PÕRR 1970a

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

ei lisanud kulda ega karda :D... lihtsalt panin kuulutuse üles, on igasuguseid inimesi olemas, äkki keegi mai tea, mis põhjusel tunneb huvi ja kui kuulutuse eest raha ka ei küsita siis miks mitte... auto renoveerimis kulud olid kokku mul 50 tuhande krooni ringis +/- 5000.-


Eks iga vana paneb ikka sellise hinna mille eest ta vb oleks nõus oma autost loobuma... ;)
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas ingmar »

"loll pole see, kes küsib vaid see, kes maksab"

samas võib mõnele see masin vabalt olla seda raha väärt. iseasi, kas meie banaanivabariigis, kus krimpsutatakse nina, kui annad asja tasuta ja tood kohalegi :)

loomulikult tahab omanik taastamiskulud tagasi saada... pluss ehk isegi väikse nostalgia kompensatsiooni saada. samas... kahjuks ei saa enamus kordadel hobiautoga seda rõõmu nautida

ja kokkuvõttes polnud mul midagi tarka öelda, niisama tahtsin möliseda
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

:D:D

ja kui nüüd veel sõna sekka öelda :D , siis tegelikult pole ju mul mitte mingisugust plaani seda autot müüa! na...ui ma tast üldse ehitasin ja roppu vaeva nägin :D :D... nii et ma arvan, et las see teema jääda. Ning meie banaanivabariigis tõesti keegi selle auto vastu pole huvi tundnud ja kahju mul sellest pole :D...
Hotest1
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 42
Liitunud: L Veebr 26, 2011 11:20 pm

Re: PÕRR 1970a

Postitus Postitas Hotest1 »

aga mul on selline karvane tunne, et varsti saab põrnika välja ajada..... :rock:
Vasta