TADS III etapp Tartus (18 sept.)

teated väiksematest kokkusaamistest

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

TADS III etapp Tartus (18 sept.)

Postitus Postitas jeff01 »

Tartu Autoklubi Drag Series tõmbab selleks aastaks joone alla kuid mitte vaikselt ja nurga taga vaid väga huvitavate autodega.
18. Sept on tartus ehk võimalik näha ka kahte kiiret põrnikat kes soomes kümmet sõidavad :twisted: :
Pilt
Pilt
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: TADS III etapp Tartus (18 sept.)

Postitus Postitas Teet »

kas tõesti on klaasiring 10s masina(te)l "mineraalne"?

veel hakkab silma, et mõlemad on pre-67. Huvitav, kas selle põhjus on lihtsalt "maitseküsimus"? Uuemaid ja supereid leiab ju vast kerevajadusel korralikumaid ja kergemini...
koos kerega muutus mu teada esisild - aga kas see massi juurde andis ning kas see üldse loeb?
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: TADS III etapp Tartus (18 sept.)

Postitus Postitas jeff01 »

Neil autodel on kaal muul viisil viidud võistlusmiinimumini ja säilitatud hea väljanägemine. Puhtalt välimuse huvides kasutatakse tihti just pre67 keresid sest kergemad on need vaid rooste arvelt mis uue ja raske plekiga asendatakse.

Jussi nurmi kollasel põrnikal on näiteks fiibrist nina (ühes tükis kapott ja tiivad) kuna nende autod on väga kiired siis kehtivad neile ka üsna karmid ohutusnõuded ja mõlemas autos on turvapuur, mis lubab väga palju muud plekki asendada plasti ja alumiiniumiga.

Jussiga olen 2008 aastal võidu sõitnud, mis tõi mind koju põrnika eufoorias ja palju ei kulunudki kui ma omale kere koju vedasin :D
Pilt
Vasta