PÕRR 1970a

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

genekas ongi otsad andnud... või siis on juba ammu ammu otsad andnud, kuna see masin on juba vist viimased 5 aastat vähemalt seisnud...
kuna ma genekast kottigi ei tea.... siis ... sõber pöördus selle genekaga kuhugi melasi autosse vms ja sealt pakuti siis varianti... tehases taastatud genekat 115 euri ja homme oleks kohal, ning kuna mul on selleks laupäevaks hädasti vaja seda siis sai see tellitud... kuskilt väga odavamalt ei leidnud... aga siis on vähemalt pm uus genekas, pidid nad seal tehases kogu sisu ära vahetama VMS.... nii et egas midagi muud üle jäägi... selle pidurivedeliku paagiga saab ka vist ikka vanaga hakkama nii et joppas... ( mitte et keegi oleks pakkunud väga aga noh jah mis siis ikka :D :D ) tuleval laupäeval siis uus genekas mootori külge ( hea lihtne praegu panna, kuna mootor maas ) siis mootor peale... pidurid õhutada, kojamehed külge, stabika varras külge, Õli on vahetad vist siis mugavam kui mootor peal uuesti. siis puhastus... nädala sees ark, numbrid külge, ülevaatus, kindlustus ja olengi omadega tänavatel.... Plaan on iseenesest väga ilus ja tore.... loodetavasti sujub kõik sama libedalt tegutsedes... kuigi siiamaani on olnud ikka mitu korda kus olen planeerinud 15 minti tööle, kuid kulub 2 tundi hoopis... aga noh esimene põrr ka ju :)

kuidas ma kontrollin palju mul õli on käigukastis?... ja mis sinna sisse läheb... järjekordselt mingi spets õli? :D


Tervitades!
Rait
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

Kas keegi oskab mulle öelda mis Õli ma pean panema oma põrnikale käigukasti?
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Style »

Hotest1 kirjutas:Kas keegi oskab mulle öelda mis Õli ma pean panema oma põrnikale käigukasti?
http://pbpood.ee/product.php?id_product=23123 - midagi taolist
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

Pilt

kuradi optimist.. Hui keerabki hooratta mutrit niimoodi lahti :D:D... siis alles kuulsin kuidas seda asja keerama peab... ja lõpuks ei suutnudki kinni hoida hammasratast. aga õnneks sain järgmiseks korraks spetsiaalse kinnihoimis(võtme?) ja siis juba oli ka suruõhupüss olemas ja asi sai niii 1 minutiga lahti... sellest eelmine laup sai jebitud mingi 2-3 tundi või? haige... :D kui ikka õiged töövahendid on, käib asi niks-naks ja valma.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Ning uus genekas... ( taastatud siis tehase poolt ).

Pilt

Pilt
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

tuli välja, et uhiuus pidursilinder lihtsalt lekib... ja ma ei tea ega kujuta ette kaua läheb aega, et uus kuskilt sebida... ning kindlasti ei lähe masin ka ülevaatuselt puuduvate piduritega läbi :(

Pilt

Pilt

Pilt



PS! kui äkki keegi on kunagi olnud mossemees ja on iidsetest aegadest üle jäänud velje kapsleid oleksin kindlasti ostja !!!
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Tarts »

Kas ilma stangedetta läheb läbi ?
Ja punased suunad ei ole ka vist teema aga muidu 5+ pill ! ;)
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

nooo cabrio läks läbi, loodetavasti läheb see ka... tuleb tutvusi natuke masseerida... :)

aitäh!
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

Pinge regulaator peppus :) :) :) armas.... JÄLLE :tuld: aga forsis on kohapeal... niii et võtan ära. uuesti armas.
suusk
vaikne tüüp
vaikne tüüp
Postitusi: 8
Liitunud: R Veebr 18, 2011 12:05 am

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas suusk »

Siin polegi veel kirjas, et ARK-is ja ÜV sai asjad neljapäev joonde ja oleme juba paar päeva ringi paarutanud mööda Tallinnat :rock:
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

jah :) nii on paberid korras ja nüüd esmasp. lähen tellin uued numbrid ka arkist... :sign:
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

Nonii... pühade ajal sai jälle näpitud üht ja teist... pidruid said täiesti heaks... nii heaks kui trummel pidurid olla saavad :) siis sai otsustatud, et uuel nädalal peab arkist uued numbrid tellima selle est märgiga... peab viima ja laskma keskluku ja signa peale installida.. ja mõned lisad veel... kuna see kuradi akende süsteem mulle üldse ei meeldi ( mul on ukse polstrid nii puhvis ja lõhub seda katet ka kergelt )... vaatab vb saab el. aknad kuidagi installida... ja siis sai velgi natuke kohendatud sprei kroom värviga :D tegelt jäi minu silmis päris hjaaa... vaja veel leida poltidele korgid.. sest ei taha neid polte ise üle värvida... aga no eks vaatab... mõned pildid ka.... aa natuke kruiisisime kahe põrriga ka

:)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Ja tuli ilmsiks tõsiasi, et ma ei saa madalamaks lasta seda, sest kui sõitsime täna neljakesi oli masin perfektselt madal ( no mitte madala aga noh nii, et mulle meeldis, et ei olnud mingit suurt vahet rehvi ja koopa vahel )... ning kui ma laseksin madalamaks, siis vajuks vapsjee alla, kuid mul on rehvid koopast väljas.. ning siis vist võib lõhkud koopad ära... vms
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

Uued ilusad numbrid ka küljes! :) Mõnus... Otsin jätkuvalt poltidele korke, kui keegi teab ja oskab suunata oleksin tänulik... Homme läheb keskluku ja signa paigaldussse hommikul kell 9 ja asjad hakkavad lõpuks kõik valmis saama... Oma laiskusest ei ole pannud stabika varrast veel külge, kuigi seda peaksin kähku tegema. Jaaaaaa aknad käivad üles alla vääääääääga kehvalt... Otsin ja uurin lahendusi... Kaasa arvatud elektrilisi lahendusi... Kärutan juba linna peal ringi ja väääga tore on :).
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

Kas keegi mulle akna kerimismehhanismi ei taha kinkida... kasutatud loomulikult :D :D , kuid mis töötab juhipoole aasta 1970 kui see midagi loeb ... ???
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

oioioi.... kesklukk ja signa ka peal :shake: :rock: :mrgreen:
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas ingmar »

rõõm näha, et kellelgi projekt ikkagi edeneb. pärast seda kui dexter enda omast ka loobus jääb mulle mulje, et sul on ainuke põrr eestis, mida ka reaalselt putitatakse :) okok peale jeffi tjuuningu :)

keep up the good work 8)
Vasta