u. 1970 12V elektriskeemi vaja

põrnikate ümber käiv elu

Moderaator: ingmar

Vasta
ats
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 45
Liitunud: L Jaan 03, 2004 2:35 pm
Asukoht: tallinn

u. 1970 12V elektriskeemi vaja

Postitus Postitas ats »

Heips! Ma ei tea kas see nüüd õige topic on - elekter ei kuulu ei kere, sisu, mootori ega ülekande alla - kuid siiski proovime :D
Niih, vaja oleks leida 1600-se mootoriga isendile elektriskeemi. Võiks olla miski selline hästi loetav. Eesmärk on kogu elekter uueks teha.
Mul on olemas üks Haynes'i ingliskeelne manuaal 1200-sele ja seal sees üsna normaalne pilt-skeem, kus isegi juhtmete ristlõiked toodud. Kui seda kopimasinaga suurendada, siis loeb ehk midagi välja ka.
Kas keegi oskab kindlalt väita, et skeemid on mõlemil samad, siis poleks vaja edasi otsida? Iseenesest võiks ju olla, sest midagi ulmelist ei saa seal ju olla. 5 juhet taha ja veidi enam ette?
Me vähemalt 3-sajaga sõidame - eriti kolonnis...
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

vaata sellist kohta. seal on olemas rida - 1970 1600 USA de (saksa keeles on pealkiri :) ). ja selle järel 2 pilti kaabeldusest. Üldjoontes suhteliselt hea koht, st on busside ja põrnikute el.skeemid olemas. Iseasi on see, kas sa seda otsisid ja kas sa sellest mingit kasu said :)

http://66.34.72.138/wiring/index.html

päikest!
ats
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 45
Liitunud: L Jaan 03, 2004 2:35 pm
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ats »

Tänks, seal piisavalt erinevaid variante, küll ma midagi välja mõtlen ja valmis teen.
Me vähemalt 3-sajaga sõidame - eriti kolonnis...
Vasta