T2 buss

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

T2 buss

Postitus Postitas peitupaik »

tere.
Ma mõtlesin ka ühe bussidest liikuma panna.Kuid selleks on mul väikest abi vaja.Sooviks välja selgitada kas on t2 või t3 ja mis aasta.Ja kui kellegil on juppe üle mis mulle võivad olla kasulikud siis andgu teada.Sellel bussil ma välimust ei teeks.
Manused
IMGP3557.JPG
IMGP3556.JPG
Viimati muutis peitupaik, T Dets 15, 2015 12:21 pm, muudetud 2 korda kokku.
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

veel pilte
Manused
IMGP3560.JPG
IMGP3559.JPG
IMGP3558.JPG
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas ingmar »

hei,

tegu puhttõulise T2 bussiga

aga juppide sooviga võid alati minu poole pöörduda. saan tellida uusi juppe ja olemas on ka päris korralik kasutatud juppide ladu (just t2 buss on seal enim esindatud)
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: hipibuss.

Postitus Postitas Tarts »

Ennem kui bussi ehitama hakkad , õpi ikka ilma vigadeta kirjutama !
Kas särevere koolis võib siis pussidega mängida ?
:rolf:
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

ingmar kirjutas:hei,

tegu puhttõulise T2 bussiga

aga juppide sooviga võid alati minu poole pöörduda. saan tellida uusi juppe ja olemas on ka päris korralik kasutatud juppide ladu (just t2 buss on seal enim esindatud)
No esiteks kuidas raamsaale pesasid taastada? Ja oleks vaja uste tihendeid, küljepeegleid ,vasakut tagatuld,kõik lukud tuleb vist ära vahetada(kuna pole võtmeid).Aga ikkagi kus selle bussi kerel aasta võik kirjas olla?
Ja kust kuhast sa juppe tellid?
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas ingmar »

plokk tuleb lihtsalt lasta üle puurida pingis, siis on ehk lootust, remondisaaled sisse ja läheb

mina tellin asju www.vwheritage.com kohast, UK suur pood. pakun asju sama hinnaga kui nemad, olenevalt tellimusest püüan Eestisse saatmise kulu nullis hoida :) kui viitsid, võid sealt ise jupid välja valida ja mulle koodid saata. või siis anda mulle täis nimekiri, mida vaja

bussi aasta saad kätte VIN koodist. vaata oma piltidest alt teist - avatud mootoriluugiga vaade. seal on vasakul pool kõrgem serv kui paremal. sinna on sisse löödud kerenumber - sealt võta kolmas number. kuna sinu bussi kere on hilisem t2 (ehk siis t2b) siis on bussi aasta 7X, kus X on siis kerenumbri kolmas number :)
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

Palju see naela kurss on ?Aga ega ratta mutreid ei vedele, neid pole mõttet väga juppi kaupa tellida? Sest kolmel rattal on poldid kõvasti kinni ja kandid maas(1 oli üldse ümmargune).
Viimati muutis peitupaik, P Juun 26, 2011 4:34 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas ingmar »

neil on seal täitsa eurodes ka võimalik hindu näha, mälu järgi paremal menüüs saad valuutat valida
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas ingmar »

mutreid on mul terve kotike üle. hea uudis see - ma peaaegu tean, kus nad asuvad, kuna paar päeva olen nüüd veetnud oma kola koristades. aga pane kõik asjad kirja, tee nimekiri. ja edasta mulle :)
peitupaik
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 43
Liitunud: L Juun 25, 2011 1:17 pm

Re: hipibuss.

Postitus Postitas peitupaik »

Aga seda polkki puurpingis ei peaks puurima? Mul on enamus asju puudu :( Kodu mul 3 mootorit seisab üks on pea aegu (selle plokki jamaga- kuid see mootor läheb tesise bussi peale) .No parem vaata mis sul seal "kolahunnikus" t2 juppidest on ja ütle mulle, siis ma vaatan mis mul vaja ja kui hea inimene oled lepiksime hinnas kokku ja ma võtaks ära :).Aga teisele bussile on puudus uste tihenditest aga need ma arvan et ma tellin sealt lehtelt.
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas ingmar »

peitupaik kirjutas:No parem vaata mis sul seal "kolahunnikus" t2 juppidest on ja ütle mulle, siis ma vaatan mis mul vaja
HAHA :) eiei, lihtsam on sul öelda, mida vaja. sa räägid ikkagi South-Parkiga - lõuna eesti bussipargiga :mrgreen: mingis olekus on mul ilmselt kõik t2hele olemas. mõni paremas, mõni halvemas... aastate jooksul on päris mitu bussi lammutusse läinud
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas Style »

ingmar kirjutas:aga pane kõik asjad kirja, tee nimekiri. ja edasta mulle :)
Koopia nimekirjast võib ka mulle saata ;)
Teen Ingmarile konkurentsi :twisted: oma tarnijatega, kuid ainult uute osadega.

Buss on aastast '78, BTW
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: hipibuss.

Postitus Postitas jeff01 »

Kas bussil siis dokumente pole, et sealt sünniaasta kohta aimugi saada?
Ise soovitan veel mõned aastad koolis käia enne kui uunikumi retsima asud.

Sellise asja taastamine nõuab vähemalt ühe võõrkeele oskust rääkimata emakeelest :?
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas Style »

jeff01 kirjutas:Kas bussil siis dokumente pole, et sealt sünniaasta kohta aimugi saada?
Bassis on puss 1980 väljalase, kui algupärased dokid alles.

PS. Aga minu isiklik arvamus, et sellest bussist pole suurt midagi alles - endagi metsaleiud olid piltidel sama kobedad. Aga selle pilte vaadates, paistab, et liikur on ka aastaid kusagil nukras kohas oma edasist saatust oodanud. Kui topicstarter tõesti suudab selle isendi korralikuks liikuriks taastada, siis müts maha! Aga elu reaalsus näitab vastupidist - saades pakkumist juba küsitud osadele (tihendid, lukud), mis on kolmekohaline euroarv, nihkub taastamissoov rahakoti varju.
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: hipibuss.

Postitus Postitas ingmar »

maitea... ma nüüd nii maha ka ei materdaks mõtet. jah, töö on ropp. jah, töö läheb kalliks. aga lõpptulemus? raudselt seda väärt. olles ise paar korda sama reha otsa sattunud... tean :) kui inimesel vähegi huvi, siis minu poolt ainult tuult takka! ja juppe ja know-how'd ka :)
Vasta