vahepealt blackout foorumil ja lehel

ettepanekud, ideed, kriitika - kõik siia!

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

vahepealt blackout foorumil ja lehel

Postitus Postitas ingmar »

tsiteerin oma juttu, mille panin veebilehele:
Kuhu kadus vahepeal veeb? Ei söönud teda ära inflatsioon, sammuti polnud süüdi tehnokratid. Mure seisnes selles, et otsiti lihtsalt valest kohast. Isegi kui otsitavas kohas oli õige asi olemas, siis ei suudetud seda infot väljendada korralikult.

Ehk et meie hea serverihaldaja vahetas serveri tarkvara uuema vastu. Mis aga selgus selle käigus, oli see, et asi ei näinud uue tarkvara peal üldsegi mitte nii välja nagu oleks pidanud.

Jah, mind hoiatati sellest vahetusest ette ja paluti kontrollida asja töötamist. Ma natuke tegin ka... aga mitte piisavalt, muidu poleks seda jama tulnud, ilmselt :) Ehk et võtan süü enda peale ja vabandan :)

Mis siis nüüd saab: asi on taastatud vanal moel, uue tarkvara juurde on ligipääs mul olemas ja võitlus kiusliku IT'ga jätkub. Ei jäta enne, kui asi valmis! Või umbes nii...



Klubi veebilehe serveerija,
Teie marssalikepikesega vanemleitnant Ross


teade ise:
http://www.beetle.ee/teated.php?id=64
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

nii...

vahepeal on jah, olnud rasked ajad. tormituuled puhusidlehe ümber, vihmad pesid info laiali... aga head vaimud säilitasid andmeid vedades neid turja peal varjulisse ja sooja keldrisse. sealt ma nad nüüd välja sain ja üles panin. ehk et foorum on taas elus ja täies jõus!

ja leht on ka püsti aidatud. see talv on ehk loota ka nii välisfassaadi vahetust kui sisetöid. kips ja kirka on juba valmis, ootamas.

aga seniks, jääge meie lainele.

klubi-lojaalne marssalikepikesega vanemleitnant Ross
Vasta