elu võimalikusest talveperioodil

teated väiksematest kokkusaamistest

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

elu võimalikusest talveperioodil

Postitus Postitas ingmar »

niisiis...

hooaeg läbi, kes paneb auto talveks riiulile ja putitab, kes kimab niisama veel ringi... aga paratamatult läheb klubiline elu üle looduse keskelt siseruumidesse. ehk et lõuna osale küsimus - kas elustame uuesti Püssirohus käimise näiteks kord kuus (soovitavalt peale palgapäeva)?
kui jah, siis kuna teeme esimese korra? novembris algpäevil juba?

ja kas me midagi veel Püssirohult nõuaks kui lihtsalt praegu viisakat sisselaskmist ja "oma" (mingeid eritunnuseid seal ju pole...) lauda...
tunnen nüüd seda Püssika poolset inimest hästi ja võin ju teda pinnida ;)
Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kaarel »

Muidugi kokku ja olgu põrnikapraad olla.Tore oleks ju päikese käes pruunistatud krõbedaid põrnikaid närida õlle kõrval.Mingi kindel laud võiks ju olla ja seda saaks kindlalt bronnida-koos õllega. :D
karlamurlasurlavurlakaturla
aivar
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 336
Liitunud: N Jaan 22, 2004 9:37 am
Asukoht: Elva
Kontakt:

Postitus Postitas aivar »

Peale Püssis käimise võiks veel mingile tegevusele mõelda.Momendil head ideed puuduvad, aga ehk turgatab ajapikku midagi pähe :roll:
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

nuh eelmine aasta käisime põulingut veeretamas... seda annaks ehk uuesti soojendada... sest tegevust on vaja suuremale seltskonnale ja korraga... ja loomulikult siis see mõte et asjad ühildada - lähed mängid kiirelt tunnikese ära... ja siis püssi asja üle arutama :)
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

mitte et ma oleks nüüd saanud kindlat JAH vastust et sel ja sel kuupäeval koguneme ja istume maha. asi peaks toimuma peale palgapäeva ehk siis kunagi kuu alguses? ma ei tea kas esimene nädal on hea? või teha teise nädala paiku, asi ei pea üldse mitte reede-nädalavahel olema, osad äkkiste kimavad minema kuhugi kaugele nädalavahel (mina tavaliselt näiteks).

et siis mis? kas sobib nädala sees 1 õhtu planeerida sellele, mingi kolmapäev näiteks kasvõi? kuna on "kuu algus" :) inimesed, andkem infot!
emsy
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 25, 2004 10:55 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas emsy »

iga kuu teine kolmapäev oleks ju ideaalne mõni õlu libistada ja...
endine Väle Tuul
Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kaarel »

ike reedel-nädala lõpus.Kui mu tööd arvestada siis olen üks nädal hommik tööl ja teine nädal õhtul.Kui sobib siis saan tulla aga kui graafik ei sobi siis ei saagi enne 23.00 tulla püssi.
karlamurlasurlavurlakaturla
Vasta