Kas Eesti turg on Põrnikate poolt üleküllastatud?

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Kas Eesti turg on Põrnikate poolt üleküllastatud?

Postitus Postitas Style »

See Põrra on juba pikemat aega müügis, hind pole ka tappev, minu arust. Või on tal miskit viga? Välimuse järgi küll ei ütleks... Minu teadaolevat on see kunagi Valmari auto olnud.
Üritustel pole ka teda märganud...
Kes mida teab ja arvab sellest?
Kasutaja avatar
tiblu
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 199
Liitunud: L Aug 11, 2007 10:11 pm
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas tiblu »

Igapäevaseks sõitmiseks ta ei vast ei sobi. Seega ma kutsuks teda hobiautoks. Inimesed vist ei taha hobiautoks osta juba tehtud masinat, tahavad miskit mis ikka aega ka täidaks ja pärast hea peale vaadata ning kosta "ise tehtud, hästi tehtud!". :roll:
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 »

Pigem on selline seis, kus neil lihttöölistel kes viitsiksid sellist vanakooli hobiautot pidada pole majanduslik seis enam nii hea kui se võis olla aasta / paar tagasi :roll: Olen tuttavatelt automüüjatelt kuulnud, et mitte kui midagi ei liigu va 5-6k maksvad autod mil ülevaatus olemas (Peaasi et liigub) USA autosid müüval sõbral on samad autod juba mitmendat kuud platsil kuigi hinnad juba oluliselt odavamad kui noil autodel seni on olnud.
Kasutaja avatar
Hannes
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 270
Liitunud: R Veebr 27, 2004 5:16 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hannes »

Kel raha ,tegeleb vingema tehnikaga(e.pole huvi) ja kel huvi,sel pole raha.Nii lihtne see ongi.Praegu pole ühtki autot kerge müüa, aga hobiautot peaaegu võimatu.See ongi majandussurutis.
Vasta