Tartsi Mull.

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

ANNES
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 18
Liitunud: T Apr 13, 2004 10:10 am
Asukoht: Tallinn

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas ANNES »

ma ei räägi palju.Keha mille Billilt ostsin.oli minu ostusoovis Kehra mehelt 9 aastat tagasi,mil pakkusin hea idee eest tunduvalt paremat hinda ,kui Bill,kelle idee edasisest ehitusest ja vajalikest juppidest enda jaoks oli eeskujulik.OSTSIN.nostalgiast(mida teab Bill).et asi jääks...Polnud mitte mingit plaani seda ehitajate.ega juurdlejate projektiks anda.Kuna Tarts vajas avitust sitale ostule oma projektis,siiis on tal võimalus omandada talle vajalikud asja sealt.See ei ole asi.millest teha ehituslik nonsennss,vaid tähtis on see ,et lisandub liikur..SEETÕTTU on hetkel igasugune juurdlemine tooriku yle jama,sest idee ,mis minul ,ei panustanud eksponeerimisele...ega poolikutele lahendustele.Mis puudutab Tartsi võimalusi ja edasist strateegiat,siis peaks ta aja maha võtma ja ja saama aru,et tal on võimalus ehitada Dexsteriga paralleelselt yks huvitavaimid asju klubi ajaloos...BILL,sinna tagaotsa võid sa tema mootorivaliku pühül pakkuda paremid variante ja tegelikult peaks Tarts oma ehitustes suhtlema ka Hannesega.
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas Tarts »

Inimestega suhtlemise ja hüva nõu küsimise vastu ei ole ei ole mul küll midagi aga kahjuks ei tunne suuremat osa siinsest kontingendist . ( Kuid neilt keda tunnen olen saanud tõesti SUURT abi ) Tänud teile ! :shake:
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas Tarts »

Kaevasin siis täna oma roosa mulli töökoja seina äärest lumehangest välja , et hakata siis lõpuks midagi toimetama aga ausaltöeldes pidin perseli kukkuma kui ukse avasin !
Autost oli ära viidud absoluutselt kõik mida sai käepäraste vahenditega lahti keerata või ära tõmmata !
Lisaks sellele olid mul autosse pandud kroomstanged , väääääääga korralik bensupaak ja veel igasuguseid vidinaid näiteks uule pillile jahutusvendid õhufiltri kopsikud ja palju muud. Isegi syytevõti oli ära viidud.
Mingi aeg tagasi olid mind käinud tööjuures 2 päeva järjest otsimas 2 Kupla huvilist meest kellel oleks olnud sooviks mingeid varuosi mult osta , kuid hiljem neid seal enam nähtud ei ole !
Ma ei saa kahjuks öelda et selle laastamistöö tegite teie aga arvestage kui need olite teie ja ma kuskilt teada saan kes te sellised olete siis MA MURRAN RAISK VIIMSE KONDI TE KEHAS POOLEKS !!! :tuld:

KURAT KUST SELLISED TULEVAD ? Sapaka või sigulli huvilistel poleks selle kolaga midagi ju teha niiet tehke siis te kõik omad järeldused kuhu koer maetud on !!?
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas ingmar »

kuradi raiped... kurb lugeda :(

kui nüüd kellelegi pakutakse kroomstangesid ja/või uut paaki, olge valvsad
Kasutaja avatar
dexter
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 531
Liitunud: P Okt 12, 2008 9:18 pm
Asukoht: Tartu

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas dexter »

krt päris karm, et nii nahaalselt kohe asjad minema veetakse. Kahju kohe...
1966--->hea aasta, kuid aeglane...ja jääb pikaks ajaks selliseks
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas Teet »

klubilisi või asjaga seotuid inimesi ei ole tegelikult kena siia foorumisse ähvardama tulla - mina näen ülalpool vähemalt nn üldist süüdistust, mida ei taha näha. Aga eks lastetoad ole erinevad.

ei usu mina, et nt siia klubiliste kulgurite alla piiluvad huvilised pikanäpumehed on. Asjasse mittepuutuvad inimesed leiavad aga ilmselt stangede-paagi turustamiseks turuplatsi küll üles ning ilmselt pole nad just kõige kõrgema laubaga.

niiet küsin õige paaki, mida ma tegelikult ei taha - vaatame, kas-mida pakutakse:
http://www.beetle.ee/foorum/viewtopic.p ... 9409#p9409
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas Tarts »

Sorry kuid ei olnudki mõttes kaasfoorumlasi süüdistada kui kes sarnaste masinatega tegeleb see loeb ka seda foorumit .
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas Tarts »

Niipalju siis edusamme ja mõrut meelt !!
Tõmbasin siis kodus laiali selle saadud 2,0 pritsega kone ( CV koodiga ).
Kurb lugu selle asja juures on see , et kõik 4 kolbi on kinnijooksnud. 2 kolbi sees puruks millest 1 on kolvi laes 3x3 cm auk.
kõik 4 silindrit on hukas , ja ka mõlemad pead on saanud haiget. Üks pea on siiski täiesti taastamiskõlbmatu kuna mõlemal silindril on klappide vahel praod ja ühel silindril jooksel suur pragu ka risti teistega ka sinna paksemasse põlemiskambri osasse kuni lõpuni . Pragudega peas on kadunud ka teadmata põhjustel 1 klapi tööpind ! :(
Kuid kahjuks ei ole see veel kõik ! :x
Kartereid pooleks võttes selgus et kepsusilmade puksid on jäädavalt meie seast lahkunud , kuid ülejäänud väntvõll tundub olevat esmasel vaatlusel korras .
Kui vänt on enamvähem OK siis seda kahjuks ei saa kuidagi öelda nukkvõlli kohta kuna nähtavasti on purunenud kolvi tükid käinud läbi kõigi 4 nuka vahelt ja täielikult nuka nahka pannud koos tõukurvarraste plunseritega.
(illustreerivad pildid siis kui olen suutnud need tükid kultuurkihist puhtaks koorida)

Siin siis suur palve kaasfoorumlastele kellel võiks olla kuskil garaazi nurgas tükkideks selline mootor siis paluks mulle lahkesti teada anda ! :sign: :node:
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas Indrek »

Mismoodi see mootor siis töötas?
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas Tarts »

Ei töödanudki. See oli (siga kotis) saadud mootor !
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas ingmar »

Tarts kirjutas:Siin siis suur palve kaasfoorumlastele kellel võiks olla kuskil garaazi nurgas tükkideks selline mootor siis paluks mulle lahkesti teada anda !
midagi ilmselt ikka vedeleb. aga saan konkreetsema vastuse anda tuleval nädalavahel. et kas või mis
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas Tarts »

Suured tänud Erxile uute plokikaante eest ! ;)
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas Tarts »

Täna siis saabusid kaugelt Mikihiire maalt mulle 103 millimeetrised kolvid-silindrid ja 284" nukkvõll koos nukarattaga !
Oleks veel vaja 0 mõõdus väntvõlli CV koodiga mootorile !

Pilt
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas jeff01 »

Kas se on originaalis 71x94 mootor või ajan miskit segi? Nüüd siis 2366cc ?
Mis kaalutlustel nuka valisid?
Tarts
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 169
Liitunud: K Sept 16, 2009 9:38 pm
Asukoht: Laulasmaa

Re: Tartsi Mull.

Postitus Postitas Tarts »

Nüüd siis jah ligi 2,4l.
Nukkade kohta sai natsa loetud foorumitest ja sai otsustatud sellise kasuks kuna sellise tõusuga nukaga oleks veel võimalik säilitada tühikäik alla 2000 rpm-i ja oleks võimalik ka tänaval sõita.
Kõik nüüd tsikleid hooldama ja remontima !
Minu juurde loomulikult ! ;) +37253427601 Tarts.
Vasta