talvemajutus lõunas

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

talvemajutus lõunas

Postitus Postitas ingmar »

LÕPUKS on teoks saamas minu unelm, mida ma mingi aeg tagasi tikutulega taga ajasi. talvemajutus autodele. et kui pole masinale talvekorterit, siis oleks võimalus lõunas teda hoiustada. asukohaks on Nõo alevik (on vist alevik), seal asunud piimatööstuse hoone. tegu on inimliku valve all oleva hoonega. folkwagen ja presidendi põrr on seal juba proovi-tavitumise teinud ja kõik läks edukal. ruumi oleks 300ruutu, kuhu autosid paigutada

kes nüüd huvitatud on, andke kiirelt teada. hind tuleb seda odavam, mida rohkem tuleb autosid ehk et summa jagatakse autode vahel ära lihtsalt. 10ne auto puhul tuleb 200krooni per auto kuus. juurdepääsu saab ka talvel, kui vaja, selleks tuleb aga Aivariga enne suhelda, tema käes on võtmed. ehk et kes huvitatud, kisage KOHE KIIRELT siia. üksi ma seda raha ei taha/jõua maksta, aga muidu oleksin käpp, paar autot lükkaks ikka sinna
Kasutaja avatar
ghil
vaikne tüüp
vaikne tüüp
Postitusi: 5
Liitunud: T Juun 19, 2007 5:59 pm
Asukoht: Tartu

Re: talvemajutus lõunas

Postitus Postitas ghil »

kui tõesti saab 10 masinat kokku (ja ma mingi veidra asja tulemusena ei saa lähemat kohta), siis sellistel tingimustel oleksin ma täitsa käpp selle talvekorteriga.
Knowledge is a tricky thing...
Kasutaja avatar
T2
asjapulk
asjapulk
Postitusi: 1
Liitunud: T Juul 15, 2008 5:26 pm
Asukoht: Tartu

Re: talvemajutus lõunas

Postitus Postitas T2 »

Ma olen kah käpp kui saab 200kr kuus
jossu
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: T Aug 22, 2006 5:07 pm
Asukoht: Tartu/Kuressaare

Re: talvemajutus lõunas

Postitus Postitas jossu »

kui kümme täis tuleb siis orgunniks isegi sinna ehk ühe auto...
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: talvemajutus lõunas

Postitus Postitas ingmar »

nu nääte, seltsimehed. kolm bussi + South Park... eee... no mul... eee... peale lõikust... no ehk isegi 5 masinaga? :)
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: talvemajutus lõunas

Postitus Postitas ingmar »

lisandunud 2 autot veel: Pika Petsi tellis ja tema sõbra (ja minu tuttava) mosse. tegu siis mitte romuga, vaid väga ilusti taastatud originaaliga.

ehk et praeguste panustega ongi vist 10 koos?
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: talvemajutus lõunas

Postitus Postitas ingmar »

nii

kohe algab oktoober ja sellega hakkab ka majutuse aeg pihta. ehk et plaan selline: 200 raha per auto, talv maksab 1000 raha, talv kestab oktoober kuni veebruar ehk 01.10.2009 kuni 28.02.2010. kes tahab kauemaks (oleneb ju, kuidas ilm on), tuleks siis eraldi kokku leppida. aga kõik, kes te siin oleke aktiivsust üles näidanud (jah, ka mina isiklikult), võtke Aivariga ühendust, leppige aeg kokku, kuna masin sinna viia ja siis saate ka kokku leppida, kuidas tasumise osa toimuma hakkab
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: talvemajutus lõunas

Postitus Postitas ingmar »

lisamärge, kuna mõned kiired on juba mind teavitanud:

Aivari number on +372 50 353 41

ja kuupäevad, mis siia kirja said, on puhtalt Aivari enda jutu edastamine, kuidas teil omal plaanid, sellest palun rääkige juba Aivariga otse. mina ei taha/viitsi vahendada
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: talvemajutus lõunas

Postitus Postitas ingmar »

üldiselt... seltsimehed... kontakteeruge Aivariga. kõik, kes te oma nime üles andsite! ja kõik, kes veel tahavad :)
Vasta