orig. värv sprayna

õpetused, nipid, kogemused, küsimused, vastused, probleemid, lahendused

kõik, mis pole konkreetselt mudeli kohta käivad teemad

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

orig. värv sprayna

Postitus Postitas ingmar »

kuna üks naabritest oli üllatunud, et selline võimalus olemas on, siis vb on foorumi lugejate seas ka mõni mitte-teadja. ehk et tartus leidsin paar kohta, kus saab täita spray purki värviga. kohapeal segatakse. pannakse purki. nüüd pean tunnistama, et kehv mälu ei hoinud mitte kinni kohtade nimesid. üks on tartus ARKi taga nati mäest üles (maja peal on suur õhumeistrid silt), seal on koht mis segab ja müüb. sularahas ainult, purgi hind 170.-, metallik kallim. teine koht, kust mina asja kätte sain, on kahe sepa turu maja vahel oleva platsi kaugemas nurgas (vana sepa turu hoone küljes). purgi hind 200.-, ka kaardimakse võimalus. võtsin viimase koha, kuna esimeses ei tunnistatud VW värvi koodi, mille netist võtsin, nende baas algab 80nendate algusest. minul oli aga vaja 70nendate lõpu sage green'i

ei uskunud küll tulemusse, kui onu segas kokku kollase, pruuni, valge jne... aga näe, tulemus tuli täitsa selline, nagu ta olema peaks
Manused
Pilt0048_www.jpg
Pilt0048_www.jpg (101.43 KiB) Vaadatud 5574 korda
Kasutaja avatar
martr
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 188
Liitunud: R Sept 08, 2006 1:51 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: orig. värv sprayna

Postitus Postitas martr »

Tallinnas on ka selline koht ja Forelli ja Laki tänava ristumisel olevas värvipoes, hind oli ka kuskil seal 200 juures vist.
Ma näitasin vana tühja purgi pealt koodi ja siis segati ilusti ja tulemus väga täpne!
minu buss:1977, 9 kohta, mootor 79-82, 2L: CU050205, 51KW, 1970cm3, 2 Solex PDSIT32/34
VALVESEADMED GSM koduvalve, maja ehitus, korterite remont, jalgrattad
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: orig. värv sprayna

Postitus Postitas jeff01 »

uskumatu hind sest olen kunagi 100.- purk lasknud segada metallikuid....uskumatu kuidas aeg lendab ja hinnad tõusevad :D
Vasta