid ükshetk kui on asi juba lappama ära läinud tabad alles siis, et see enam pole lihtsalt autoehitamine vaid liikumine loomingulise kunsti suunas.

Kena töö ja kõvat jaksu lõpusirgel!
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas jeff01 »

Pigem on see seostatav sellega, et jõutakse arusaamani, et vahepeal on mõistlik teha ise seda tööd mida kõigeparemini ostakse ja lasta teatud asju teha teistel inimestel. 1 inimee ei ole võimeline lihtsalt kvaliteetselt tegelema nii keevituse, mehhaanika, polstritööde kui plekitöö, eeltöö või värvimisega. Ja siinkohal tulebki mängu see, et kellel on selleks ka võimalused ja kellel mitte. Seda kõike muidugi alles peale seda, et kellel on üldse huvi ja viitsimist detailidesse laskuda ja projekti pidada sest valdav osa "projektiehitajaid" ei teagi mida see tähendab ja pillutakse masinad kippelt kokku sest talveralli või suvepäevad on tulemas.
canarbic
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 71
Liitunud: R Okt 07, 2011 1:46 pm

Re: VW t2 Bay Window de-luxe walk through

Postitus Postitas canarbic »

Võimaluste poolt ütleks niipalju et minu projekt on kokku kestnud 5 aastat. Kui see orienteeruvalt kulunud lõppsumma (täpselt pole tahtnud-julgenud kirja panna :shock: ) nende kuude peale ära jagada siis võin oma mütsi ära süüa selle peale et vaesemaks ma küll jäänud ei ole. Seda raha poleks mul nigunii kuskil kukrus olemas enam.

Vaadates mõningate inimeste nn hobisid ja muid raha raiskamise viise siis pigem ütleks jah et asi on tahtmises. See mõnedsajad eurod mis on minul läinud auto alla kuu arvestusena saab ülilihtsalt ka mingi muu lolluse peale raisata mille ei ole jäävat tulemust.

Seega tuleb lihtsalt otsast pihta hakata ja lõpuni vastu pidada, siis on tulemus :rock: .
Vasta