BBT (ex-paruzzi.eu)

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

BBT (ex-paruzzi.eu)

Postitus Postitas Style »

Mul on heameel teatada, et nüüd saab ka kogu (98%) Paruzzi pakutavat kaupa kätte ka Eestimaal, Paruzzi kodulehel näidatud hinnaga (Maapanga kursiga :lol: ).
Nali, aga tõsi: üritan tooteid välja panna oma "kataloogis", aga eelkõige saavad sinna pandud küsitud jupid.
Kurb, aga tõsi, kuid paruzzi-hinnad kehtivad vaid teatud summa tellimuse puhul. Nii et, suure tellimuse puhul need kehtivad, väiksemaga aga tuleb (võibolla) oodata teatud summa kuhjumist. Aga ikka ja alati üritan pakkuda "kohaliku" kraami alternatiiv-hinnaga.

Palun ka meeles pidada, et ka BBT, ja Jopex'i ja EMPI tooteid saab minu käest (küsida). BBT kohta käib sama reegel, ehk teatud summa peab täis saama, et transpordi raha ära unustada. JP-grupp ja EMPI on esialgu selle hinnaga, mis ma välja käin - võta või jäta.
Viimati muutis Style, P Jaan 17, 2010 1:40 am, muudetud 1 kord kokku.
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: paruzzi.eu

Postitus Postitas Style »

BBT tooted on kõik kataloogis üleval. Loend on küll algeline: nimed on ingliskeelsed ja puuduvad pildid/kirjeldused, kuid, teades koodi, saab teda ka hinna.
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: paruzzi.eu

Postitus Postitas ingmar »

sama hinda saab küsida ka Style poe lõuna-eesti esindusest: south-park'ist :)
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: BBT (ex-paruzzi.eu)

Postitus Postitas Style »

Teema pealkiri muudetud, sest, selgus, et enamus Paruzzi pakutavatest toodetest on BBT päritolu.
Et siis Paruzzi valikusse jäävad vaid need tooted, mida BBT ei paku...
Vasta