'70 vw 1500

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

'70 vw 1500

Postitus Postitas ingmar »

South-Park on uhke esitlemaks oma uusimat liiget - põrnikas 1500, kel küll kahjuks F koodiga 1300 mootor peal. mootori sain käima, kuidagi, #2 küünal ei taha ainult pesas istuda

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

masin komplektne v.a. põhi, mida on antud kaasa minimaalselt. selle eest on linnu/orava (pole kindel, kas indrek orava) pesa. PS. pildil ripub aku niisama, st toetub niisama. tema all pole muud kui muru

Pilt

värv on koletu roosa. värvitud rõõmsalt üle tihenditegi. kusjuures alumine (vist) originaal-punane on ustelt näha, värvi"aukudest" näha ja juurde on väga maitsekalt valitud punased tiivatihendid. VÄGA ilus lüke PO poolt :)

aga õhtupäikeses on tema väljanägemine tunduvalt meeldivam. ja suured tänud dexterile, kes tuli ja vahtis ja avitas esiluugi lahti saada

Pilt
Pilt
Pilt

et miks ma ta ostsin? mis teen temaga? ei tea veel... täna alles masin saabus, kogun veel mõtteid.
Kasutaja avatar
dexter
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 531
Liitunud: P Okt 12, 2008 9:18 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas dexter »

kahju et põrnikas nii häbelik täna oli ja võõraste ees käivituda ei tahtnud, aga vähemalt sai alustatud ka keretöödega juba ;) ja Ingmar tead ju küll mis sellest põrnikast saama peab, ära vel mõtet maha maga...see oleks lahe ja vägagi pilkupüüdev :P
1966--->hea aasta, kuid aeglane...ja jääb pikaks ajaks selliseks
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

pean ka kohe küsimuse tõstatama: mis nimelise keemiaga ja kust poest saan ma kihi kaupa selle vana värvi maha pealt?
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Postitus Postitas Teet »

kuulu järgi pidi värvi eemalduseks nn tavaehituspoodidest leidma (hea hinnaga ja toimivat) kaupa, mil nimeks Wenflex. Pole ise kokku juhtund ega tarvitanud - ma olen oma vähestes värvieemalduskampaaniates tarbinud pealinnas Tihniku uulitsast soetatud Sayerlacki, mille töövõimet üldiselt küll kiidetakse, kuid mis võiks mu meelest kangem olla. Anoh - ehk on mul lihtsalt liig kanged värvid tema vastaseks sattunud...

masina kohta ei hakka emotsioone parem jagama :)
nagu olen aru saanud, siis Ingmari suunas taignarulli ei viibutata - seega pole ehk tõesti neid neljarattalisi veel liiast :D

jõudu,
Teet
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Kasutaja avatar
saar
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 168
Liitunud: T Dets 30, 2003 12:19 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas saar »

Ära kurna oma tervist autokeemiaga, las teeb seda alkohol.
maru rahulik!
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

tõsi, aga ei õlu ega shampus ei võta vist vana värvi maha. pole veel vana tallinnaga proovinud... või äkki laua viin?
Kasutaja avatar
saar
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 168
Liitunud: T Dets 30, 2003 12:19 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas saar »

Piisava koguse juures leiad sa, et see roosa on niiiiiii ilus ja pole vajagi mässata mingi tühise värvitooni pärast.
maru rahulik!
Kasutaja avatar
dexter
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 531
Liitunud: P Okt 12, 2008 9:18 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas dexter »

vot Wenflex oli see sama mida mina kaa kasutasin, Toimet kiirendas veel kui detail selle keemiaga sisse mässida ja peale toidukile panna.

toimis täitsa normaalselt.

Aga ära alkoholi küll selleks raiska, alkoholil muu otstarve :D :P
1966--->hea aasta, kuid aeglane...ja jääb pikaks ajaks selliseks
pppp
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
Postitusi: 80
Liitunud: N Sept 28, 2006 5:09 pm
Asukoht: Tln

Postitus Postitas pppp »

Ei kujuta hästi ette, kuidas Wenfexiga (L on ainult selle tootja nimes - Nelf - sees) kihi kaupa värvi maha võtta saaks - ikka mitu kihti korraga kipub tulema (kui kihte väga palju, siis kõik muidugi korraga ei tule :P).
Põrnikas siit pealinna külje alt pärit?
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

viimsist jah

seal on mitu kihti, roosa, valge (krunt?), punane....ilmselt tehasevärv. loota võib, et punane on tugevam kui need pealmised asjad ja nii lihtsalt lahti ei tule
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Postitus Postitas Teet »

noh - lootus, et pintseldad üle ja siis üks kiht jalga laseb ning alumised puutumata jäävad, on vast kõigile arusaadavalt naiivne. Värvimise põhjuseks on üldjuhul ikka hädad olemasoleva kattega (=> roosa all ilmselt ühtkomateist ikka peidus), mitte vastupandamatu roosaiha. Aga kes teab :)
...no ja lisaks värvimise nn põhjusepoolele karestatakse värvimise eel vähegi asja töngates ka aluspind. Kui roosa värvi all on ka krunt, on krundi eel vast ka suht jämeda paberiga (=> haardkoorilt) karestatud - vähemalt ma toimiks nii...

et üldiselt võime mu poolest asuda kihlvedusid sõlmima, kas värvieemalduse tulem kriitikat kannatab või mitte :)
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas Style »

Eks siis tuleb üks ilus roosa-punakas "rotikas" :lol:
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

jälgides välismaa foorumeid pole see lootus midagi nii naiivne. ei usu, et mujal ilmas on saada poest eri-kuradi-segusid, mis suudavad sellist kihikaupa mahavõttu teha (selge see, et on ka võimalik kohe halja plekini saada, lihtsalt tehnika, kuidas tööd teha, erinev). aga lootust on vähemalt. minul vähemalt on. aga minu mõttemaailm ei ühti tavainimestega, isegi mitte tava-põrnikahulluga :)
Kasutaja avatar
kaupz
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 858
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:58 pm
Asukoht: eesti, harjumaa, keila vald

Postitus Postitas kaupz »

nägin täna seda kuulutust foorumis alles
marko4097 kirjutas: Postitatud: Kolm Juul 29, 2009 3:54 pm
müüa siis ema vana auto.auto on täitsa komplekte kere korras,värv tuhmunud,seisnud umbes 7a,punane,mootor 1,3l,paberid olemas ja arvel ka,auto aastast 70 või 71. :lol:

hinnaks 2500.-,asub viimsis Tallinna külje all,kui huviline asub lähedal toon ära ka kuna auto on hetkel treileri peal

tel.566 066 99
ja jäi hinge kriipima, et kas siis nii komplektne masin nii odavalt ära anati.
aga nüüd lohutava pildid mu uudishimu.

(kui kogemata peaks masin juppideks minema, siis oleks huvi roolikarbi vastu. kere kinnitusega 3 poldiga porikoopast, mitte sillatala külge.)
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

jätan meelde. eks minu entusiasm ka vähenes, samas 2500 raha eest oleks patt nuriseda
Vasta