Kus olete teie oma põrnika väntasid lihvinud?

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Kus olete teie oma põrnika väntasid lihvinud?

Postitus Postitas jeff01 »

Käisin Tartus "Astro Motos" neil käed-jalad tööd täis ja haltuurat enam üldse ei tehta. Ametlik hind 1400 + käive

Helistasin ka viljandisse kus hea hinnaga väntasid lihvitakse ja öeldi, et eile alles keegi olevat käinud põrra vändaga :D aga teha seda tillukest tükki ei saa sest tal on käi 22mm lai.
Kasutaja avatar
dexter
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 531
Liitunud: P Okt 12, 2008 9:18 pm
Asukoht: Tartu

Re: Kus olete teie oma põrnika väntasid lihvinud?

Postitus Postitas dexter »

jeff01 kirjutas:Käisin Tartus "Astro Motos" neil käed-jalad tööd täis ja haltuurat enam üldse ei tehta. Ametlik hind 1400 + käive

Helistasin ka viljandisse kus hea hinnaga väntasid lihvitakse ja öeldi, et eile alles keegi olevat käinud põrra vändaga :D aga teha seda tillukest tükki ei saa sest tal on käi 22mm lai.
küsida võib veel Estrest(sepa ja tähe ristis), eelmine aasta taastasid seal mu kepsu ära ja tegid ikka väga head tööd, hind oli kah naeruväärselt väike üks keps 100 kr :D kuigi ma pole kindel et sellist tööd teevad, aga küsida võib ikka.
1966--->hea aasta, kuid aeglane...ja jääb pikaks ajaks selliseks
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 »

Selge uurin täna
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 »

Nii...Estre äri enam teenust ei paku....väideti et neil pole pinkigi (Ehk oleks pidanud ikka tagaust kasutama)
Ühe keskeesti venna siiski leidsin kellel hind mõistlik aga tal pole vist põrra vända andmeid ja peab talle mõõdud viima :roll: Siit ka küsimus, teab keegi selle vända mõõte?
Kasutaja avatar
dexter
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 531
Liitunud: P Okt 12, 2008 9:18 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas dexter »

mul tööjuures Mahle kataloog seal, ma nüüd 100% kindel pole aga minuarust oli põrra seal sees, bussimootor küll oli. Aga see nädal olen tallinnas, kui kannatab siis vaatan sulle järgmine nädal aga meelde võiksid tuletada, mul hea mälu aga lühike :P
1966--->hea aasta, kuid aeglane...ja jääb pikaks ajaks selliseks
Vasta