küsimused

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Külaline

küsimused

Postitus Postitas Külaline »

mul õbral on 72.a beetle. ja vist oli 1300 mootor. Sesuur et vaatasin talle armatuuri ja seal oli aint spidomeetri näidik, no tore küll. olen kuulnud et ülekuumenemis ohtu eriti pole, aga kuidas siis bensiiniga lood on ? foorumis lugesin et umbes 40l on paak, aga palju ta nt 100km võtab kui nii 80- 90km/h lasta ???? et kuidas arvestada. hea oleks ju vaadata ahah spidomeetil selline näit ja mõned sajad kildid möödudes ahaa võiks minna ja kütet võtta. ja palju linnavahel võtta võib ???

NB: Kas keegi teist talvel ka sõidab ringi põrraga ? kas aknad lahti või soojendus või mis ? kas originaali esiakna soojendus on ???

Ja mis kütusega ise sõidate ja kui tihti tangite jne ??? või on keegi bensiininäidiku paigaldanud ???

eriti teele ei eelista jääda

Olen alles võhik ja uurin asja äkki soetaks kah ;)
Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kaarel »

Kas siis spidomeetri keskel puudub benzu näidik.Huvitav.Tavaliselt korras mootor võtab 8-10 sajale.Kui kihutada ja koorem peal siis vahest 10 kindlasti võtab.Paak on 40l ja kas paagi küljes samuti pole näidiku seadet.Talvel sõidatekse selle masinaga harva.Mina nt. ei sõida. Sool sööb ju kõik ära. Mõned aga sõidavad ja algul ikka on aken lahti.Kui kõik torud on korras siis läheb auto 15 km pärast normaalseks.Lisasoojendus võiks siis olla.KUi benzu oma pole siis aretatakse elektripuhureid aga need võivad kiiresti läbi karsata.Ma kasutaksin benzusoendust,kui see mul töötaks:(.MIna tangin 95 tavalist.Kärab küll.Õli taset peab jälgimaja soovitatakse vist 15W40.Momendil ma kasutan 10W40.Kui õlilamp põlema läheb siis võib juba hilja olla ja mootor kahjustatud.Alati kanna õlipurki kaasas.Kõik tihendid peaksid mootoril korras olema.Kui hakkab õli palju minema ja tossab siis õlirongad vaheta ka ära. Olen kõik ise läbi elanud ja eriti ei soovi teist korde üle elada. Head kõpitsemist.(Osta uus paak,kui pole näidikuseadet paagil ) kui on koht olemas siis osta näidikuseadeja areta salongi näidik.:)
karlamurlasurlavurlakaturla
Vasta