POR-15

õpetused, nipid, kogemused, küsimused, vastused, probleemid, lahendused

kõik, mis pole konkreetselt mudeli kohta käivad teemad

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

POR-15

Postitus Postitas ingmar »

hei,

keegi teab, kas eestis müüakse kuskil seda väidetavat "imevedelikku"? välismaal, eelkõige US'is kiidetakse seda taevani ja see on autotaastsamise A&O
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: POR-15

Postitus Postitas Tarts »

Hmm. Ei ole kuulnud ,et keegi seda eestis müüks. Küll aga kasutavad seda imevedelikku Anu Saagim , Tiina Park ja Eve Kivi enese noorena hoidmiseks ,pestes sellega oma nägu ja raami ! :sign:
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Kasutaja avatar
martr
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 188
Liitunud: R Sept 08, 2006 1:51 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: POR-15

Postitus Postitas martr »

saksas on netipood, aga ei saada siiamaile kahjuks. ei tea, kas niukeste mürgiste ainete saatmine üldse lubatud on?
http://www.hoeseler-por15.de
minu buss:1977, 9 kohta, mootor 79-82, 2L: CU050205, 51KW, 1970cm3, 2 Solex PDSIT32/34
VALVESEADMED GSM koduvalve, maja ehitus, korterite remont, jalgrattad
90Deville
kaine mõistus
kaine mõistus
Postitusi: 31
Liitunud: L Apr 19, 2008 11:28 am
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: POR-15

Postitus Postitas 90Deville »

Tqhq foorumis ka pikalt selle üle arutletud, minu mäletamist mööda sai seda löpuks soomest ka.
Teema peate ise üles leidma aga oli vist sama pealkirjaga, por-15
beach buggy is sleeping right now....
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Re: POR-15

Postitus Postitas Indrek »

Et siis see link ?

Kuidagi kirves tundub?
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Mart ja auto
kaine mõistus
kaine mõistus
Postitusi: 29
Liitunud: K Mär 31, 2004 9:12 pm

Re: POR-15

Postitus Postitas Mart ja auto »

Soomes müüb selline asutus Mobitive oy. Käisin sealt toomas ja olen seda vedelikku mõnegi auto peal proovinud.
Tegelen Põrnikate remondiga Tartus. 50 -97478.
Mart.
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Re: POR-15

Postitus Postitas Indrek »

Mart ja auto kirjutas:Soomes müüb selline asutus Mobitive oy. Käisin sealt toomas ja olen seda vedelikku mõnegi auto peal proovinud.
Ära ole nii kitsi! Millised hinnad? Millised muljed tootest? Jne....
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Mart ja auto
kaine mõistus
kaine mõistus
Postitusi: 29
Liitunud: K Mär 31, 2004 9:12 pm

Re: POR-15

Postitus Postitas Mart ja auto »

http://www.mobitive.com/por15.html
Sealt saab lugeda. Kasutamise koha pealt- see värv moodustab tõepoolest hästi kõva pinna. Valgust ei talu ,seega tuleb üle värvida kui värvitud koht jääb päikese kätte. Värvisin ühte hästi roostes auto detaili, algul oli tulemus kena ,kuid mõne aja pärast hakkas rooste siiski läbi tungima. Põhjus võis olla selles ,et rooste tuli pleki teiselt poolelt. Selle värviga saab taastada ka üsna läbi roostetanud plekki, tuleb kasutada armeeringut ,näit. klaasriiet. Sellel tootjal on olemas ka pahtel ja aine millega saab taastada kütusepaake. Neid veel pole proovinud. Kuna see värv kõveneb õhuniiskuse toimel ,siis peab purgi kasutamisel kui kogu värvi ära ei kasuta väga hoolikalt sulgema. Muidu kõveneb värv suht kiiresti ära.
Tegelen Põrnikate remondiga Tartus. 50 -97478.
Mart.
Vasta