PÕRR 1970a

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

Ah.. teate ma nagu midagi väga ei oskagi kirjutada... sain tasuta põrnika ja sai siis tasapisi hakatud üles lööma seda masinat... pildid hakkavad 2010 august ja lõppevad oktoober... talve siis seisnud soojas... ja käidud aeg ajalt nokitsemas... Antud hetkel 16.03.2011 on veel mõned asjad teha ja siis on 100% valmis... Ma panen pilte lihtsalt siis:):)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

NO ja selline ta mul praegu on....

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas jeff01 »

Väga tore et siia foorumisse lõpuks jõudsid.
SRist su tegemisi juba pikalt jälginud :)
EDU
Kasutaja avatar
dexter
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 531
Liitunud: P Okt 12, 2008 9:18 pm
Asukoht: Tartu

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas dexter »

SR foorumist jah seda masinat silmanud....
Kena projekt....esimene kord kui nägin siis arvasin, et Jeff01 on kere ära värvinud

Kena töö...
Jaksu
1966--->hea aasta, kuid aeglane...ja jääb pikaks ajaks selliseks
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

dexter kirjutas:SR foorumist jah seda masinat silmanud....
Kena projekt....esimene kord kui nägin siis arvasin, et Jeff01 on kere ära värvinud

Kena töö...
Jaksu
tänud tänud... sinugi projekti jälginud..:) kurb et maha müüd vaid.
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Tarts »

Kui see nyyd kõik tõesti sinu kätetöö on siis see on ikka üks väga tubli tulemus.
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

Tarts kirjutas:Kui see nyyd kõik tõesti sinu kätetöö on siis see on ikka üks väga tubli tulemus.
Kere ei värvinud ise, selle jätsin proffessionaalide teha... sillad ja sisu ja elektritööd on kõik ise tehtud jah... :)
Viimati muutis Hotest1, K Mär 16, 2011 11:49 pm, muudetud 1 kord kokku.
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

jeff01 kirjutas:Väga tore et siia foorumisse lõpuks jõudsid.
SRist su tegemisi juba pikalt jälginud :)
EDU

aitäh.. sinugi tegemisi jälginud usinalt ainult et porsche foorumist :)

kuule ega sul juhuslikult süütelukku üle ei ole :D :D

igalt poolt pean küsima...
Suusk vist õli sinult juba küsis... jrg nädal peaks järgi tulema, kui sul see veel alles

Tervitades Rait!
suusk
vaikne tüüp
vaikne tüüp
Postitusi: 8
Liitunud: R Veebr 18, 2011 12:05 am

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas suusk »

Oleme küll paljudele juba helistanud aga no küsida võib ju igaksjuhuks siit ka.
Kas kellegil on Tallinnas mingit abivahendit millega saaks hooratast kinni hoida?
Ja ehk leidub ka sidurivõlli, et ketas pärast paika saada?
Kasutaja avatar
Dizze
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 64
Liitunud: E Dets 11, 2006 12:13 am

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Dizze »

Siduri paika saamiseks oli mul kunagi mingisugune Minimopeedi käigukasti võll, ta küll nuuti ei istunud aga auku sobis väga hästi.
On olemas väntvõlli kinnihoidmiseks abivahend üks isetehtud ja teine poe oma.
56744890 või 58362320

Ao,
Asub keilas.
Ao
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

Tere... kuule kas sulle sobiks selline variant kui ma tuleksin homme läbi keilast ja võtaks sult selle poe oma... ma lasen endal tehases järgi vorpida selle ja tooks sulle selle siis tagasi, kui sa seda just vahepeal kasutada ei taha...
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Style »

Dizze kirjutas:Siduri paika saamiseks oli mul kunagi mingisugune Minimopeedi käigukasti võll, ta küll nuuti ei istunud aga auku sobis väga hästi.
On olemas väntvõlli kinnihoidmiseks abivahend üks isetehtud ja teine poe oma.
56744890 või 58362320

Ao,
Asub keilas.
Võin vahendajaks olla, kuna mõlemad te minuga tuttavad ja teate, kust mind leida ;)
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

Kuna siin esmasp. sai jalale väike operatsioon tehtud ja pikutan siin päevad läbi siis mõtlesin, et panen igavusest veel pilte, sellest kui autot sai ehitatud...äkki meeldib vaadata...

Pilt

Pilt

väike pilk ka auto alla...

Pilt

esisillas sai ikka vääga palju juppe vahetatud...

Pilt

tol hetkel ei olnud veel vedrusid tulnud... nüüdseks ka need vahetatud :) :rock:

Pilt

kurat trumli tagused plekid olid niii niii läbi, et neid ei julgenud sinna küll jätta, ning kuna juba vahetamiseks läks siis sai ka need ära visatud..

Pilt

REAALSED flansid on taga.. saab hakata vist tihedalt laagreid vahetama. Nüüd need välimised võtsin ära ja uued veljed lasin niipalju laiemaks keevitada, et enda silmis oleks ilus :)

Pilt

Hahah.. vahepeal kui juppe ootasime forsist.. siis sai üks päev ka muusika asjad valmis tehtud... nagu ikka noorte meeste värk :D hea muusikat kuulata tööd tehes..

Pilt

paak sai üle käidud...
Pilt

kas keegi oskaks öelda mis istmed need reaalselt on... nooo ma mõtlen mis auto omad???

Pilt

natuke proovisõitu...

Pilt

koopad ilusti valmis ja nüüd värvimisse...

Pilt

ja minek...

Pilt

Pilt

Pilt

möksiti mingi roosevastase ainega siin.

Pilt

väike pahtliring :D

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

ja siis veel jupid mis võtsid natuke kauem aega..

Pilt

sai hakatud vaipa panema... algses tundus küll selline pommiteadus, et ei kujutanud ette kuidas pihta hakata aga näe kuidagi ikkagi hakkasime...

Pilt

esimese päeva lõpuks oli siis niipalju valmis..

Pilt

see juba järgmise päeva lõpus umbes kell 3 öösel vist :D :D

Pilt

Pilt

Pilt

Vaip on bmw oma, värv on bmw 8 seeria individuali värv :D, ja jalamatid on volksvageni orig. otse mistra autost. Raasikult.. kes teeb volksudele vaipasid... on ikka tore küll kui sõpru töötab huvitavates kohtades :D

Pilt

käisin ehituse abc-st läbi ja võtsin iluliistu ja sai uksepakule pandud.. ma ei tea kas see sobib sinna nüüüd hästi aga praktiline on see küll... vaiba äärt ei osanud kuidagi kinnitada ja malli võtsin teise põrnika pealt..

Pilt

Pilt

siin juba käib kõlarite valmistamine ette...

Pilt

Pilt

Pilt

parempoolse päiksesirmi kinnituse peab küll kuskilt leidma...

Pilt

õiged asjad ikka varju alla... mingid muud saanid lageda taeva alla

Pilt

29 nov... masinad lattu seisma... :D :D

Pilt

Pilt

Pilt

Halenaljaks oli kõige juures see, et okei jah punasel põrril olid kõik asjad 100 % korras... aga lillal pold numbrimärke, kindlustust ülevaatust, jne jne... nimekiri on pikk ja otsustasime minna vahetänavatelt...ning välja ja keemia tee ristis oli politsei , ehmatus oli suur, mul sõber tuli taga minu autoga nö. turvas... ja 100 m enne lattu jõudmist nägime mendi diskot... me panime põrriga minema ja mu sõber võeti maha... tuli välja et olin unustanud oma audil ülevaatuse ära ja tema sai trahvi... kuna auto oli minu ja volitust polnud jalutasin sinna kus ta maha võeti ja ajasin teise mendiga juttu natuke... see uuris, et kas too põrr on´ka minu ja, et kas numbrid olid küljes ja niii... olin aus poiss ja ei valetanud ja mainisin veel asju mis vaja ära teha... aga selleks hetkeks oli juba selge et ta ei pahanda ja saab aru, et viime talveks seisma selle masina....

Loodan et pildivoor meeldis, nüüd aga jaks sai otsa piltide lisamisest :D:D:D..... olge mõnusad!!!
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

tere... täna sai naukene garaasis möllatud.... tuli välja et on vaja piduriõli paaki uu, või kasutatud ja korraliku mis ei leki. seega küsimus, kas keegi oleks nõus looduma mingist üleolevast paagist... ja seda oleks vaja juba jrg-seks nädalavahetuseks - hiljemalt. palun andke endast märku kui on... pole vahet kus see asub.. maksaksin postikulud kinni...
suusk
vaikne tüüp
vaikne tüüp
Postitusi: 8
Liitunud: R Veebr 18, 2011 12:05 am

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas suusk »

Ja võite siin soovitada, kuhu genekas viia mähiste vahetamiseks?
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Tarts »

Hiiu ETKVL hoovipeal oli kunagi ja väga head mehed on ka Melasi autoteeninduses.
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Vasta