Põrrad letti :D

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Studioworks
asjapulk
asjapulk
Postitusi: 4
Liitunud: T Mai 10, 2011 9:08 am
Kontakt:

Põrrad letti :D

Postitus Postitas Studioworks »

Terekest foorumirahvas :)
Tee siia leitsin ma tänu hotestile, kui ma ta lillakesest pilti tegin. Pildistamise ajal aetud jutust jäi kõrvu, et siinne seltskond pidavat muhe olema. Kuna tglt põrnikavaimustus on mul sees juba pikka aega, eriti meeldib hipibuss, siis mõtlesin seda ravida nende pildistamisega, kuna ei oma ühtegi hetkel ja ei oleks ka kohta kus seda hoida. Seega kui kellelgil on komplektne, st veerev Põrra ja sooviks pilte teha võib teada anda. Tasu selle eest ei küsi, peaasi et mõlemad jääksime rahule :)

kontakti saab foorumi enda postkastiga või siis tel nr: 53857073

Galerii igasuguste piltidega asub siin:
http://shadowphotography.deviantart.com/

paar näidispildite kah. Mis on selle foorumi pildistandard? kas 1024px suurune pilt on ok?

Pilt
Pilt
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: Põrrad letti :D

Postitus Postitas Teet »

ilus. Hotesti põrriteemas on muidu veel Su pilte - tekkis juba esimese metsapildi puhul tahtmine justament pilti kui sellist kiita (muidugi põrr ise on ju kah väga vinksvonks ;) ). Teine laar andis kinnituse, et tegu ei olnud juhtumisi nii kunstiliselt kui tehniliselt hästiõnnestunud pildiga. Paistab, et Sa end "müüma" küll ei pea - töö räägib ise, et aeg raisku ei lähe ;)

Teet,
küll "fotograafiaignorant" (st isegi võõrastel mandritel olles piirdunud telefonidega, mis on tuimalt suure pikslihunnikuga mingi arusaadava-talutava jäädvustise andnud), aga head asjad tunneb kaugelt ära
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Studioworks
asjapulk
asjapulk
Postitusi: 4
Liitunud: T Mai 10, 2011 9:08 am
Kontakt:

Re: Põrrad letti :D

Postitus Postitas Studioworks »

tore kuulda :)

Nüüd plaanis mingiaeg veel paraja posu filtreid osta, isegi selline üks, mis teeb pildid ägedaks 8)
Mida see filter teeb, näitan siis kui ära ostetud ja esimesed proovipildid tehtud. Lisaks sügisel hakkan rohkem tegelema rig statiivi kokkupanemisega, et lõpuks korralikke pilte saada ka autodest liikumises.
Vasta