T2 buss

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas Style »

Uus ja huvipakkuv teema siin foorumis :)

Kas ma näen õieti, et 1.pildil on juhiuksel T1-tüüpi ukselink??? Või hoopiski mõne vene liikuri oma?
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas bill »

see buss seisab juba aastaid Türil ühe eramaja tagaõues kase all.vana omanik on tubli keevitaja ja kunagi mässas nendega hoolega,niikaua kuni mootor alt vedas ja isu üle läks.Seal peaks ju teine veel korralikum isend ka leiduma? Igatahes edu ,kes seda taastama hakkab,vähemalt ei pea mööda sõitma ja vaatama kuidas masin maasse vajub
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

asi on selles, et selle auto võtan ma lihtsalt käesoojaks, kuna teine veel mis tunduvalt korralikum ja mis seisab garaasis (vaja mõned väiksed asjad teha- enamus on lihtsalt kokku panemise töö).
Ja see pole esimene auto millega tegelenud olen neid autosid on nähtud juba teisest algklassist.Pluss veel isa kes oskab mõningaid asju öelda kuidas teha.
Ja naqu ma ütlesin et plaan on see masin ainult liikuma saada nii et siis ei peaks väga vaja minema "suurt" rahakotti, kuna kolm mootorit on olemas, ja mõningased juppid. Jah see masin on seisnud aastaid nende kaskede vahel.Ma loodaks saada rohkem kasutatud juppe, sest pole väga mõtet uusi tellima hakkata :roll:
KUIKUIDAGI EI SAA SIIS KUIDAGI IKKA SAAB.
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

Style kirjutas:Uus ja huvipakkuv teema siin foorumis :)

Kas ma näen õieti, et 1.pildil on juhiuksel T1-tüüpi ukselink??? Või hoopiski mõne vene liikuri oma?
Ei ole see paisteab jah kuidagi teisti aga muidu peaks originaal olema.
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

bill kirjutas:see buss seisab juba aastaid Türil ühe eramaja tagaõues kase all.vana omanik on tubli keevitaja ja kunagi mässas nendega hoolega,niikaua kuni mootor alt vedas ja isu üle läks.Seal peaks ju teine veel korralikum isend ka leiduma? Igatahes edu ,kes seda taastama hakkab,vähemalt ei pea mööda sõitma ja vaatama kuidas masin maasse vajub
Jah seeseemina olen ja see keevitaja on mu isa.
Aga kes sa oled?
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

Üks huvitav asi, et selle bussi kõikides rehvides on veel rõhk sees.Kuigi minu teada on see vähemalt oma 10a seal seisnud. Otsin teisest bussist ka pildid siis laen siis üles aga äkki keegi oskab rääkida sellest tagavararatta raamist mida neile bussidele ette pannakse? ei keegi äkki teab mingit joonist või midagi.Saaks keevitamisega kätt
harjutada.
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas ingmar »

khm, mul on üks ninale minev kinnitus lausa et üle... "rootsi" stiilis... :)
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

teine buss.Uus värv on sõitnud ainult köie otsas garaasi.
Manused
005 086.jpg
005 084.jpg
005 083.jpg
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

ingmar kirjutas:khm, mul on üks ninale minev kinnitus lausa et üle... "rootsi" stiilis... :)
Ja paljuga sa selle ära annaks? Või äkki teed pilti ja ütled mulle mõned mõõdud mille järgi saaks ma ka endale teha:) Teine buss on 76.aastast
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

ikka pinnin isa et hakkaks üks kord bussi tegema. Nüüd seis selline, et enne vaja maja ümber ehitada ss on bussi jaoks aega.
Aga nii kaua hakkan sebima asju mida vaja. ehk siis tihendite komplekti ustele ja akendele.
Ja kedagi kes teab kes plokki parandaks või oleks üks plokk müüa kuna sellel pragu sees.
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

punane buss on müügis. Tehke pakkumisi või tulge vaatama. 56344699 Juhan
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

On veel järvamaal inimesi kes on nende bussidega tegelenud kellelt võiks abi saada ja küsida ?
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

Oskab keegi äkki seletada ja pildi materjali jagada, et milline mootor sellel rohelisl bussil peaks peal käima ? tean, et 1.6 mootor.
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas bill »

Kahju et Erik ei saa sind enam õpetada,aga võid alati helistada,olen neid mootoreid päris mitmeid näinud.Elan mõne tänava kaugusel :shake:
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

Ma saan õnneks kehtnast mootori(ainult autot vaja millega ära tuua, käru on olemas) ja tänu ingmari jutule sain selgemaks selle mootori asja :)
Vasta