veebipoed

huvitavamad ja kasulikumad viited

Moderaator: ingmar

Kasutaja avatar
martr
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 188
Liitunud: R Sept 08, 2006 1:51 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas martr »

njah, niivõtta jah, lugesin omajagu igaltpoolt foorumitest ja just kvaliteedi ja sobivuse kohta, et paljud ei pidavat lubama ust esialgu kinni panna, mõni on hoopis pidanud korduvalt välja vahetama- on teise kujuga, suurema profiiliga, materjal niijanaa vms.
aga ehk tuleva nädal kui ilma lubab proovin need külge sättida ja siis ole näha, kas ka on paremad!
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: veebipoed

Postitus Postitas Style »

Ei tea, ehk on reklaam enneaegne, aga...
Lähitulevikus kavatsen pakkuda BBT tooteid BBT hinnaga, ehk siis osad saab kätte Eestis (Tallinnas) sama hinnaga, millega need BBT välja müüb, ilma transpordi hinnata. Tõsi küll, see pakkumine on kehtiv vaid teatud koguse tellimisel, seega väheste soovijate puhul ei pea see lubadus 100% paika. Samast sõltub ka toimetusaeg.
Jätkuvalt pakun ka Jopex'i tooteid Forss'iga konkureerivate (või samade) hindadega, aga kiirema toimetusega (3-4 näd.).
Ja veel üks vähe tunutud koht, kust saab minu kaudu VW-dele juppe - http://gutsche.css-esales.de/ Koht on vähetuntud just seepärast, et tegeleb ainult hulgimüügiga. Selle viimasega on lood sarnased BBTle, ehk vajalik teatud ports/summa tellimusi, et sealt midagi lubatud hinnaga kätte saab.

Hindadest: BBT ja VeWib hinnakirjad mul olemas (vastan ASAP päringutele), Jopex'i hinnakiri puudub, peab 2-4 päeva vastust ootama :(

Loodan, et pika peale saavad ka enamus tooteid mu poodi ülesse.
Vasta